Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Offtopic :D  (Megtekintve 82694 alkalommal)


  • No avatar
  • Karma: 4
2010. Január 6. 09:40, Szerda
Ha egy kínai lány kisírt szemekkel ezt kiabálná az ajtóm előtt, én sem tudnék ellenállni. xD
【拍客】女孩在男生宿舍楼下最煽情的表白
“Come out, you like to play video games, I play with you.  You like to play football, I watch you play.   Is it going to kill you to like me a little? I just want to be with you.  I am willing to be with you all my life, are you willing to?”
http://www.chinahush.com/2010/01/05/funniest-videos-on-youku-in-2009/
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 6. 09:46, Szerda írta FoodLFG »

  • Karma: 7
2010. Január 6. 16:35, Szerda
Hát én sem az biztos, játszanék vele.  :-D Futnék kifele lassított felvételben, kaján mosollyal az arcomon, mint az animékben, hátul rózsaszín háttérrel.

  • Karma: 7
2010. Január 13. 10:11, Szerda
Újra raktam ezt a sz@rházi windowst és a avistaz-on jelszó emlékeztetőt kellett csinálnom. De semmi vissza jelzés tegnap óta, már vagy 5-öt elküldtem.  :( Volt valaki mostanában akinek hasonlóan nem jött meg a mail?

  • *
  • Karma: 80
2010. Január 13. 16:17, Szerda
Újra raktam ezt a sz@rházi windowst és a avistaz-on jelszó emlékeztetőt kellett csinálnom. De semmi vissza jelzés tegnap óta, már vagy 5-öt elküldtem.  :( Volt valaki mostanában akinek hasonlóan nem jött meg a mail?

Nincs véletlenül a spamek közt az emlékeztető? Egyébként mintha freereg lenne.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 7
2010. Január 13. 17:36, Szerda
Újra raktam ezt a sz@rházi windowst és a avistaz-on jelszó emlékeztetőt kellett csinálnom. De semmi vissza jelzés tegnap óta, már vagy 5-öt elküldtem.  :( Volt valaki mostanában akinek hasonlóan nem jött meg a mail?

Nincs véletlenül a spamek közt az emlékeztető? Egyébként mintha freereg lenne.
Nincs. Az van, de nem fognak bannolni, hogy ugyanazzal az ip címmel regisztrálok még egyszer? Az emlékeztetőt meg mindig abban a percben küldték, mikor igényeltem.

  • *
  • Karma: 80
2010. Január 13. 21:06, Szerda
Újra raktam ezt a sz@rházi windowst és a avistaz-on jelszó emlékeztetőt kellett csinálnom. De semmi vissza jelzés tegnap óta, már vagy 5-öt elküldtem.  :( Volt valaki mostanában akinek hasonlóan nem jött meg a mail?

Nincs véletlenül a spamek közt az emlékeztető? Egyébként mintha freereg lenne.
Nincs. Az van, de nem fognak bannolni, hogy ugyanazzal az ip címmel regisztrálok még egyszer? Az emlékeztetőt meg mindig abban a percben küldték, mikor igényeltem.

Próbáld meg az adminokat elérni IRC-n. Amúgy fix az IP-d?
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2010. Január 13. 21:18, Szerda
Nagyon offtopic, de itt a nap híre:

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/schalke-beszart-ibraimi-harom-es-fel-eves-szerzodest-irt-ala-2013246

Tudták überelni Kaka és van der Sar nevét...  :-D

  • Karma: 41
2010. Január 14. 10:31, Csütörtök
én most megdöbbentem a régi filmgyűjteményemen.. éppen költözünk durván, és méretcsökkentés-backup jelleggel felmásolom az ázsiaiakat egy 2.5" hdd-re (amit 200 helyett 89 frankért vettem, mert elárazták, 750 gigás, csúcs), de szép lesz mind egy helyen, farzsebbe férve, abc-rend.. nade kezdtem a régi 2002 körüli cdkkel, és csomó durva dolgot találtam :) először is rádöbbentem, hogy van egy rakás VCD-m! (szar kép, mono hang, általában bal-jobb split mando-kanto), ezeket újra szedtem, mert akkora gagyi, hogy nem éri meg a bájtokat. aztán jöttek az svcd-k, lol, meg egy rakat .ogm (wtf). a másik, hogy ezek a korabeli ripek mind beégetett subbal jöttek.. aztán még arra is rá kellett jönnöm, hogy marha sz..r volt a divx is. egy akkori 2cd-s cucc ma már camnek néz ki. de be kell érnem velük, mert a dvdkre se hely, se idő, csak a legfontosabbakat. olyan nyűg beolvasni egy optikai lemezt, azt hiszem, végleg leszokok róluk.. egy ilyen kis zsebvinyóra felfér 170dvd vagy 1070cd.. szal lehangoló volt látni, milyen minőségben láttam egy csomó filmet.. igaz, a másolt vhs-sekkel is jól elvoltam 20+ éve :)

  • Karma: 7
2010. Január 14. 14:07, Csütörtök
Nekem is van jó pár HK film, amik ilyen mono, mandarin alámondással, de a kantoni megmaradva társul a vhs felvételhez. De annyira nem zavar, meg aztán nem is nagyon találtam ezekből jobb minőséget.

