Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Zene  (Megtekintve 50774 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 12. 18:00, Kedd
Áhh ezt nem rég találtam, nagyon nagyon durva!

Shamisen VS. DJ Kentaro


http://youtube.com/watch?v=j9QCQhKyskI

A végére tényleg nagyon zúz, az elején még a DJ elég sokat bengázik. Meg az az elektromos Shamisen :lol: Megy a karma!  :kina:

  • *
  • Karma: 80
2006. December 14. 14:37, Csütörtök
Taiwani gitároscsóka, ügyes: LINK. :) Ha rákerestek a nevére (JerryC), találhattok tőle még jópár videót.
A honlapja: LINK.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 21. 19:37, Csütörtök
Japán és koreai hip-hop zenészek, infok, sample-k:

http://www.cultureuniversal.com/

  • *
  • Karma: 82
2007. Február 18. 01:15, Vasárnap
FSS-re felraktak egy Kaji Meiko albumot, rajta van a Female Prisoner főcímzenéje is.  :cool: :whoah:

  • Karma: 36
2007. Március 20. 12:12, Kedd
Holnap 19:00 kor a zeneakadémián koncert lesz. Japán dalok lesznek.
Akit érdekel az esemény ingyenes és telefonon lehet jegyet rendelni.
A Liszt Ferenc tér 8 szám alatt lesz az előadás és ahol a jegyet lehet rendelni az a 06-1 279-0184-es telefonszám
Én megyek:D
Aki még tud jöjjön ha van kedve:)

  • Karma: 36
2007. Március 22. 12:57, Csütörtök
Holnap 19:00 kor a zeneakadémián koncert lesz. Japán dalok lesznek.
Akit érdekel az esemény ingyenes és telefonon lehet jegyet rendelni.
A Liszt Ferenc tér 8 szám alatt lesz az előadás és ahol a jegyet lehet rendelni az a 06-1 279-0184-es telefonszám
Én megyek:D
Aki még tud jöjjön ha van kedve:)


A koncert amit mondtam nem volt rossz:) az első fele a koncernek szerintem elég gatyi volt de a második fele az kifejezetten tetszett.
Egy komolyzenei koncert volt egyéb iránt és a végén a Tenkes kapitány egy részletének teljes verzióját is eljátszották ami benne volt a programba.
A második felében egy japán zeneszerző alkotásait játszották s kifejezetten jó darab volt.

2007. Március 27. 20:20, Kedd
kijött a Vassline 3. albuma!!! :samurai:

itt meghallgatható három szám a lemezről + egy az előzőről:

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=21137919
« Utoljára szerkesztve: 2007. Március 28. 19:22, Szerda írta arnold »

  • Karma: 36
2007. Március 30. 00:59, Péntek
Aki meg akar lepődni, de nagyon, az szedje le az fst-ről a Toxicbiasfleurivy nevű koreai IDM zenekar Archetype Objet című albumának az első trackjét. Nem akarom lelőni a poént, de érdemes....  :-D

  • Karma: 36
2007. Március 30. 08:49, Péntek
Aki meg akar lepődni, de nagyon, az szedje le az fst-ről a Toxicbiasfleurivy nevű koreai IDM zenekar Archetype Objet című albumának az első trackjét. Nem akarom lelőni a poént, de érdemes....  :-D
Van egy tippem, hogy mire számítsak, de már szedem, mert kíváncsi vagyok... :)
edit: LOOOOL!!! :-D
« Utoljára szerkesztve: 2007. Március 30. 09:56, Péntek írta Ramiz »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 30. 10:42, Péntek
Aki meg akar lepődni, de nagyon, az szedje le az fst-ről a Toxicbiasfleurivy nevű koreai IDM zenekar Archetype Objet című albumának az első trackjét. Nem akarom lelőni a poént, de érdemes....  :-D

Én is szedem. Látom Ramiz, mi ketten vagyunk az egyetlen leecherek :cool:

  • *
  • Karma: 82
2007. Március 30. 17:39, Péntek
Én nem szedtem le. Miről is van szó?  :?:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 30. 18:10, Péntek
Van egy ismerősöm, aki nyugdíjas MÁV-os, és mániákus vasútbarát. Ez biztos nagyon be fog jönni neki! :lol:

  • Karma: 41
2007. Március 31. 10:28, Szombat
jó tipp! a másodikban mondjuk nem értem

  • Karma: 36
2007. Március 31. 12:34, Szombat
Én nem szedtem le. Miről is van szó?  :?:
Ázsiai együttes intro számába magyar metró- és vasútszövegek vannak keverve.

  • Karma: 32
2007. Április 17. 19:39, Kedd

 

anything