Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Foci VB az Óbesterben  (Megtekintve 22577 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Július 9. 23:41, Vasárnap
Öszintébben kicsit lehiggadva
A tizi amit az eljén kaptak a franciák nem volt az.
Utánna az olaszok feljavultak s megérdemelten egyenlítettek is.
Majd sajnos vissza estek s a második félidőtől a franciák jobbak voltak.
Összeségébe talán a franciák támadásba többet tettek a győzelemért mint az olaszok elismerem

Örülök, hogy ezt elismered. Most volt a meccs összefoglalója, össz-vissz egy olasz helyzetet tudtak csak mutatni... Csóró trezegé elcseszte, talán nem az utolsó 10 percre kellett volna beküldeni...
A 11-esről egy szót se: a második félidőben nem adtak meg egy jogosat, így abszolút egálra jött ki. Zidane-t meg vagy 5ször felrúgták és egyikből se lett szabadrúgás. Mondjuk ettől még nem kellett volna "letüdőznie" az ellenfelet. Egyébként Zidane tud olaszul. Talán most jobban járt volna, ha mégsem tud.  :(

  • Karma: 36
2006. Július 10. 00:43, Hétfő
Ejnye!




edit: azért Materazzi egy qrva szót nem szólhat, egész munkásságáért már rég kijárt ez. én nem is tudtam, hogy ekkora vadállat! nézzétek:

http://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4&search=Materazzi

Döbbenetes!  :woo:
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 10. 00:49, Hétfő írta agentcooper »

  • Karma: 36
2006. Július 10. 08:33, Hétfő
Ejnye!




edit: azért Materazzi egy qrva szót nem szólhat, egész munkásságáért már rég kijárt ez. én nem is tudtam, hogy ekkora vadállat! nézzétek:

http://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4&search=Materazzi

Döbbenetes!  :woo:

Mit mondhatott egyébként??
én arra tippelek hogy vagy az anukáját emlegette zidanenak vagy hogy mit csinál szexuálisan csinált a feleségével vagy nem tudom
szerintetek?

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 10. 08:44, Hétfő
Materazzi beírhatja az emlékezetes eseteit tartalmazó naplójába, hogy sikerült bepöccentenie Zidane-t. :) Jól fog mutatni a 44 méterről rúgott öngól mellett (ha jól emlékszem, azt is ő lőtte). :)
Ma miközben jöttem be melóhelyre, vagy 4-5 beszélgetést is elcsíptem a BKV járatain, mindegyikben azt tárgyalták, hogy a két legellenszenvesebb csapat jutott a döntőbe... :)

  • Karma: 36
2006. Július 10. 10:24, Hétfő
Materazzi beírhatja az emlékezetes eseteit tartalmazó naplójába, hogy sikerült bepöccentenie Zidane-t. :) Jól fog mutatni a 44 méterről rúgott öngól mellett (ha jól emlékszem, azt is ő lőtte). :)
Az biztos s talán abba benne is lesz mivel hergelte fel zizut! de lehet mi azt nem tudjuk meg sajna
Egyébként most hallottam a rádion hogy a 4. bíro jelentette az esetet miután megnézte a monitoron.
most akkor van videó biró vagy nincs vagy mi van??
egyébként ha meg nem állítota ki volna zizut s ugy nyernek a franciák a párbajba a bírót szét szedték volna. Életében nem vezetne több meccset. Gondolom a franciákat ez nem érdekelte volna.
a piros azért jogos volt de az kár hogy videó alapján lett mert akkor ebből sok vita lesz még

Ma miközben jöttem be melóhelyre, vagy 4-5 beszélgetést is elcsíptem a BKV járatain, mindegyikben azt tárgyalták, hogy a két legellenszenvesebb csapat jutott a döntőbe... :)
Mert azok az emberek nem értenek a focihoz :D :D
ITALY ITALY
megnyertűk a világ legjobb csapata  :hail:

