Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Foci VB az Óbesterben  (Megtekintve 22620 alkalommal)

2006. Június 27. 12:16, Kedd
Hát én sajna nem láttam a meccset csak hallottam mi volt majd most megnézem az összefoglalot
az írás alapján (NS) eléggé olasz ellenesen ír. A tesom szeirnt a tizi megadható volt s ő nem nagy olasz fan
Féltem a meccstől hogy ez lesz s az olaszok ellazsálják hát ugytünik bejött
na de minden 2. meccsen játszanak jól az olaszok :D
a lényeg a továbbjutás s szerintem jobban jártunk hogy az olaszok jutottak tovább mint az auszik

volt egy rakás helyzetük, amit képtelenek voltak gólra váltani... hogy Inzaghi-t miért nem hozta be?! fogalmam nincs... és a végén nyernek egy nyomorék 11-essel ááá! :killer samurai:

« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 27. 13:23, Kedd írta arnold »

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 27. 13:17, Kedd
Lesz valaki ma obester a brazil-ghána meccsen?
második félidőre érkeznék ha lesz valaki

Én biztos nem leszek, rohanok haza.

  • Karma: 41
2006. Június 27. 23:39, Kedd
én most az ukránoknak drukkolok meg a portugáloknak, utóbbinak, mert tettem rá fel aprót és mert szeretem a Moonspellt, előbbieknek meg mert jóképűek, különlegesek és szép a mezük, tökjó rántotta színű. de aztán úgyis német vagy argentín jut tovább és talán brazilok. ezt már úgy utálom, amikor nincs naponta meccs, minek váratják az embert?

  • Karma: 36
2006. Június 27. 23:56, Kedd
én most az ukránoknak drukkolok meg a portugáloknak, utóbbinak, mert tettem rá fel aprót és mert szeretem a Moonspellt, előbbieknek meg mert jóképűek, különlegesek és szép a mezük,

Hm...., akkor mégis igazak a nők focinézési szokásairól szóló viccek... :-o



 A 10+1 legidegesítőbb női kérdés a foci vb alatt:

 - Kik játszanak az izék ellen?

 - Átkapcsolnál amíg megnézem a Lucecitát?

 - Te, a Figonak van felesége?

 - Szerinted melyik csapatnak szebb a meze?

 - Akinek nincs labdája, az miért fut?

 - Nem fáj nekik, amikor fejelnek?

 - A hosszabbításra is kíváncsi vagy?

 - Összesen hány félidő van?

 - A németek miért rúgnak olyan erősen?

 - Esőben is játszanak?
 
 +1: Mi az, hogy les?

  • Karma: 36
2006. Július 1. 10:31, Szombat
én most az ukránoknak drukkolok meg a portugáloknak, utóbbinak, mert tettem rá fel aprót és mert szeretem a Moonspellt, előbbieknek meg mert jóképűek, különlegesek és szép a mezük, tökjó rántotta színű. de aztán úgyis német vagy argentín jut tovább és talán brazilok. ezt már úgy utálom, amikor nincs naponta meccs, minek váratják az embert?

Hát igez gázos hgy várnunk kellett pár napot :D de megérte

Kedves anti olaszok :D
már csak két meccs s ünnepelünk :D :D
s most már olyan nagyot nem is égünk :D
jól elverjük a németeket is majd :)
s most a kritikus szavaknak sincs foganatja hiszen a 3:0 magáért beszél s most még a szerencsére se lehet kenni ennyire jók voltunk s ez a realítás is.
A német meccs biztos kemény lesz de meglesz az is remélem ez most egy jó kis csapat volt lippi mester jol keverget
jöhet az über alles :D
s nem is lehetne nemesebb bosszú 90-enért mint németországba ilasz aranyat ünnepelni
ITALY ITALY

2006. Július 1. 10:38, Szombat
azért azt se felejtsük el, hogy nem a brazilokat győzték le...

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 1. 12:07, Szombat
én most az ukránoknak drukkolok meg a portugáloknak, utóbbinak, mert tettem rá fel aprót és mert szeretem a Moonspellt, előbbieknek meg mert jóképűek, különlegesek és szép a mezük, tökjó rántotta színű. de aztán úgyis német vagy argentín jut tovább és talán brazilok. ezt már úgy utálom, amikor nincs naponta meccs, minek váratják az embert?

