Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Megjegyzések az oldalról  (Megtekintve 101232 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Április 25. 18:16, Szerda
Kedves Oldfan!
Bejelentkeztem, amit az is igazol, hogy a feltöltő űrlapon a nick nevem és e-mail címem automatikusan megjelenik.

  • *
  • Karma: 80
2012. Április 27. 02:37, Péntek
Sziasztok!
El kellene egy kis segítség! Az Istennek sem tudok feliratot feltölteni, kitöltök minden mezőt, még olyant is amit eddig nem kellett, mégis azt üzeni: nincs kitöltve egy mező. Mi a teendő?

Szia!

A kategóriát is kiválasztottad (magyar feliratok)?
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Április 30. 15:54, Hétfő
Természetesen!

  • *
  • Karma: 80
2012. Május 1. 13:16, Kedd
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Május 2. 13:15, Szerda
Kedves Kisho!

Mint azt már az előző hsz-ben írtam minden rovatot kitöltöttem, - a név és az e-mail címem kivételével, mivel azok automatikusan ki vannak töltve. 

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Augusztus 29. 19:42, Szerda
megint nem megy a feliratletöltés egy ideje az oldalról. legalábbis nekem.

  • *
  • Karma: 80
2012. Augusztus 31. 20:43, Péntek
megint nem megy a feliratletöltés egy ideje az oldalról. legalábbis nekem.

Igen, sajnos vannak vele problémák, néha megy, néha nem és egyelőre nem tudom miért.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Szeptember 9. 22:18, Vasárnap
Sajnos még mindíg nem tudok feliratot letölteni.  :( :( :(

  • Karma: 41
2013. Március 15. 16:15, Péntek
van vagy lesz a sitenak egy működő feedje? ami browserből jön, nem jó, és elég a címe is lehetne rövidebb

  • *
  • Karma: 80
2013. Március 16. 15:10, Szombat
van vagy lesz a sitenak egy működő feedje? ami browserből jön, nem jó, és elég a címe is lehetne rövidebb

Ez nem jó?
http://www.azsiafilm.hu/component/ninjarsssyndicator/?feed_id=1&format=raw
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 41
2013. Március 17. 14:58, Vasárnap
Ez nem jó?
http://www.azsiafilm.hu/component/ninjarsssyndicator/?feed_id=1&format=raw

de az jó, magamtól nem találtam rá, a fejlécből (head) másik jön fel, nekem egy harmadik volt lementve, folyton változik.. jo lenne vmi állandó cím, azsiafilm.hu/feed igy folyton azt hiszem, hogy megszünt az oldal, és kimaradnak évek :)

  • *
  • Karma: 80
2013. Március 18. 11:48, Hétfő
Ez nem jó?
http://www.azsiafilm.hu/component/ninjarsssyndicator/?feed_id=1&format=raw

de az jó, magamtól nem találtam rá, a fejlécből (head) másik jön fel, nekem egy harmadik volt lementve, folyton változik.. jo lenne vmi állandó cím, azsiafilm.hu/feed igy folyton azt hiszem, hogy megszünt az oldal, és kimaradnak évek :)

Csináltam egy átirányítást, úgyhogy mostantól az azsiafilm.hu/feed a működő feedre fog mutatni. Na meg a Head-ben is erre hivatkozik.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 41
2013. Március 20. 03:54, Szerda

Csináltam egy átirányítást, úgyhogy mostantól az azsiafilm.hu/feed a működő feedre fog mutatni. Na meg a Head-ben is erre hivatkozik.

super! :)