Visszatérve az avistazra, hogy fix-e az ip címem azt nem tudom, mert teljesen más internet szolgáltatónál vagyok most(invitel). Az előző az volt, de még ha reggelnék is, és nem dobnának ki akkor is nagyon gáz lenne, mivel ez a netem 1MB-es, aminek a max feltöltése 10kbs.  :( Eddig jó arányom volt, és ha pár filmet nem töltöttem vissza, vagy csak a feléig vígan elvoltam. Nagyon remélem, hogy csak valami hiba van náluk...

  • *
  • Karma: 82
2010. Január 14. 20:02, Csütörtök
Én úgy 2004-től kezdtem gyűjtögetni, az akkori ripekkel semmi gond nincs. VCD-t sose szedtem, mert minek, SVCD-m van pár, de akkoriban már nagyon ritkák voltak (vagy én nem fértem hozzá a HKM releasekhez).
A lemezesdit nagyon meg tudom érteni, amióta vettem egy 1.5TB-s vinyót, azóta egész jól elvagyok. Veszek időnként még egyet és nem lesz szükség már a lemezekre.

Amúgy én mostanában kissé kiégtem filmileg, már vagy 2 hete nem láttam semmit [leszámítva a Poligamy-t angol felirattal] és most, hogy megy az ANK (vagy ha jobban tetszik, CAF), egy ideig még nem is fogok...  :)

  • No avatar
  • Karma: 4
2010. Január 14. 20:50, Csütörtök
én most megdöbbentem a régi filmgyűjteményemen.. éppen költözünk durván, és méretcsökkentés-backup jelleggel felmásolom az ázsiaiakat egy 2.5" hdd-re (amit 200 helyett 89 frankért vettem, mert elárazták, 750 gigás, csúcs), de szép lesz mind egy helyen, farzsebbe férve, abc-rend.. nade kezdtem a régi 2002 körüli cdkkel, és csomó durva dolgot találtam :) először is rádöbbentem, hogy van egy rakás VCD-m! (szar kép, mono hang, általában bal-jobb split mando-kanto), ezeket újra szedtem, mert akkora gagyi, hogy nem éri meg a bájtokat. aztán jöttek az svcd-k, lol, meg egy rakat .ogm (wtf). a másik, hogy ezek a korabeli ripek mind beégetett subbal jöttek.. aztán még arra is rá kellett jönnöm, hogy marha sz..r volt a divx is. egy akkori 2cd-s cucc ma már camnek néz ki. de be kell érnem velük, mert a dvdkre se hely, se idő, csak a legfontosabbakat. olyan nyűg beolvasni egy optikai lemezt, azt hiszem, végleg leszokok róluk.. egy ilyen kis zsebvinyóra felfér 170dvd vagy 1070cd.. szal lehangoló volt látni, milyen minőségben láttam egy csomó filmet.. igaz, a másolt vhs-sekkel is jól elvoltam 20+ éve :)
Igazmondás van!  :hail:


Amúgy én mostanában kissé kiégtem filmileg, már vagy 2 hete nem láttam semmit [leszámítva a Poligamy-t angol felirattal] és most, hogy megy az ANK (vagy ha jobban tetszik, CAF), egy ideig még nem is fogok...  :)
Nézz nyugati filmeket! Pl a Babel egy tök jó film. :)
Nemrég láttam egyébként a The Other Boleyn Girl című filmet, ami nem az én stílusom, csak Natalie Portman miatt fogtam bele, de egészen tetszett. (:

  • *
  • Karma: 82
2010. Január 14. 21:01, Csütörtök
Nézz nyugati filmeket! Pl a Babel egy tök jó film. :)
Nemrég láttam egyébként a The Other Boleyn Girl című filmet, ami nem az én stílusom, csak Natalie Portman miatt fogtam bele, de egészen tetszett. (:


A The Red Baron-on gondolkozom, német szempontból nézve érdekesnek tűnik. De amíg tart az ANK, addig biztos nem, Diakité, Manucho, Kanuté, Essien sokkal izgalmasabb...  :) A kapusok tevékenysége meg kabaréba illő!  :-D

Mozambique Goalkeeper Fail

  • Karma: 30
2010. Január 14. 21:03, Csütörtök
Amúgy én mostanában kissé kiégtem filmileg, már vagy 2 hete nem láttam semmit [leszámítva a Poligamy-t angol felirattal] és most, hogy megy az ANK (vagy ha jobban tetszik, CAF), egy ideig még nem is fogok...  :)

Na és a múltkor betervezett Sonny Chibás Sure Death 4?  :samurai:
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 41
2010. Január 15. 12:36, Péntek
Amúgy én mostanában kissé kiégtem filmileg, már vagy 2 hete nem láttam semmit [leszámítva a Poligamy-t angol felirattal] és most, hogy megy az ANK (vagy ha jobban tetszik, CAF), egy ideig még nem is fogok...  :)

ne viccelj már, te nézed itt a legtöbbet szerintem! :)