Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Offtopic :D  (Megtekintve 82697 alkalommal)

  • *
  • Karma: 80
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 7
2010. Február 17. 18:36, Szerda
Rohadt nagy! Nekem ebből a boltból van egy rovásírásos karkötőm.  :)

  • *
  • Karma: 36
2010. Március 7. 17:24, Vasárnap
Tényleg, valaki jön erre a shinshoku bulira innen?
Domino a jpop.hu-n írt a buliról:
http://www.jpop.hu/forum/index.php?s=&showtopic=64&view=findpost&p=43037

A legutóbbiról, a farsangiról nincs valahol élménybeszámoló?

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2010. Március 7. 20:31, Vasárnap
^ Nem tudom. A jpop.hu-n biztos nincs, de eddig még máshol sem találkoztam vele.

  • *
  • Karma: 36
2010. Március 7. 21:03, Vasárnap
^ Nem tudom. A jpop.hu-n biztos nincs, de eddig még máshol sem találkoztam vele.

Köszi, akkor nemhiába nem találtam.  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 0
2010. Április 26. 12:28, Hétfő
Most találtam, nekem nagyon tetszik, ezt meg kell osztanom veletek:

Csermanek Lakótelep - Ázsia kincsei

A többi számuk is elég jó, pl az időjárás-jelentés.

  • Karma: 41
2010. Május 4. 21:12, Kedd
Manu még él?

  • *
  • Karma: 82
2010. Június 8. 18:51, Kedd
Azért, hogy nekem kell a Cinematrix-ot írókat informálni alapdolgokról...  :) [lásd a kommentekben]

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2010/06/08/john_woo_is_megnezi_a_czukor_showt/

  • No avatar
  • Karma: 4
2010. Június 8. 20:23, Kedd
^ biztos csak sietett és nem nézett utána. (:
Én is szoktam hülyeségeket írni* néha, bár én nem kapok érte pénzt.  :-D

*általában csöndben eltakarítom, ha senki sem veszi észre. : D

  • No avatar
  • Karma: 0
2010. Június 9. 01:57, Szerda
Sziasztok
egy kis segítségre lenne szükségem Láttam a linkeknél a Chromatophobia nevű blogot (japán újhullám). Nagyon érdekelne, de az oldal nem működik Nem tudjátok esetleg a készítő elérhetőségét? (email cím, másik blogja stb)
Előre is köszi

  • Karma: 7
2010. Június 17. 16:33, Csütörtök

  • No avatar
  • Karma: 4
2010. Június 17. 17:09, Csütörtök
^ Erőszakos kis cigó. Próbálgatja, amit a szüleitől tanult.
 Mondjuk láthatóan a csaj is megedződött már.

  • Karma: 7
2010. Június 17. 20:05, Csütörtök
Azért ez a this is Ömerika kicsit öngól.  :-D Éjszaka akadtam rá, nézegettem ilyen Gaijin in Japan videókat, de amikor a Chinese motherfucker részhez ért a kis srác felordítottam a röhögéstől.  :)
Vannak olyan Gaijin-es videók, japán csajt kérdezik. Igaz hogy te nindzsa vagy? Igaz hogy apád szamuráj? Szoktál videojátékkal játszani? Szoktál animét nézni? Mindre nem a válasz. Japán vagy te?

  • Karma: 41
2010. Június 18. 16:55, Péntek
kicsit átdizányoltam a lapom, ha lát vki vmi errort, szóljon.. még a menükkel kell vmit kezdeni (ötlet?), mert csak görgővel mennek (van, akinek ez gond?).. nemtom, hova tegyem a rengeteg linket, kell-e.

  • No avatar
  • Karma: 4
2010. Június 21. 20:27, Hétfő
Vannak olyan Gaijin-es videók, japán csajt kérdezik. Igaz hogy te nindzsa vagy? Igaz hogy apád szamuráj? Szoktál videojátékkal játszani? Szoktál animét nézni? Mindre nem a válasz. Japán vagy te?
Múltkor láttam olyan videót, hogy a nagydarab feka srác a japán haverjával (+ aki kamerázik) sorra szólította le a japán nőket az utcán. Persze a legtöbb lehajtott fejjel próbálta elhízni a csíkot, de volt, aki elküldte a vérbe a pofátlan feka gyereket. :D

Az ilyenekről mindig a Yamato Damacy esernyős része jut eszembe, amiben esernyőket osztogattak és az egyik gyerek hülye hangsúllyal adta az esernyőt, a japán meg ilyen megvetéssel az arcán elhessegette őket, hogy mennyé má anyádba. 4:57-nél. :D
Yamato Damacy Episode 21: Let's give out umbrellas!

Itt meg egy másik videó aminek a végén az őrült kölykön sikítva röhögtem. LOL :D
Yamato Damacy Episode 1

 

anything