Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Zene  (Megtekintve 50643 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Július 3. 20:08, Hétfő
Tingli-tangli japán popzene egyetlen érdekessége, hogy a klipet Mo.-n forgatták. A helyet felismeri vki? Én Szentendrére tippelnék.

Tutira japán?Nekem olyan kínaiasnak tűnik.Nem kizárt persze,hogy tévedek,én eddig csak a komoly férfibeszédekre figyeltem a japán produkciókban.Nyafizásokat ignoráltam.

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Július 3. 20:26, Hétfő
Szvsz a leányzó nem japánul dalolászik:P japán sokkal dallamosabb:)

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Július 11. 10:17, Kedd

  • Karma: 36
2006. Július 13. 12:49, Csütörtök
Van kedvenc netes rádióadótok? Esetleg saját rádióadótok? Én csak mostanában kezdek érdeklődni a téma iránt, végül is elég jó módszer lehet új zenék megtalálására.

Ami nagyon tetszik, és nemrég találtam:
Pandora

Ezen az oldalon gyakorlatilag egyszerre állíthatsz össze egy rádióadót a saját szájízed szerint és találhatsz olyan zenéket, amilyenhez hasonlókat nagyon szeretsz. Például beírtam, hogy "Gorillaz", a Pandora pedig sorra adja a különféle számokat, mindegyikről eldönthettem, hogy tetszik-e vagy nem, és a választásokat az oldal figyelembe veszi, amikor új számokat ad be, az alapján, hogy minél több hasonlóság legyen köztük.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Július 13. 14:52, Csütörtök
Ami nagyon tetszik, és nemrég találtam:
Pandora

Ezen az oldalon gyakorlatilag egyszerre állíthatsz össze egy rádióadót a saját szájízed szerint és találhatsz olyan zenéket, amilyenhez hasonlókat nagyon szeretsz. Például beírtam, hogy "Gorillaz", a Pandora pedig sorra adja a különféle számokat, mindegyikről eldönthettem, hogy tetszik-e vagy nem, és a választásokat az oldal figyelembe veszi, amikor új számokat ad be, az alapján, hogy minél több hasonlóság legyen köztük.

Ugyanezt tudja a last.fm rádiója is, de ott van egy komolyabb közösség, meg related items kereső is. Érdemes reggelni oda is. Mondjuk az gyorsan kifogy azokból a zenékből, amit én hallgatok. Na, kiváncsi leszek a Pandora meddig bírja.

Én ezt a rádiót hallgatom, bár legtöbbször a kocsiban, mivelhogy helyi adó és van 1,5 km-es rádiuszban sugárzott adás is :)

www.radiomi.hu

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Július 13. 16:43, Csütörtök
Jól bírja Pandora  :smoke:

én meg azt találtam:

www.jamendo.com - olyan P2P, ahol fiatal művészek saját maguk oszthatják meg zenéiket, ingyen. Ilyet se láttam még, de a jazzeket tuti végighallgatom. Van RSS is, úgyhogy az ilyen zeneb*ziknak, mint én pont jó. Minden napra egy zene :)


  • Karma: 36
2006. Július 13. 17:05, Csütörtök
Jól bírja Pandora  :smoke:
Na csak tessék elküldeni a listádat, hogyha már nagyjából kialakult és kész van. :)

2006. Augusztus 12. 16:44, Szombat

  • Karma: 1
2006. Augusztus 17. 16:22, Csütörtök
Samurai.fm
 :samurai:

ez egyik legkirályabb netes rádió mindenféle stilusban techno,downtempo,electronica
mixek.....
You have dishonoured your clan..

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 17. 17:45, Csütörtök
Samurai.fm
 :samurai:

ez egyik legkirályabb netes rádió mindenféle stilusban techno,downtempo,electronica
mixek.....

A Ninja Tune-t akkor ismered gondolom... 

  • Karma: 36
2006. Augusztus 18. 01:48, Péntek
Samurai.fm
 :samurai:

ez egyik legkirályabb netes rádió mindenféle stilusban techno,downtempo,electronica
mixek.....

A Ninja Tune-t akkor ismered gondolom... 

Na igen, az nem ázsiai, viszont baromi jó...

off: küldtem PM-et, megkaptad? Csak azért mert az elküldött levelek között nem találom...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 18. 11:43, Péntek
Samurai.fm
 :samurai:

ez egyik legkirályabb netes rádió mindenféle stilusban techno,downtempo,electronica
mixek.....

A Ninja Tune-t akkor ismered gondolom... 

Na igen, az nem ázsiai, viszont baromi jó...

off: küldtem PM-et, megkaptad? Csak azért mert az elküldött levelek között nem találom...
Megkaptam, nézegetem :) Nem kehet, hogy lapozni kell a kimenő mappában? Én azt szoktam mindig elvéteni.

Ninja Tunetól a legjobbak: Amon Tobin :hail: Herbalizer :hail:


  • Karma: 36
2006. Augusztus 18. 17:23, Péntek
Samurai.fm
 :samurai:

ez egyik legkirályabb netes rádió mindenféle stilusban techno,downtempo,electronica
mixek.....

A Ninja Tune-t akkor ismered gondolom... 

Na igen, az nem ázsiai, viszont baromi jó...

off: küldtem PM-et, megkaptad? Csak azért mert az elküldött levelek között nem találom...
Megkaptam, nézegetem :) Nem kehet, hogy lapozni kell a kimenő mappában? Én azt szoktam mindig elvéteni.

Ninja Tunetól a legjobbak: Amon Tobin :hail: Herbalizer :hail:

Amon Tobin nálam is az abszolút kedvenc, de DJ Vadim se sokkal marad le mögötte. És akkor az Antibalas Afrobeat Orchestra-ról, Mr. Scruff-ról vagy Kid Koaláról nem is beszéltünk. (Coldcutot nem is említem, ők asszem már akkor léteztek, amikor a Ninja Tune ötlete még fel se merült senkiben.)

  • *
  • Karma: 80
2006. Szeptember 3. 02:08, Vasárnap
Most jutott eszembe, talán a Krrishnek is köszönhetően, hogy van egy indiai elektronikus zenés albumom. Kíváncsi vagyok, lesz-e valaki, aki ismeri. :-D

LINK
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 41
2006. Szeptember 8. 18:49, Péntek
filmzenék és indiai albumok, jönnek ezerrel: http://www.bwtorrents.com/tvtorrents.php