Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Foci VB az Óbesterben  (Megtekintve 22571 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 5. 21:17, Hétfő
Ahogy Mazsom írta.  :-D

Foci VB nézés a fentebb megjelölt helyen...

  • Karma: 36
2006. Június 5. 21:34, Hétfő
Én ott leszek és YEZy is jön. 8-)

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 5. 21:44, Hétfő
Jójó. Mikor kezdik a meccseket? Elhagytam a kisokosomat...  :( :-o :woo:

  • Karma: 36
2006. Június 5. 21:44, Hétfő
Én meg a fogadási lapomat... :lol: 8-)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 5. 23:55, Hétfő
Kilencedike péntek, csak ennyi van a lapon(de azt mellesleg ne hagyd el Ramizkám, mert nem fogod megkapni a nyereményedet, ha esetleg nyernél ;) ). Majd nézek egy TV műsort a pontosítás kedvéért.

EDIT: 17:55 RTLklub ;) .
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 5. 23:58, Hétfő írta Mazsom »
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 6. 10:02, Kedd
(de azt mellesleg ne hagyd el Ramizkám, mert nem fogod megkapni a nyereményedet, ha esetleg nyernél ;) )
Ami nagyon valószínű... 8-)
Amúgy meg majd kibulizom Árpinál... megmondom, hogy ne adja ki pénzben, viszont mindenki a vendégem 5 kör sörre és Unicumra... :hopp:

EDIT: 17:55 RTLklub ;) .
Aki csak beszélgetni jön, az előbb jöjjön, vagy a vége utánra? :P (Nem én.)

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 6. 19:48, Kedd
(de azt mellesleg ne hagyd el Ramizkám, mert nem fogod megkapni a nyereményedet, ha esetleg nyernél ;) )
Ami nagyon valószínű... 8-)
Amúgy meg majd kibulizom Árpinál... megmondom, hogy ne adja ki pénzben, viszont mindenki a vendégem 5 kör sörre és Unicumra... :hopp:

EDIT: 17:55 RTLklub ;) .
Aki csak beszélgetni jön, az előbb jöjjön, vagy a vége utánra? :P (Nem én.)


Szerintem előtte kellene. A pillanatnyi tervek szerint én a 18:00-ás meccs után lelépnék, mert a 21:00-ás után gáz lesz hazamenni. Metró nélkül necces lesz elérni a hazafelé vívő villamost... :)

  • Karma: 36
2006. Június 6. 20:44, Kedd
Szerintem előtte kellene. A pillanatnyi tervek szerint én a 18:00-ás meccs után lelépnék, mert a 21:00-ás után gáz lesz hazamenni. Metró nélkül necces lesz elérni a hazafelé vívő villamost... :)
Részemről OK. :P

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 7. 00:24, Szerda
OK, mi úgyis egész délután/este ott leszünk Ramizzal! ;) :beer: :drunk:
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 7. 07:01, Szerda
OK, mi úgyis egész délután/este ott leszünk Ramizzal! ;) :beer: :drunk:

Amúgy részemről akár kezdődhet a találka 16:05-től, mert 16:00-ig melózom és onnan kábé ennyi idő, mire beérek az Óbesterbe.

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 7. 10:46, Szerda
OK, mi úgyis egész délután/este ott leszünk Ramizzal! ;) :beer: :drunk:

Amúgy részemről akár kezdődhet a találka 16:05-től, mert 16:00-ig melózom és onnan kábé ennyi idő, mire beérek az Óbesterbe.
Jó, hát négyre talán mi se megyünk még oda, de szvsz úgy öt körülre már biztosan ott leszünk! ;)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 7. 15:44, Szerda
Mehetünk nyugodtan korábbra, sörözgetünk, beszélgetünk, olvasgatunk, biztos jól elleszünk. :-D

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 8. 07:49, Csütörtök
Mehetünk nyugodtan korábbra, sörözgetünk, beszélgetünk, olvasgatunk, biztos jól elleszünk. :-D
Jó, én speciel ott leszek este 11-ig minimum, mert még jön későbbre egy barátom. Ughyogy azért ötnél korábban már nem nagyon akarok menni... mégsem az egész napomat terveztem ott tölteni, csak a felét! :D
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 8. 11:36, Csütörtök
Jó, hát nekem mindegy, találkozhatunk hatkor is. Még ki jön? Szólok a másik topikban is, hátha a foci miatt nem jön be ide a nép. :P

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 8. 14:00, Csütörtök
OK, akkor legyen háromnegyed 6.  Többiek, OK?
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.