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 10. 10:49, Hétfő
Nem a kiállításon múlt a meccs. Az csak a leglátványosabb részeinek egyike volt. Az is biztos, hogy nem az olaszok nyerték meg a meccset, hanem a franciák vesztették el. Az olaszok megint hozták azt, amiért nagyon utálom őket. 10 percig fociztak úgy, ahogy tudnak, ez pedig az a 10 perc volt, amíg ki nem egyenlítettek. Utána meg folyt az alibizés. A "világ legjobb védelme" meg a második félidő elején azt se tudta hol a labda néhány Maluda, Henry és Ribery megmozdulás során. És pont ekkor vesztették el a franciák a meccset. Ott kellett volna gólt lőni. A 11-esek már a szerencsejátékot hozták, amiből az olaszok jöttek ki jobban. Nem a legszebb győzelem, az biztos... :)
A "világ legjobb csapata" sem hiszem, hogy megállja a helyét. Ezen a VB-n nem volt kiemelkedő csapat, a legtöbb meccs csak nüanszokon múlt és azon se lepődött volna meg senki sem, ha a 4 közé mondjuk Argentína, Olaszország, Anglia és Brazília jut be. Az olaszok a "mákos" csapat címét érdemlik ki, a surranópályáról bementek a 4-be, a németeknél jobbak voltak ugyan, de az a meccs is nyílt volt végig, a franciák meg egyértelműen felülmúlták őket, csak nem lőttek gólt. Ez van, a sok egyforma képességű csapat közül most az olaszok nyertek, de nem voltak meggyőzőek. Igaz, ha a franciák nyertek volna, róluk is ezt mondom... :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Július 10. 10:56, Hétfő

edit: azért Materazzi egy qrva szót nem szólhat, egész munkásságáért már rég kijárt ez. én nem is tudtam, hogy ekkora vadállat! nézzétek:

http://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4&search=Materazzi

Döbbenetes!  :woo:

:cool:

Ez a f*szi mindenkit utál, de úgy nézem még rasszista is. A feketék valahogy mindig nagyobbat kaptak. :D

A kedvencem, amikor nemes egyszerűséggel még bele is tapossa a földebe a már úgy is fetrengő játékost :lol: , illteve amikor olyan kalapácso-oldboyos módon mindenkit leterít a labda körül :)

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Július 10. 11:16, Hétfő
Éljen nyertek az olaszok vége a VB-nek!

Zidane leszerepelt nálam!

Úgy gondolom megérdemelten, győzött Olaszország!

  • Karma: 36
2006. Július 10. 11:34, Hétfő

A "világ legjobb csapata" sem hiszem, hogy megállja a helyét.
Ki a világ bajnok??  az olaszok akkor ők most a legjobbak erről szól

szemezgettem egy két forumos beszólást a nsről szerettettel nektek

"Megint Zidane feje döntött! hahahahahahah "
"Hát az biztos, hogy Napóleon sírna. Ebben a francia válogatottban nagyítóval kellene keresni az "echte" franciákat. Kár, hogy nekünk nem voltak gyarmataink. Gondoljátok el, milyen jó kis csapatunk lenne mondjuk 10 csokinyuszi meg a Gera Zoli kergetné a labdát. "
"Egyébként lehet, hogy pont Materazzi csinált vb-t az olaszokból, mert Zidane biztosan rúgott volna 11-est, s nem úgy, mint Trezeguet, akinek nem csak a gatyája rezegé, hanem a keze is. Ezt jól lehetett látni, amikor letette a labdát. Innentől már egyértelmű volt, hogy nem fogja berúgni a 11-est. Mostantól a mondás ihol itt jön Trezeguet a gatyája rezeg-é, a gatyája nem rezeg, de a keze megremeg. "
"Nem volt erős a fejese? :D:D ááá neeeeem.... Komolyan, nem találkoznék Zizouval egy sötét utcában, mert úgy lefejelne, beszakadna a mellkasom. Lehet azért hagyja abba a focit, hogy mehessen a K-1 be :D:D:D "
"Sztem ez csak üzlet volt... Most hogy visszavonul milyen kelendőek lesznek a fejelős Zizu babák világszerte.. Amugy meg ekkora rutinnal akinek már milliószor beszóltak így cselekedni... Hát nem tom mi volt az előzménye de vmi tuti.."
"Bárki bármit is mondd, sajnos nem tudok olyan csapatot mondani aki megérdemelte volna ezt a vb címet.. Bírói tévedések, hülye kiállítások, duhajkodó játékosok és hatalmas színészkedések(C.Ronaldo, olaszok, portugálok)... Nekem ez maradt meg.. amugy angol fejjel azt mondom talán a németek mert ők legalább küzdöttek a meccseiken... Hajrá Anglia!! Gratula a németeknek... és azé az olaszoknaki is mert ők nyertek... "
"Malouda 3-szor dobta fel magát látványosan a meccs során, mégis az olaszokra mondják hogy színészválogatott. Henry dettó. "
"Lehet, hogy Materazzi azt mondta neki, hogy légyszi fejelj le! Vagy szúnyog van a mellemen légyszi üsd le, de a keze pont foglalt volt... "
""Olasz kollegák megfejtették, melyek voltak Marco Materazzi utolsó szavai Zidane visszataszítóan durva fejese előtt. Materazzi azt mondta: Igen, Igen játszad csak a nagy sztárt..... - melynek következtében az aranylabdás Zinedine Zidane elvesztette a fejét. Gianluca Zambrotta az olasz csapat kiváló balhátvédje csak annyit jegyzett meg a történtek után, hogy már a Juvéban is viselkedett hasonlóan Zizou." (foci24.com) "
érdemes olvasgatni szemezgetni

