Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hazai DVD-megjelenések  (Megtekintve 36984 alkalommal)

  • *
  • Karma: 80
2008. Július 15. 20:19, Kedd
Xpressen 1 hétig 30%-os akció többszáz filmre, van köztük néhány ázsiai is:

http://www.xpress.hu/dvd/keres.asp?GOMB=8
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 1
2008. Július 15. 21:38, Kedd
Xpressen 1 hétig 30%-os akció többszáz filmre, van köztük néhány ázsiai is:

http://www.xpress.hu/dvd/keres.asp?GOMB=8

A takeshi című filmet, meg is vettem! :samurai:
Imádom az ázsiai filmeket. A legjobbak a Koreai, Japán, Kiníi, Hong Kongi, Thai, Indiai Mongol... Egyszóval mindegyik. Mindenevő vagyok!



http://azsiafilms.freeblog.hu/

  • Karma: 9
2008. Július 29. 12:08, Kedd
Megvehetem már Az utolsó kardvágást?? Vagy még pihenjek kicsit...

Épp a múltkor írtam a Cinetelnek, hogy mi a helyzet a javítással. Náluk is most vette ki mindenki a szabadságát, így nem sokat haladt a kardvágás ügye. De azt írták, "...a gyártásokat az őszi időszakra ütemezzük...". Tehát még 1-2 hónap türelem, és lesz javított változat.
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • Karma: 41
2008. Július 29. 12:31, Kedd
a lust caution tényleg angol dubbal jön!? :(

  • *
  • Karma: 82
2008. Július 29. 12:47, Kedd
a lust caution tényleg angol dubbal jön!? :(

Ki az a barom, aki így adja ki a filmeket?  :-D A Shaolin Soccer is nézhetetlen eredeti hang nélkül...

  • *
  • Karma: 80
2008. Július 29. 13:22, Kedd
a lust caution tényleg angol dubbal jön!? :(

Szerintem angol/mandarin/japán + magyar. Ha jól sejtem - bár nem láttam a filmet még - az eredeti hangsávon több nyelven beszélnek.

http://portal.budapestfilm.hu/hazimozifilm.php?oid=T920133a8d8805980d910d3ceef97849;cmssessid=T4211b7b3e3a09400202b2740f23a5bcbe95e8b47de1b37765b0f6c1869c8d53
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2008. Július 29. 13:25, Kedd
a lust caution tényleg angol dubbal jön!? :(

Ki az a barom, aki így adja ki a filmeket?  :-D A Shaolin Soccer is nézhetetlen eredeti hang nélkül...

A frászt hozzátok az emberre...  :-D

Az Xpress.hu-n gondolom vagy helyhiány miatt, vagy mert az átlag magyart nem érdekli a magyar szinkronon kívül semmi alapon nem tüntették fel, de a kiadó Budapest Film oldálán szerencsére ott van, hogy magyar, mandarin, japán és andol hangsáv jár majd hozzá.

Update: Ja, kisho azért gyorsabb  :-D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 29. 13:30, Kedd írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 42
2008. Július 29. 19:50, Kedd
Szuper! Augusztusban lesz Chinese Ghost Story 3.! Akkor lesz itt még Swordsman 1-3 is. Örül a gyerek... :hopp:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 29. 19:53, Kedd írta Yakuza »
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 41
2008. Július 29. 22:44, Kedd
Szerintem angol/mandarin/japán + magyar. Ha jól sejtem - bár nem láttam a filmet még - az eredeti hangsávon több nyelven beszélnek.
http://portal.budapestfilm.hu/hazimozifilm.php?oid=T920133a8d8805980d910d3ceef97849;cmssessid=T4211b7b3e3a09400202b2740f23a5bcbe95e8b47de1b37765b0f6c1869c8d53

na, hála! azért ezt vártam.. (hülye xpress)

  • Karma: 9
2008. Augusztus 2. 20:01, Szombat
Idézetet írta: gianni7
Az Xpress.hu-n gondolom vagy helyhiány miatt, vagy mert az átlag magyart nem érdekli a magyar szinkronon kívül semmi alapon nem tüntették fel.

Többnyire mindenki az átlagos egységsugarú júzerből indul ki (mert abból van a legtöbb) és azoknak csak a szinkron az istencsászár... :(
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. Augusztus 4. 10:53, Hétfő
Megvehetem már Az utolsó kardvágást?? Vagy még pihenjek kicsit...

Épp a múltkor írtam a Cinetelnek, hogy mi a helyzet a javítással. Náluk is most vette ki mindenki a szabadságát, így nem sokat haladt a kardvágás ügye. De azt írták, "...a gyártásokat az őszi időszakra ütemezzük...". Tehát még 1-2 hónap türelem, és lesz javított változat.

Köszi, akkor várok türelmesen.

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. Augusztus 4. 10:55, Hétfő
a lust caution tényleg angol dubbal jön!? :(

Ki az a barom, aki így adja ki a filmeket?  :-D A Shaolin Soccer is nézhetetlen eredeti hang nélkül...

A Shaolin Socceren teljesen ledöbbentem. Az a szűk réteg aki veszi, annak fontos az eredeti hang. Raktáron marad, de úgy kell nekik.

  • Karma: 0
2008. Augusztus 16. 12:11, Szombat
A ,,My Tutor Friend" és a ,,The Legend of The Seven Cutter" című koreai filmek nálunk megfognak jelenni DVD-n vagy már megjelentek?
Remélem vki tud ezzel kapcsolatban vmi információt, előre is köszönöm! :D
[/URL]

  • *
  • Karma: 36
2008. Augusztus 16. 12:42, Szombat
A ,,My Tutor Friend" és a ,,The Legend of The Seven Cutter" című koreai filmek nálunk megfognak jelenni DVD-n vagy már megjelentek?
Remélem vki tud ezzel kapcsolatban vmi információt, előre is köszönöm! :D

Kizártnak tartom, hogy ezeket bevállalja bármelyik hazai kiadó is.
Sztem nem érdemes várnod rájuk.  :)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 0
2008. Augusztus 16. 14:45, Szombat

OK, köszi a gyors választ valahogy éreztem, hogy nálunk főleg még mindig a hong-kong-i illetve újonnan a japán filmek jelennek meg a leghamarabb.

OFF
amúgy csak azért kérdeztem mert nekem csak 1 cd raw-okban vannak meg illetve 2 cd-s hard-subosokban illetve sehol sem találtam meg a 2 cd-s raw-okat belőlük (torrenten halottak, direct linkesben (hard fr subos találtam) illetve emule-n elsem indult, szóval  most az egyetlen lehetőségem, hogy az egyetlen egy működőt amit találtam NTSC DVD-t rippelhetem át ami (nem a legjobb minőség)! :smoke:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 16. 14:48, Szombat írta Dorn »
[/URL]