Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hazai DVD-megjelenések  (Megtekintve 36928 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Május 7. 01:06, Vasárnap
Basszus de jó!!! :hopp: Pont ma beszélgettük Mazsommal, hogy mikor szerezhetjük már meg DVD-n, erre kiadják! :cool: A Samurai Champloo-t is dvd-n szeretnénk majd újranézni, és most a Bebopot is fogjuk tudni... :-D
Yeee-chaw!!!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 7. 14:18, Vasárnap
Idézetet írta: arnold
Cowboy Bebop - A sorozat DVD-n!


Király!!! ADC-n már nem seedelte senki!

Csak gondolom lesz vagy 5000 egy lemez, és gondolom lesz vagy 8 lemez. Az bezony 40000,- Ft.

2006. Május 7. 15:55, Vasárnap
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: arnold
Cowboy Bebop - A sorozat DVD-n!


Király!!! ADC-n már nem seedelte senki!

Csak gondolom lesz vagy 5000 egy lemez, és gondolom lesz vagy 8 lemez. Az bezony 40000,- Ft.

szerintem 6 lemeznél nem lehet több!

  • Karma: 36
2006. Május 7. 17:06, Vasárnap
Hát sajnos nekem ezt muszáj megvenni... vagy elrabolni valahonnan... vagy ölni érte... :samurai:

2006. Május 7. 17:47, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
Hát sajnos nekem ezt muszáj megvenni... vagy elrabolni valahonnan... vagy ölni érte... :samurai:

azért ölni nem hiszem, hogy kellene érte... :) 1490Ft lesz az első lemez (gondolom, a többi is). ez több, mint baráti összeg, persze kérdés, hogy milyen lesz a minősége...?!  :roll:

  • Karma: 36
2006. Május 8. 14:17, Hétfő
Hmm, az nem is drága... :)

2006. Május 12. 16:12, Péntek
Még mindig Akira

jól fog mutatni a polcon! :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 12. 18:10, Péntek
Idézetet írta: arnold
Még mindig Akira

jól fog mutatni a polcon! :)


ÁÁaahh...

Ez naggyon állat jól néz ki!

Valószínű az én polcomat ki is sajátítja egy darabig :)

  • Karma: 36
2006. Május 14. 23:44, Vasárnap
Május 16-án jön az első Bebop DVD. 1500 (ezerötszáz!) forint lesz!!! Remélhetőleg nem az Akció mesterei sorozat "igényességével" lesz megcsinálva. Szedd össze magad, RTL Klub! :x

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 15. 06:50, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Május 16-án jön az első Bebop DVD. 1500 (ezerötszáz!) forint lesz!!! Remélhetőleg nem az Akció mesterei sorozat "igényességével" lesz megcsinálva. Szedd össze magad, RTL Klub! :x


Na hát ebben azt hiszem kár lesz reménykedni akkor... :) Amiben a gagyitévé keze van, attól én nem várok semmi jót. De ugye a remény hal meg utoljára...  8)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Május 15. 23:48, Hétfő
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Május 16-án jön az első Bebop DVD. 1500 (ezerötszáz!) forint lesz!!! Remélhetőleg nem az Akció mesterei sorozat "igényességével" lesz megcsinálva. Szedd össze magad, RTL Klub! :x


Na hát ebben azt hiszem kár lesz reménykedni akkor... :) Amiben a gagyitévé keze van, attól én nem várok semmi jót. De ugye a remény hal meg utoljára...  8)

utánanéztünk és nem lesz olyan xar. Legalábbis fansub felirat lesz rátéve, és várhatóan az A+-os magyar hangok lesznek, mivel az RTLkl*b-é a kiadás joga(csakúgy mint az egész A+ csatorna). Szóval még reménykedünk! ;)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

2006. Május 16. 15:20, Kedd
Idézetet írta: Mazsom
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Május 16-án jön az első Bebop DVD. 1500 (ezerötszáz!) forint lesz!!! Remélhetőleg nem az Akció mesterei sorozat "igényességével" lesz megcsinálva. Szedd össze magad, RTL Klub! :x


Na hát ebben azt hiszem kár lesz reménykedni akkor... :) Amiben a gagyitévé keze van, attól én nem várok semmi jót. De ugye a remény hal meg utoljára...  8)

utánanéztünk és nem lesz olyan xar. Legalábbis fansub felirat lesz rátéve, és várhatóan az A+-os magyar hangok lesznek, mivel az RTLkl*b-é a kiadás joga(csakúgy mint az egész A+ csatorna). Szóval még reménykedünk! ;)

én úgy hallottam, elfogadható a minősége!

  • Karma: 36
2006. Május 16. 15:47, Kedd
Ámen. :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 16. 16:41, Kedd
Hát én csak a cím magyar verziójából tudok kiindulni: Csillagközi fejvadászok vagy mi  :h

Cowboy Bebop <-> Interstellar Headhunters  :roll:

2006. Május 16. 17:12, Kedd
Idézetet írta: Manu
Hát én csak a cím magyar verziójából tudok kiindulni: Csillagközi fejvadászok vagy mi  :h

Cowboy Bebop <-> Interstellar Headhunters  :roll:

a címe legyen a legkevesebb gond...