Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Egyéb (nem-ázsiai) filmek  (Megtekintve 34521 alkalommal)

  • Karma: 12
2006. Szeptember 7. 07:26, Csütörtök
Látta valaki az Il Mare alapján készült Ház a tónál (Lake House) filmet?
Kíváncsi lennék rá, hogy sikerült az amcsiknak Sandra Bullock-kal és Keanu Reeves-szel.

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 7. 08:22, Csütörtök
Látta valaki az Il Mare alapján készült Ház a tónál (Lake House) filmet?
Kíváncsi lennék rá, hogy sikerült az amcsiknak Sandra Bullock-kal és Keanu Reeves-szel.

agentcooper írt róla valamelyik topicban még régebben...

  • Karma: 41
2006. Szeptember 7. 08:57, Csütörtök
btw. az idő urai kint van dvd-n a piacon?

cinematikon

  • Karma: 36
2006. Szeptember 7. 11:50, Csütörtök
cinematikon
Ott futottam bele, onnan jutott eszembe, hogy ha a magyar szinkronos verzió kapható, akkor már csak ne ezt szedjem le...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 7. 16:31, Csütörtök
Cyring Freeman - anime feldolgozás. Tetszetős, egész jó hangulatú, de pár dolgot megváltoztattak az animéhez képest, és az mind hátrányára vált a történetnek és a hangulatnak.

Szvsz. erős B-kategória

  • Karma: 36
2006. Szeptember 7. 23:15, Csütörtök
Cyring Freeman - anime feldolgozás. Tetszetős, egész jó hangulatú, de pár dolgot megváltoztattak az animéhez képest, és az mind hátrányára vált a történetnek és a hangulatnak.
Szvsz. erős B-kategória
Ja. És? :)

  • Karma: 36
2006. Szeptember 10. 01:16, Vasárnap
Mad Max: :cool:
Isten városa: :cool:
12 dühös ember: :cool:

Pótlok pár alapművet. :)

  • Karma: 36
2006. Szeptember 10. 12:04, Vasárnap
Mad Max: :cool:
Isten városa: :cool:
12 dühös ember: :cool:

Pótlok pár alapművet. :)

Isten városa egyébként a tescoban 990 ft.! Még mondja vki, hogy olcsóért nem lehet minőségi filmeket kapni...

  • Karma: 36
2006. Szeptember 15. 01:31, Péntek
Cikk az év vígjátéka által okozott botrányról. Ja, a filmet még nem láttam, de 100%, hogy zseniális lesz.

Csekkoljátok az IMDB-s szavaztokat: Borat. Kevés még a szavazat, de akkor is...

  • *
  • Karma: 80
2006. Szeptember 15. 01:42, Péntek
Cikk az év vígjátéka által okozott botrányról. Ja, a filmet még nem láttam, de 100%, hogy zseniális lesz.

Csekkoljátok az IMDB-s szavaztokat: Borat. Kevés még a szavazat, de akkor is...

"és a szexuális beleegyezés korhatárát is felemelték nyolc évre" <-- ez mit jelent? :shock:
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2006. Szeptember 15. 01:46, Péntek
Én bírom az Ali G showt, nagy tahóság, de még éppen elmegy. A Boratos részek is ötletesek, viszont néhol már tényleg szar: nem az a baj, hogy mikkel viccelődik, hanem hogy helyenként már nem ügyes élcekről van szó, amiket Ali G karakterével ellentétben Boratként általában ironikusan tálal, hanem egyszerűen "röhögjünk az alacsonyabbrendű balekokon!" típusú viccekről, ami persze az amerikai köznépnek bejön, csak minek az aljaízlést úgy kielégíteni, hogy közben nincsenek "rendes" kikacsintások is?
Persze az USA-ban most minden be fog jönni, ami Közel-Keletet gyalázza. Csak nem a terroristáknak. :angel:

  • Karma: 41
2006. Szeptember 15. 08:41, Péntek
már a plot is jó :)

  • Karma: 36
2006. Szeptember 15. 11:38, Péntek
Én bírom az Ali G showt, nagy tahóság, de még éppen elmegy. A Boratos részek is ötletesek, viszont néhol már tényleg szar: nem az a baj, hogy mikkel viccelődik, hanem hogy helyenként már nem ügyes élcekről van szó, amiket Ali G karakterével ellentétben Boratként általában ironikusan tálal, hanem egyszerűen "röhögjünk az alacsonyabbrendű balekokon!" típusú viccekről, ami persze az amerikai köznépnek bejön, csak minek az aljaízlést úgy kielégíteni, hogy közben nincsenek "rendes" kikacsintások is?
Persze az USA-ban most minden be fog jönni, ami Közel-Keletet gyalázza. Csak nem a terroristáknak. :angel:

Nyilván ízlés kérdése a dolog, a kazahoknak meg úgy látszik nincs humoruk, pedig ezzel óriási reklámot kap az országuk. Persze nálunk is volt sértődés belőle, hogy Stephen Colbert (amerikai humorista) Zrinyin viccelődött. Nekem az is belefért. Ha jó a vicc, valaki a végén úgyis megsértődik.  :twisted:  A kérdés mindig az, hogy tud-e az illető nevetni saját magán vagy legalábbis úgy tenni, mintha. Lehet politikailag korrekten humorizálni is, de az jóval unalmasabb. Mint ahogy a Borat poénok se ütnének annyira, ha a csávó egy fiktív országból származna.

Cohen egyébként angol, tehát elvileg ez most pont úgy lesz amerikai film, ahogy a Bean is volt: az a helyszín, ott is készül, de a halivudi humortól ez igen messze van... :)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 15. 11:41, Péntek írta agentcooper »

  • Karma: 36
2000. Január 4. 03:14, Kedd
Na, azért az megnyugtató, hogy nekünk mennyivel több humorunk és öniróniánk van a kazahoknál...

Colbert show

  • Karma: 36
2000. Január 4. 03:23, Kedd
Ha jó a vicc, valaki a végén úgyis megsértődik.  :twisted:  A kérdés mindig az, hogy tud-e az illető nevetni saját magán vagy legalábbis úgy tenni, mintha.
Ha jó a vicc...
De ha nem jó, akkor nincs mentség. :)

 

anything