Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Van kedved néha egy fórumos összejövetelhez?

Igen.
5 (55.6%)
Csak ha sörözni megyünk. ^^
4 (44.4%)
Nem, inkább a netes kommunikációt kedvelem.
0 (0%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: 2006. Január 14. 15:01, Szombat

Szerző Téma: Fórumos találkozó (sörözés!)  (Megtekintve 58212 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 12. 21:59, Péntek
Idézetet írta: Manu
Pénteken Pesten leszek. Nem röffenünk össze egy kis mozizásra? Ha tematikusak akarunk maradni esetleg megnézhetnék Wong Kar Waitól a Vadító szép napokat (?). Persze mehet más is  :-D


Ez a mai péntekre vonatkozott? :o

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 12. 22:33, Péntek
Bocs nem. Köv. péntekre gondoltam, mégpontosabban 19-re. 2006. május 19-re, mondjuk úgy 18.00-19.00 körültre.  :-D

  • Karma: 36
2006. Május 12. 23:26, Péntek
Sorry akkor én voltam a B.A.L.F.A.S.Z.. <:) :-D

Idézetet írta: Manu
Bocs nem. Köv. péntekre gondoltam, mégpontosabban 19-re. 2006. május 19-re, mondjuk úgy 18.00-19.00 körülre. :-D

Hát ha ráveszed a mozigépészeket, hogy egy óra alatt lenyomják a filmet és még sört is csapoljanak neked a moziban, akkor én fizetem a söröd... :D
BTW megint visszatépsz utána Szegedre, vagy elfogadod a vendégszeretetünket? Mert nekem nem tudom, hogy lesz-e energiám pl arra a filmre, viszont sörözni bármikor, santito-val úgyis össze akarok röffeni comics+dvd ügyekben, viszont akkor te is sörözz mán! :P Ja meg ha a Hellsingeket meg a GITS-et elolvasod, akkor felhozhatnád őket santito komának. Ja meg akkor postára se kell menned addig, ha úgyis jössz. :P Időpont tökéletes.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 13. 10:59, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Sorry akkor én voltam a B.A.L.F.A.S.Z. <:) :-D


:D :D :D bogárkám!!! Hát ez nagyon tetszik, működik a cenzúra :D

OK, nekem így is jó, egyébként meg fenn kell maradnom, mert 2 napos program. Még akkor pontosítunk :)

  • Karma: 29
2006. Május 13. 11:27, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Sorry akkor én voltam a tündérbogár. <:) :-D

Idézetet írta: Manu
Bocs nem. Köv. péntekre gondoltam, mégpontosabban 19-re. 2006. május 19-re, mondjuk úgy 18.00-19.00 körülre. :-D

Hát ha ráveszed a mozigépészeket, hogy egy óra alatt lenyomják a filmet és még sört is csapoljanak neked a moziban, akkor én fizetem a söröd... :D
BTW megint visszatépsz utána Szegedre, vagy elfogadod a vendégszeretetünket? Mert nekem nem tudom, hogy lesz-e energiám pl arra a filmre, viszont sörözni bármikor, santito-val úgyis össze akarok röffeni comics+dvd ügyekben, viszont akkor te is sörözz mán! :P Ja meg ha a Hellsingeket meg a GITS-et elolvasod, akkor felhozhatnád őket santito komának. Ja meg akkor postára se kell menned addig, ha úgyis jössz. :P Időpont tökéletes.

Királyság, nekem jó az időpont...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 13. 11:59, Szombat
Én is jövök, meg szerintem GaboJa is fog. Betervezhetnénk azt a filmet is, úgyis meg akartam nézni, csak egyedül lusta vagyok eljutni egy moziig.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 13. 18:37, Szombat
Idézetet írta: YEZy
Én is jövök, meg szerintem GaboJa is fog. Betervezhetnénk azt a filmet is, úgyis meg akartam nézni, csak egyedül lusta vagyok eljutni egy moziig.


szerintem sem ártana kicsit támogatni a moziipart... Ramiz majd később csatlakozik, ha már ennyire feladta a filmezést  :?:

