Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Kína  (Megtekintve 20636 alkalommal)

  • Karma: 42
2008. Január 14. 22:41, Hétfő
Látta valaki a Verzió fesztiválon a Szavazz rám, légyszi! című filmet? Iszonyat jó kis doksi egy kínai iskolából, ahol demokráciásat játszatnak 8 év körüli gyerekekkel. (Az osztályfelügyelői posztért kell kampányolniuk.) Én végigröhögtem... (asszem meg is nézem mégegyszer.)

És vetíti a tévé is! Kötelező!

időpontok

Én láttam még annon (mondjuk csak fél szemmel néztem), jó kis ellenpropaganda a demokráciának. Milyen komoly gátat is vet az személyiségfejlődésnek, előhozza a gyerekek sötét oldalát, na és persze a nyertesen kívül mindenkit nyomorba dönt. :)

Felcsigáztatok.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 36
2008. Január 29. 17:35, Kedd
Jó hosszú, olvasmányos, elgondolkodtató írás Kínáról.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 36
2008. Február 10. 19:26, Vasárnap
Jó hosszú, olvasmányos, elgondolkodtató írás Kínáról.

Tényleg érdekes volt, köszi! :)

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. Június 9. 10:45, Hétfő
Jó nagy földrengések voltak Kínában, most meg földcsuszamlások, árvízek,  és elég sok toxikus anyagot találtak a földben, további rengésekre lehet számítani. Hajajahagaga

  • *
  • Karma: 36
2008. Június 11. 22:56, Szerda
Ugyan többtucatnyi oldal nyújt 360˙-os panorámaképeket Ázsiából, de ez a gyűjtemény legalább latin karaktereket használ.

Hongkong - 88 kép

Chongqing - 75 kép

+ Korea
Szöul - 37 kép

Megnyitás után a fenti gördülőmenüben lapozhatsz.
Kedvcsináló optimista szlogennel:

Helyek, ahová a közeljövőben máshogyan úgysem jutsz el...   :-D


A 360cities főoldaláról indulva több mint 50 nagyvárosból 6000 panorámakép, de minket csak ez a három érint.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 36
2008. Június 12. 10:29, Csütörtök

  • Karma: 36
2008. Június 12. 15:21, Csütörtök
Ugyan többtucatnyi oldal nyújt 360˙-os panorámaképeket Ázsiából, de ez a gyűjtemény legalább latin karaktereket használ.

Hongkong - 88 kép

Chongqing - 75 kép

+ Korea
Szöul - 37 kép

Megnyitás után a fenti gördülőmenüben lapozhatsz.
Kedvcsináló optimista szlogennel:

Helyek, ahová a közeljövőben máshogyan úgysem jutsz el...   :-D


A 360cities főoldaláról indulva több mint 50 nagyvárosból 6000 panorámakép, de minket csak ez a három érint.


http://tokyo.360cities.net/fs.html?loc=Olympics-Monument.p36
talán még ez is érdekelhet pár embert :)

  • *
  • Karma: 36
2008. Június 12. 15:47, Csütörtök
http://tokyo.360cities.net/fs.html?loc=Olympics-Monument.p36
talán még ez is érdekelhet pár embert :)

Tényleg.
Jól eldugták Tokiót meg Tajpejt a főoldalon, ha nem szólsz, észre sem veszem.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 41
2008. Június 12. 23:23, Csütörtök
aki szépet akar még a bbc wild china dokut ajánlom, főleg hd-ben.. nagyon jó.

  • Karma: 36
2008. Június 13. 21:54, Péntek
http://tokyo.360cities.net/fs.html?loc=Olympics-Monument.p36
talán még ez is érdekelhet pár embert :)

Tényleg.
Jól eldugták Tokiót meg Tajpejt a főoldalon, ha nem szólsz, észre sem veszem.

Hát persze hogy szólok engem is érdekelnek az ilyen érdekességek :)

  • *
  • Karma: 82
2008. Július 19. 08:25, Szombat
Tegnap volt alkalmam látni egy jó kis oroszlántáncot. A valóságban sokkal látványosabb, mint a filmekben! :)

katt ide!

  • *
  • Karma: 80
2008. Július 19. 14:58, Szombat
Tegnap volt alkalmam látni egy jó kis oroszlántáncot. A valóságban sokkal látványosabb, mint a filmekben! :)

katt ide!

És egyébként ennek mi a célja? Olyan mint nálunk a busójárás?
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2008. Július 19. 20:11, Szombat
Tegnap volt alkalmam látni egy jó kis oroszlántáncot. A valóságban sokkal látványosabb, mint a filmekben! :)

katt ide!

És egyébként ennek mi a célja? Olyan mint nálunk a busójárás?

Asszem igen. Ezzel űzik el a gonosz szellemeket.

  • *
  • Karma: 36
2008. November 18. 22:41, Kedd
A többség ismeri sztem az alábbi blogot, aki mégsem, az a legfrissebb posztot ki ne hagyja. (138 profi fotó)
Live from Tokio Hongkong

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. November 19. 07:45, Szerda
A többség ismeri sztem az alábbi blogot, aki mégsem, az a legfrissebb posztot ki ne hagyja. (138 profi fotó)
Live from Tokio Hongkong
yep.
Nekem tetszenek ezek a városok, mondjuk a japán "tájak" jobbak, de ez sem semmi.

A blog gazdája még régebben feltűnt a jpop.hu-n és Kouda Kumi fanokat keresett koncertre. Mármint hogy van-e valaki Tokióban, aki szeretne jönni.
Mondtam neki, hogy most nem érek rá kiruccanni, de máskor szívesen mennék. :DD Jó fej arc egyébként. Bár Otsuka Ai-nak azért beszólt, de hát senki sem lehet tökéletes.  :angel:

Van egy jó kis remix szám is az oldalán, érdemes meghallgatni.
http://hp.d2.hu/tokyo/index.php?f=pst&pid=155