Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hazai DVD-megjelenések  (Megtekintve 36975 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 16. 17:19, Kedd
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: Manu
Hát én csak a cím magyar verziójából tudok kiindulni: Csillagközi fejvadászok vagy mi  :h

Cowboy Bebop <-> Interstellar Headhunters  :roll:

a címe legyen a legkevesebb gond...


Arra célozta, hogy ha már az is ilyen béna, meg ennyi figyelmet fordítottak rá, akkor gondolom ez a helyzet az egész kiadvánnyal. Na meg nagyon olcsüón is adják, nem tudom hogyan oldották meg a jogdíjat, meg milyen forrásból. Szóval na, én pesszimista vagyok.

2006. Május 16. 18:58, Kedd
Idézetet írta: Manu
Arra célozta, hogy ha már az is ilyen béna, meg ennyi figyelmet fordítottak rá, akkor gondolom ez a helyzet az egész kiadvánnyal. Na meg nagyon olcsüón is adják, nem tudom hogyan oldották meg a jogdíjat, meg milyen forrásból. Szóval na, én pesszimista vagyok.

én sem örülök annak, hogy az rtl adja ki, de ha tényleg elfogadható a minőség, akkor nem mindegy, hogy hogyan oldották meg jogilag a dolgot? ez legyen az ő bajuk! :) na aggódj, nem kell féltei őket!

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 16. 19:12, Kedd
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: Manu
Arra célozta, hogy ha már az is ilyen béna, meg ennyi figyelmet fordítottak rá, akkor gondolom ez a helyzet az egész kiadvánnyal. Na meg nagyon olcsüón is adják, nem tudom hogyan oldották meg a jogdíjat, meg milyen forrásból. Szóval na, én pesszimista vagyok.

én sem örülök annak, hogy az rtl adja ki, de ha tényleg elfogadható a minőség, akkor nem mindegy, hogy hogyan oldották meg jogilag a dolgot? ez legyen az ő bajuk! :) na aggódj, nem kell féltei őket!


Remélem nem úgy fogják reklámozni, hogy "Stohl Buci is ezt nézi!", vagy valami ilyesmivel... Bár ezektől minden kitelik... :D

  • Karma: 36
2006. Május 16. 19:21, Kedd
Nem baj, hogy pesszimisták vagytok, de nem lehetne megvárni a szidásával azt, amíg kijön? :roll:

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 16. 19:31, Kedd
Idézetet írta: Ramiz
Nem baj, hogy pesszimisták vagytok, de nem lehetne megvárni a szidásával azt, amíg kijön? :roll:


Hihi, most legalább látod, mit hoz ki az emberekből az RTL... :) Amúgy ígérem, ez volt az utolsó hozzászólásom a témában...  8-)

  • Karma: 36
2006. Május 16. 19:52, Kedd
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: Manu
Arra célozta, hogy ha már az is ilyen béna, meg ennyi figyelmet fordítottak rá, akkor gondolom ez a helyzet az egész kiadvánnyal. Na meg nagyon olcsüón is adják, nem tudom hogyan oldották meg a jogdíjat, meg milyen forrásból. Szóval na, én pesszimista vagyok.

én sem örülök annak, hogy az rtl adja ki, de ha tényleg elfogadható a minőség, akkor nem mindegy, hogy hogyan oldották meg jogilag a dolgot? ez legyen az ő bajuk! :) na aggódj, nem kell féltei őket!


Remélem nem úgy fogják reklámozni, hogy "Stohl Buci is ezt nézi!"


... amikor éppen be van szívva.  :twisted:

2006. Május 16. 19:57, Kedd
Idézetet írta: Ramiz
Nem baj, hogy pesszimisták vagytok, de nem lehetne megvárni a szidásával azt, amíg kijön? :roll:

már kijött, bár még nem láttam.