  • Karma: 32
2006. Május 14. 18:30, Vasárnap
Ez nem ér! Én melózom. Hüüüüpp. :cry:
Azért megpróbálok valamit intézni, hátha addigra végzek, mire a koccanást tervezitek.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 14. 21:14, Vasárnap
Idézetet írta: Skyneth
Ez nem ér! Én melózom. Hüüüüpp. :cry:
Azért megpróbálok valamit intézni, hátha addigra végzek, mire a koccanást tervezitek.


nananaaa... úgyis megvárunk. gondolom nem hajnalig dolgozol  :-D nagyszerű, egyre többen leszünk :)

  • Karma: 36
2006. Május 14. 23:40, Vasárnap
Idézetet írta: Skyneth
Ez nem ér! Én melózom. Hüüüüpp. :cry:
Azért megpróbálok valamit intézni, hátha addigra végzek, mire a koccanást tervezitek.

Koccintást akartál írni, ugye? :-D
Ja, és akármilyen lusta is idejárni, a sörözésre Raggie is jön! :D

  • Karma: 36
2006. Május 15. 19:19, Hétfő
Idézetet írta: santito
Idézetet írta: Ramiz
Sorry akkor én voltam a tündérbogár. <:) :-D

Idézetet írta: Manu
Bocs nem. Köv. péntekre gondoltam, mégpontosabban 19-re. 2006. május 19-re, mondjuk úgy 18.00-19.00 körülre. :-D

Hát ha ráveszed a mozigépészeket, hogy egy óra alatt lenyomják a filmet és még sört is csapoljanak neked a moziban, akkor én fizetem a söröd... :D
BTW megint visszatépsz utána Szegedre, vagy elfogadod a vendégszeretetünket? Mert nekem nem tudom, hogy lesz-e energiám pl arra a filmre, viszont sörözni bármikor, santito-val úgyis össze akarok röffeni comics+dvd ügyekben, viszont akkor te is sörözz mán! :P Ja meg ha a Hellsingeket meg a GITS-et elolvasod, akkor felhozhatnád őket santito komának. Ja meg akkor postára se kell menned addig, ha úgyis jössz. :P Időpont tökéletes.

Királyság, nekem jó az időpont...


Csáó nekem is jó az időpont !!

  • Karma: 36
2006. Május 15. 22:04, Hétfő
Király, úgy tűnik, leszünk annyian, mint a múltkor! 8-)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Május 15. 23:39, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Skyneth
Ez nem ér! Én melózom. Hüüüüpp. :cry:
Azért megpróbálok valamit intézni, hátha addigra végzek, mire a koccanást tervezitek.

Koccintást akartál írni, ugye? :-D

 :-D  Seconded that! ;)
Idézetet írta: Ramiz
Ja, és akármilyen lusta is idejárni, a sörözésre Raggie is jön! :D

Jaja! Én is jövök! (csak mert nem tudom, hogy itt hányan ismernek erről a névről. :)

Egyébként már sokszor akartam bocsánatot kérni(vagy magyarázkodni, de az sokkal szarabbul hangzik :roll: ), hogy nem arok sokat ide az Ázsafilm fórumra, csak hát én sok szinttel le vagyok maradva hozzátok képest ázsiai filmekből... :( mostanában inkább az animékre kattantam rá, meg most éretségiztem is*. Nna de majd igyekszem pótolni és írogatni!  8-)
_____________
*:ez is elég gagyi indok, mivel nem valami sok időmet kötötte le a készülés! :roll:  :P
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Május 16. 19:40, Kedd
Sajna nekem le kell mondanom a mostanit :(  :(  :(
 közbe jött pár dolog nem tudok menni :(  :(  :(
majd legközelebb biztos tudok
ígyatok sok sört 8-)  8-)

  • Karma: 29
2006. Május 16. 20:04, Kedd
Idézetet írta: Skyneth
Ez nem ér! Én melózom. Hüüüüpp. :cry:
Azért megpróbálok valamit intézni, hátha addigra végzek, mire a koccanást tervezitek.

Este hat-hét körülre nem végzel?  :shock:
hát miféle rabszolgaképző intézményben dolgozol???
lesz egy-két szavunk a főnöködhöz...  :mad:

természetesen ezt nem engedhetjük, tehát megvárunk...  :ejnye:

a többiekhez:
hol fogunk találkozni? illetve hol fogunk sörözni (üsse kavics, össze is lehet vonni a két helyszínt)?
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

 

anything