2006. Július 10. 13:02, Hétfő
hiába játszottak jobban a franciák... a 11-seket nem csak a játékosok rontották el, hanem a kapus is gyenge volt. a kuglifejű Bartez csak akkor fogta meg a labdát, amikor kiszedte a kapuból.
a videoról pedig annyit, hogy az ilyen durva játékosokat örökre eltiltanám, ha a FIFA helyébe lennék! nem kéne sokat eltiltani, csak néhányat. a többiek utána már meggondolnák, hogy mit csinálnak a pályán.

  • Karma: 36
2006. Július 10. 13:22, Hétfő
- Figyelj Zidane, nincs kedved lefejelni?
- Normális vagy? Egy vb döntőn?!
- Buffonnal fogadtunk a neten, hogy lefejelsz. 10 millió a tét! Fele a tiéd!
BUMM!
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 10. 13:25, Hétfő írta agentcooper »

  • Karma: 36
2006. Július 10. 14:35, Hétfő
- Figyelj Zidane, nincs kedved lefejelni?
- Normális vagy? Egy vb döntőn?!
- Buffonnal fogadtunk a neten, hogy lefejelsz. 10 millió a tét! Fele a tiéd!
BUMM!

 :D :D :D :lol: :lol:

  • Karma: 36
2006. Július 10. 14:40, Hétfő
hiába játszottak jobban a franciák... a 11-seket nem csak a játékosok rontották el, hanem a kapus is gyenge volt. a kuglifejű Bartez csak akkor fogta meg a labdát, amikor kiszedte a kapuból.
a videoról pedig annyit, hogy az ilyen durva játékosokat örökre eltiltanám, ha a FIFA helyébe lennék! nem kéne sokat eltiltani, csak néhányat. a többiek utána már meggondolnák, hogy mit csinálnak a pályán.

Teljesen egyettértek!!
s felháborítonak tartom hogy zidane lett a vb legjobb játékosa
Kétszer játszott jól a vb-n s erre oda adták neki azok után hogy mit művelt a döntőbe
Cannavaró vagy pirló vagy buffon sokkal inkább megérdemelte volna ők nem is szinézkedtek nagyon jól is játszottak az egész vb alatt
Tény hogy nem az olasz támadó foci volt ami szép és látványos volt de amit ők 3 man műveltek az egész vébén mint védekezés pirló meg milyen labdákat adott szóval az tényleg nem volt semmi

2006. Július 10. 15:34, Hétfő
hiába játszottak jobban a franciák... a 11-seket nem csak a játékosok rontották el, hanem a kapus is gyenge volt. a kuglifejű Bartez csak akkor fogta meg a labdát, amikor kiszedte a kapuból.
a videoról pedig annyit, hogy az ilyen durva játékosokat örökre eltiltanám, ha a FIFA helyébe lennék! nem kéne sokat eltiltani, csak néhányat. a többiek utána már meggondolnák, hogy mit csinálnak a pályán.

Teljesen egyettértek!!
s felháborítonak tartom hogy zidane lett a vb legjobb játékosa
Kétszer játszott jól a vb-n s erre oda adták neki azok után hogy mit művelt a döntőbe
Cannavaró vagy pirló vagy buffon sokkal inkább megérdemelte volna ők nem is szinézkedtek nagyon jól is játszottak az egész vb alatt
Tény hogy nem az olasz támadó foci volt ami szép és látványos volt de amit ők 3 man műveltek az egész vébén mint védekezés pirló meg milyen labdákat adott szóval az tényleg nem volt semmi

hát, Buffon-nak nagyon sokat köszönhetnek, az biztos.

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 10. 17:06, Hétfő