Hát igez gázos hgy várnunk kellett pár napot :D de megérte

Kedves anti olaszok :D
már csak két meccs s ünnepelünk :D :D
s most már olyan nagyot nem is égünk :D
jól elverjük a németeket is majd :)
s most a kritikus szavaknak sincs foganatja hiszen a 3:0 magáért beszél s most még a szerencsére se lehet kenni ennyire jók voltunk s ez a realítás is.
A német meccs biztos kemény lesz de meglesz az is remélem ez most egy jó kis csapat volt lippi mester jol keverget
jöhet az über alles :D
s nem is lehetne nemesebb bosszú 90-enért mint németországba ilasz aranyat ünnepelni
ITALY ITALY

Ez még könnyebb ág, mint a németeké volt 2002-ben... Úgyhogy amíg nem játszanak egy erős csapattal, addig könnyű villogni (másrészt marhára nem villogtak eddig). A tegnap esti meccsük is unalomba fulladt, nem is nagyon figyeltem rá. Majd a németek ellen úgyis kiesnek. Argentínát sajnáltam amúgy, de beleestek az olasz hibába, rúgtak egy gólt és utána elhitték, hogy nem kaphatnak.

2006. Július 1. 12:39, Szombat
én nem sajnáltam az argentínokat!

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 1. 13:21, Szombat
én nem sajnáltam az argentínokat!

Megértem ezt is. A németek jobban akarták a sikert, így ha képességek terén nem is, de elszántságban mindenképpen felvették a versenyt a dél-amerikai csapattal. A sajnálatot meg úgy értem, hogy olyan antifocit játszó csapatok, mint Ukrajna, meg az olaszok közül az egyik mindenképpen ugye bent van a négyben, addig olyan csapatok, mint Argentína kiesnek. De hát ez a sorsolás szeszélye és az olaszok marha nagy mázlija. Azt viszont továbbra is fenntartom, hogy foci (és a VB) megcsúfolása lenne, ha az olaszok nyernék a tornát...

  • Karma: 36
2006. Július 2. 09:55, Vasárnap
én nem sajnáltam az argentínokat!

Megértem ezt is. A németek jobban akarták a sikert, így ha képességek terén nem is, de elszántságban mindenképpen felvették a versenyt a dél-amerikai csapattal. A sajnálatot meg úgy értem, hogy olyan antifocit játszó csapatok, mint Ukrajna, meg az olaszok közül az egyik mindenképpen ugye bent van a négyben, addig olyan csapatok, mint Argentína kiesnek. De hát ez a sorsolás szeszélye és az olaszok marha nagy mázlija. Azt viszont továbbra is fenntartom, hogy foci (és a VB) megcsúfolása lenne, ha az olaszok nyernék a tornát...

S nem tudom miért mondod hogy antifoci az olaszra tény első a védekezés de lőttek 3 gólt és többet is löhettek volna, s akár az olasz-ukrán meccs lehetett volna 5:2 is a helyzetek alapján akkor nem biztos hogy nyavajognál, hogy antifoci hanem a vb meccse :D
És ugyan miért lenne az???? a vb megcsufolása?
Szerintem a 4 között a legerősebb keret!!!
az olasz csapat igen is jó Toni most beindul!!!
mindenki szidja az olaszokat, pedig az olasz bajnokságba régen látott sok gól volt. 30 gól lött toni abban a bajnokságban amiben a legnehezebb, hisz ott tényelg a védekezés a divat s, aki ott annyi gólt tud löni tud valamit.
2. lippi egy nagy mester bl, olasz bajnokik stb. nagy taktikus
Az ukránok elleni taktika már tényleg jó volt be tette camoranesit a kezdőbe, még ha be tudná tenni del pierot totti helyére még jobb lenne bár totti is egyre jobb
S az olaszok is tudnak annyit techniknikailag mint az argentinok vagy a brazilok. nem hiába nyertek az olasz csapatok annyi bl,-t uefát stb.
Szerintem nem lenne a foci megcsufolása egyáltalán.
Az hogy te nem szereted az olaszokat és ezért érzed azt az egy dolog.
Az olaszok igen is tudnak villogni ha akarnak.
Nagy meccs lesz az olasz német s nem kell félteni az olaszokat nagy csapattól.
Egyébként is a gyengébb csapat jutott tovább a német-argentinon a németek nem érdemeltek továbbjutást s még is tovább mentek.
S ideje lehűtteni a Németeket is már. egyre nagyobb az arcuk

