Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hazai DVD-megjelenések  (Megtekintve 36926 alkalommal)

2006. Február 20. 11:46, Hétfő
ide jöhet minden, ami az ázsiai filmek, és anime-k hazai megjelenésével kapcsolatos!

2006. Február 20. 12:05, Hétfő
az Odeon tervei:

Akira - május környékén.

Ghost in the Shell - szeptember magasságában. állítólag nem a klasszikus szinkron lesz rajta, hanem új.

továbbá lesz egy Wong Kar Wai gyűjtemény is, ami tartalmazni fogja a Szerelemre hangolva (In the Mood for Love), a 2046, és a Vadság napjai (Days of Being Wild) c. filmeket.

Bin-jip - Lopakodó lelkek
ez is lesz még idén

szintén az Odeon adja majd ki az Anyátlanok (Nobody Knows) c. japán drámát is. pontos dátum még nincs, de legkorábban az év második felében, de az is lehet, hogy csak a jövő év elején jön ki.
----------------
az SPI hamarosan kiadja Jet Li két filmjét.

A nyakörv (Danny the Dog/Unleashed) - február 28.

A gyűlölet ára (Born to Defense) - május 2.
-----------------
Warner

Fehér Sárkány - március 28.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 20. 17:29, Hétfő
Király!!


Asiafan/Keleti Szél blogos elvtársnőnk összeszedte az eddig megjelent DVD-ket. Nem kevés :)

Lista

2006. Február 20. 17:35, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Király!!


Asiafan/Keleti Szél blogos elvtársnőnk összeszedte az eddig megjelent DVD-ket. Nem kevés :)

Lista


egy bajom van ezzel a listával: egyelőre kevés minőségi film van rajta. :smoke:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 20. 17:38, Hétfő
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: Manu
Király!!


Asiafan/Keleti Szél blogos elvtársnőnk összeszedte az eddig megjelent DVD-ket. Nem kevés :)

Lista


egy bajom van ezzel a listával: egyelőre kevés minőségi film van rajta. :smoke:

Sajna igaz, bár illendő megjegyezni, hogy erről viszont nem a litsa készítője tehet :)

2006. Február 20. 17:49, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: Manu
Király!!


Asiafan/Keleti Szél blogos elvtársnőnk összeszedte az eddig megjelent DVD-ket. Nem kevés :)

Lista


egy bajom van ezzel a listával: egyelőre kevés minőségi film van rajta. :smoke:

Sajna igaz, bár illendő megjegyezni, hogy erről viszont nem a litsa készítője tehet :)

hát, ő tényleg nem, nem is hibáztattam!

2006. Február 24. 07:26, Péntek
most olvastam (dvdextra), hogy az Akira május 10-én fog megjelenni dvd-n. :cool:

  • Karma: 3
2006. Február 24. 15:30, Péntek
Idézetet írta: arnold
most olvastam (dvdextra), hogy az Akira május 10-én fog megjelenni dvd-n. :cool:

addigra összespórolom a pénzt :)

2006. Február 25. 09:37, Szombat
basszus! mit olvastam az előbb: az Odeon lehet, hogy két változatban adja ki a Bin-Jip-et. lenne egy extrák nélküli fapados verzió, meg az eredeti koreai mágnesdobozos verzió magyarosított kiadása!!! állítolag esély van rá, de anyagilag nem biztos, hogy megéri, mert logikus, hogy ez a verzió drágább lenne a megszokottnál. ha megvalósul a terv, akkor a film november környékén jelenne meg.

  • Karma: 36
2006. Február 25. 10:39, Szombat
Idézetet írta: arnold
most olvastam (dvdextra), hogy az Akira május 10-én fog megjelenni dvd-n. :cool:

Nem mondom, hogy ezek után még hinni tudok benne, de félrerakom a pénzt. :)

2006. Február 25. 10:54, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: arnold
most olvastam (dvdextra), hogy az Akira május 10-én fog megjelenni dvd-n. :cool:

Nem mondom, hogy ezek után még hinni tudok benne, de félrerakom a pénzt. :)

pedig, ez hivatalos dátum!

  • Karma: 36
2006. Február 25. 11:08, Szombat
Idézetet írta: arnold
pedig, ez hivatalos dátum!

Az eddigiek nem voltak hivatalosak? :)

2006. Február 25. 12:12, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: arnold
pedig, ez hivatalos dátum!

Az eddigiek nem voltak hivatalosak? :)

hát, konkrét dátum még nem volt, csak annyi, hogy május.

2006. Március 12. 15:18, Vasárnap
A vándorló palota (Howl's Moving Castle) március 29.-től lesz kapható dvd-n. (forrás: dvdextra.hu)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 12. 17:22, Vasárnap
Ha már anime, engem teljesen meglepett, hogy multkor egy könyvesboltban megtaláltam a Steamboyt, pedig azt is csak a Titanicon játszották tudtommal. Sajna 5.000, Ft volt. Gondolom a Miyazaki is akörül lesz :(