Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Offtopic :D  (Megtekintve 82607 alkalommal)

  • Karma: 7
2010. Június 21. 21:04, Hétfő
Kár volt linkelned, most végig nézem az összes részt.  :-D

Még ezt a videót bírom.  :)
Bad gaijin in Tokyo

  • *
  • Karma: 36
2010. Augusztus 20. 22:18, Péntek
A Casshern-en kívül van valami, amit érdemes ázsiai filmek terén járatlan sci-fi-bolondnak ajánlani? Azon kívül nekem semmi emlékezetes nem jut az eszembe így hirtelen.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 30
2010. Augusztus 20. 23:04, Péntek
A Casshern-en kívül van valami, amit érdemes ázsiai filmek terén járatlan sci-fi-bolondnak ajánlani? Azon kívül nekem semmi emlékezetes nem jut az eszembe így hirtelen.

G.I. Samurai és a remake-je, a Samurai Commando Mission 1549. Erősen eltér a 2 fillm, érdemes megnézni mindkettőt. Ezenkívül frissebb a Returner(Begyűjtő)

Message From Space(Üzenet az űrből) - Bulis mesemozi, "a la Star Wars" / Ugetsu Monogatari (Ugetsu története) Bár ez csak részben felel meg a műfajnak, de remek mozi.
Ja, a Casshern-t leszámítva mind érdemes... :-D
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 36
2010. Augusztus 20. 23:41, Péntek
A Casshern-en kívül van valami, amit érdemes ázsiai filmek terén járatlan sci-fi-bolondnak ajánlani? Azon kívül nekem semmi emlékezetes nem jut az eszembe így hirtelen.

G.I. Samurai és a remake-je, a Samurai Commando Mission 1549. Erősen eltér a 2 fillm, érdemes megnézni mindkettőt. Ezenkívül frissebb a Returner(Begyűjtő)

Message From Space(Üzenet az űrből) - Bulis mesemozi, "a la Star Wars" / Ugetsu Monogatari (Ugetsu története) Bár ez csak részben felel meg a műfajnak, de remek mozi.
Ja, a Casshern-t leszámítva mind érdemes... :-D

Köszi a tippeket, ezekről nem is hallottam.  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2010. Augusztus 21. 00:13, Szombat
Ezeken kívül mehet akár a Fish Story, a 20th Century Boys és természetesen a Cosmic Rescue is.

  • Karma: 7
2010. Augusztus 21. 00:35, Szombat
Az üzenet az űrből marha nagy klasszikus, legalábbis mifelénk.

Valaki tud ajánlani valami jó kis koreai tv showt? Hasonlóra gondoltam, mint a Family Outing vagy a We got married. Ja és angol felirat legyen hozzá.

  • *
  • Karma: 82
2010. Augusztus 30. 17:45, Hétfő
Létrehoztam egy facebook csoportot magamnak, csak úgy, ahol ugyanúgy írogatom össze a filmeket, mint itt. Csatlakozzatok, aztán lehet kommentálgatni, ott talán egyszerűbb erre a felület, mint egy fórumban.

http://www.facebook.com/group.php?gid=155010991177207

  • Karma: 7
2010. November 3. 16:41, Szerda
Vannak ilyen oldalak, hogy my anime list, my drama list, olyan nincs hogy my movie list? Tudom hogy az imdb-én belehet jelölni, de ott a legtöbb ázsiai filmnél az eredeti neve szerepel a listában, ez még a japán filmek esetében okés is lenne, de egy koreai vagy kínai névről fogalmam nem lenne, hogy mit is takar pontosan.

Asiatorrents-en mi a jó fene, amikor rákattintok, bejön az oldal és valami parancsfájl dolgozik, addig nem is lehet sehova lépni, amíg ki nem jön, hogy leállítás, vagy folytatás? Csak nálam van ez?

  • *
  • Karma: 82
2010. November 5. 18:38, Péntek
Asiatorrents-en mi a jó fene, amikor rákattintok, bejön az oldal és valami parancsfájl dolgozik, addig nem is lehet sehova lépni, amíg ki nem jön, hogy leállítás, vagy folytatás? Csak nálam van ez?

Hogy mi?  :) Én nem vettem észre a világon semmiféle változást.

  • *
  • Karma: 82
2011. Január 26. 16:15, Szerda
Azt hiszem, egy biztos pont már van egy esetleges következő japán útra:

http://iganinja.jp/en/

Iga Ninja múzeum, ahol van showműsor is!

  • Karma: 7
2011. Február 4. 22:58, Péntek
Red Cliff második részéből jött ki HD verzió? Kerestem isohunt-on, asiatorrents-en, de még az első részből sem találtam. Pedig anno kiírtam az első rész, kb. 7-8 gigás verzióját.