  • Karma: 36
2006. Május 16. 22:38, Kedd
Idézetet írta: YEZy
Hihi, most legalább látod, mit hoz ki az emberekből az RTL... :)

Azt nem mondom meg, hogy belőlem mit hoz ki a cigánytévé meg a drogos gárdája 8) (na jó, tudom, hogy ez gec1 volt...), meg már amúgy is lehúztam a wc-n. :-D

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 12. 16:58, Hétfő
Ma találtam a Fangoria(horrormagazin) egyik oldalán ezt a "reklámot" : Ryuhei Kitamura-Azumi

"AZ ORVGYILKOS AKI A HÁBORÚ PUSZTÍTÁSAIBÓL SZÜLETETT HAMAROSAN ELJÖN ÉRTED"

Eljön értem DVD formájában?:O ugye így kell érteni? jahh és csak full extrákkal megpakolva jöjjön értem:D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 12. 17:10, Hétfő
Ma találtam a Fangoria(horrormagazin) egyik oldalán ezt a "reklámot" : Ryuhei Kitamura-Azumi

"AZ ORVGYILKOS AKI A HÁBORÚ PUSZTÍTÁSAIBÓL SZÜLETETT HAMAROSAN ELJÖN ÉRTED"

Eljön értem DVD formájában?:O ugye így kell érteni? jahh és csak full extrákkal megpakolva jöjjön értem:D

És melyik filmjét reklámotzák így, ha szabad kérdeznem?

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 12. 17:13, Hétfő
Ma találtam a Fangoria(horrormagazin) egyik oldalán ezt a "reklámot" : Ryuhei Kitamura-Azumi

"AZ ORVGYILKOS AKI A HÁBORÚ PUSZTÍTÁSAIBÓL SZÜLETETT HAMAROSAN ELJÖN ÉRTED"

Eljön értem DVD formájában?:O ugye így kell érteni? jahh és csak full extrákkal megpakolva jöjjön értem:D

És melyik filmjét reklámotzák így, ha szabad kérdeznem?

Azumi-t!Oda írtam Kitamura mellé^_~

  • Karma: 32
2006. Június 12. 17:16, Hétfő
"Cégünk igyekszik hasonló színvonalú filmeket kiadni a 2006-os év folyamán is. Várhatóan Bunuel és Bergman 3 filmje, valamint Francis Ford Coppola, Vincent Price, Masaki Kobayashi, Peter Greenaway, Federico Fellini és Ewan McGregor alkotásai kerülhetnek a gyűjtők polcaira."

Erről esetleg tud valaki valami bővebbet? (Forrás: Cinetel Hungary )

Illetve hallotam olyasmit egy másik fórumon, hogy szintén ez a cég készül kiadni a Violent Cop-ot. Erről valami hírt hallotatok?

2006. Június 12. 17:18, Hétfő
"Cégünk igyekszik hasonló színvonalú filmeket kiadni a 2006-os év folyamán is. Várhatóan Bunuel és Bergman 3 filmje, valamint Francis Ford Coppola, Vincent Price, Masaki Kobayashi, Peter Greenaway, Federico Fellini és Ewan McGregor alkotásai kerülhetnek a gyűjtők polcaira."

Erről esetleg tud valaki valami bővebbet? (Forrás: Cinetel Hungary )

Illetve hallotam olyasmit egy másik fórumon, hogy szintén ez a cég készül kiadni a Violent Cop-ot. Erről valami hírt hallotatok?

ez érdekes, bár a Cinetel-nek akad egy pár gyér minőségű kiadványa...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 12. 17:20, Hétfő
Ma találtam a Fangoria(horrormagazin) egyik oldalán ezt a "reklámot" : Ryuhei Kitamura-Azumi

"AZ ORVGYILKOS AKI A HÁBORÚ PUSZTÍTÁSAIBÓL SZÜLETETT HAMAROSAN ELJÖN ÉRTED"

Eljön értem DVD formájában?:O ugye így kell érteni? jahh és csak full extrákkal megpakolva jöjjön értem:D

És melyik filmjét reklámotzák így, ha szabad kérdeznem?
Azumi-t!Oda írtam Kitamura mellé^_~

Aha, én azt úgy értelmeztem, hogy az Azumi rendezőjétől :lame:

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 21. 15:24, Szerda
Gondoltam szólok hátha nem tudjátok hogy az Intersonic kiadta a Kóma című Hongkongi filmet!

Ha tudtátok akkor sorry^^