Én bizakodok hogy, megnyerhetjük a vb-t, de hát egy ultrának ez a dolga :D
Nagyot már nem bukhatok :D
S a legfontosabb Európai siker lesz !!!!!!

  • Karma: 36
2006. Július 2. 10:01, Vasárnap
azért azt se felejtsük el, hogy nem a brazilokat győzték le...

Ezt a brazil vállogatottat nem lett volna nehéz megverni most.
motiválatlanok voltak mehetnek is haza!!!
Ronaldinho az egész vb-n egy kalap **** volt
Egyáltalán nem volt meggyőző ez a csapat.
Mindenki alibizett nem tudnák klasszis teljesítményt kiemelni tőlük amiért megérdemelték volna idén a vb-t.
Lásd a franciák is szépen szét védekezték őket esélyt se adtak nekik ezt az olaszok is simán tudják.
Az olaszok franciák németek közül tudnék mondani ilyet
Szerintem ez a brazil válogatott fele annyira se volt motivált mint 2002-ben.

2006. Július 2. 12:30, Vasárnap
azért azt se felejtsük el, hogy nem a brazilokat győzték le...

Ezt a brazil vállogatottat nem lett volna nehéz megverni most.
motiválatlanok voltak mehetnek is haza!!!
Ronaldinho az egész vb-n egy kalap **** volt
Egyáltalán nem volt meggyőző ez a csapat.
Mindenki alibizett nem tudnák klasszis teljesítményt kiemelni tőlük amiért megérdemelték volna idén a vb-t.
Lásd a franciák is szépen szét védekezték őket esélyt se adtak nekik ezt az olaszok is simán tudják.
Az olaszok franciák németek közül tudnék mondani ilyet
Szerintem ez a brazil válogatott fele annyira se volt motivált mint 2002-ben.

azért jó, hogy akkor reagálsz erre, miután kiestek a brazilok... no komment!
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 2. 12:32, Vasárnap írta arnold »

  • Karma: 36
2006. Július 2. 13:09, Vasárnap

azért jó, hogy akkor reagálsz erre, miután kiestek a brazilok... no komment!
Bocs hogy ma néztem meg ki mit irt s akkor reagálok rá.
Egyébként én már rég mondogattam hogy a brazilok nem meggyőzőek

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Július 2. 14:14, Vasárnap
én most az ukránoknak drukkolok meg a portugáloknak, utóbbinak, mert tettem rá fel aprót és mert szeretem a Moonspellt, előbbieknek meg mert jóképűek, különlegesek és szép a mezük,

Hm...., akkor mégis igazak a nők focinézési szokásairól szóló viccek... :-o



 +1: Mi az, hogy les?


Héjj ezt sokáig én se tudtam:) ehez már tényleg behatóbban kell tanulmányozni a focit:)...mondjuk engem csak szimplán felvilágosítottak^^

  • Karma: 36
2006. Július 4. 14:52, Kedd
[Ma lesz a nagy derbi!!
ITALY ITALY
A németek vb-n sose gyözték még le az olaszokat ez az olaszok mellett szól, de a rendes játékidőbe nyerni kellene
mert 11-es párbajt meg a németek nem veszítettek még el sose vb-n.
A többség szerint a németek fognak nyerni hazai pálya stb miatt
de az olaszok taktikusabbak s meglephetik a németeket.
Én bizok az olaszokba hogy sikerülhet a dortmundi pokolba nyerni !!
Hajrá italy

 

anything