Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Offtopic :D  (Megtekintve 82607 alkalommal)

2006. Január 2. 23:17, Hétfő
Nos, akit érdekel a dolog, az szedje le  ezt (17 MB).

A zip-et ki kell csomagolni, majd kiadni a köv. parancsot:
patchISO.exe regi.iso uj.iso sylv_hun_patch.bdiff

Figyelem, ez a patch az ADC-ről szedhető Dolby Digital hangos koreai R3 DVD-hez jó! (Ez: Sympathy.For.Lady.Vengeance.2005.NTSC.R3.DVDR (Non-DTS version))

Ez még nem biztos, hogy tökéletes, ezért várom a visszajelzéseket.

2006. Január 2. 23:20, Hétfő
Valamiért lenyelte a címét, szóval a Sympathy for Lady Vengeance magyar feliratos dvd-ről van szó.

  • Karma: 36
2006. Január 2. 23:35, Hétfő
Kikuchiyo, direkt nem jelentkezel be, amikor postolsz? :?: Úgy látom, van egy regisztrált user erre a névre...

Kérdés mindenkinek: van igény egy nem-ázsiai filmes topikra (persze csak színvonalas filmeknek), vagy ezt hagyjuk itt? Pl a Jim Jarmusch-filmeket nagyon bírom.

2006. Január 3. 17:30, Kedd
van igény olyan topikra, ahová harcművészettel kapcsolatos videket linkelnénk be?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 3. 17:34, Kedd
Idézetet írta: arnold
van igény olyan topikra, ahová harcművészettel kapcsolatos videket linkelnénk be?

Mindenre van igény, bár én abszulúte nem értek a harcművészetekhez, de érdekel...

2006. Január 3. 17:40, Kedd
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: arnold
van igény olyan topikra, ahová harcművészettel kapcsolatos videket linkelnénk be?

Mindenre van igény, bár én abszulúte nem értek a harcművészetekhez, de érdekel...

akkor majd töltök fel. főleg taekwondo-s videk vannak nekem. Korea rulez! :whoah: :D amúgy, én sem értek hozzá! sajnos...

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Január 4. 20:46, Szerda
Hi Djinn!! Welkám!

Véégre találtam egy néevemhez illő avatárt!! ;)  :lol:
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Január 4. 21:09, Szerda
Jó kis avatar! :P

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 4. 22:39, Szerda
Úgy gondoltam, nézek egy kis francia mozit vérfrissítésnek:

13-as körzet

abbahagytam az első 10 perc után, pedig nem vagyok elfogult, szeretem a francia mozit, de ez siralmas. a producer Luc Besson (aki annak idején zseniális filmeket volt képes csinálni, de mostanra elkokainozta az agyát szvsz), tehát ebben a rövig részletben volt egy kis lopás a taxiból, meg egy kis lopás abból a háztetőkön ugrálós filmből, és semmi több. Egyébként ebben az évben Európában elképesztően rossz volt a fölhozatal egyébként is... Állítólag a cannes-i zsűri csak űlt, és nem hitt a szemének...

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Január 4. 22:45, Szerda
...de mindegy. (ezt tedd hozzá a végére :)) :)) :)) )

Luc Besson zuhanórepülését én is szomorúan kísértem(~em) figyelemmel... kár érte.
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Január 5. 12:32, Csütörtök
Hehe, Manu, nem tudod ellopni a lelkem az aláírásoddal, már ellopták egyszer egy hasonló oldallal! De már előtte eladtam a lelkem a sörnek! :smoke: :beer:

Idézetet írta: Manu
Egyébként ebben az évben Európában elképesztően rossz volt a fölhozatal egyébként is... Állítólag a cannes-i zsűri csak űlt, és nem hitt a szemének...

A 36 nézhető, bár kicsit kiszámítható és kicsit unalmas. De mindegy. 8-)

Idézetet írta: skval
Az előző én voltam, csak mindig elfelejtek bejelentkezni.

Automatikus bejelentkezés? Felhasználóhoz kötött, úgy tudom. :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 6. 13:01, Péntek
Idézetet írta: kikuchiyo-emulátor
Nos, akit érdekel a dolog, az szedje le  ezt (17 MB).

A zip-et ki kell csomagolni, majd kiadni a köv. parancsot:
patchISO.exe regi.iso uj.iso sylv_hun_patch.bdiff

Figyelem, ez a patch az ADC-ről szedhető Dolby Digital hangos koreai R3 DVD-hez jó! (Ez: Sympathy.For.Lady.Vengeance.2005.NTSC.R3.DVDR (Non-DTS version))

Ez még nem biztos, hogy tökéletes, ezért várom a visszajelzéseket.


rendebjött a ratiom, szedem a non-dts verziót, estére megnézem.... VÉGRE

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 6. 20:59, Péntek
Idézetet írta: kikuchiyo-emulátor

A zip-et ki kell csomagolni, majd kiadni a köv. parancsot:
patchISO.exe regi.iso uj.iso sylv_hun_patch.bdiff


Ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben? Mert nekem sehogy nem akar működni. Kiadtam parancssoron, total commanderben, meg símán fzttatam, de nem történik semmi... Melyik feliratot cseréli?

  • Karma: 36
2006. Január 13. 18:13, Péntek

  • Karma: 32
2006. Január 13. 18:45, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
A leginformatívabb ajánló evör! 8) :twisted:



 :lol:

 

anything