Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Van kedved néha egy fórumos összejövetelhez?

Igen.
5 (55.6%)
Csak ha sörözni megyünk. ^^
4 (44.4%)
Nem, inkább a netes kommunikációt kedvelem.
0 (0%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: 2006. Január 14. 15:01, Szombat

Szerző Téma: Fórumos találkozó (sörözés!)  (Megtekintve 58212 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Február 19. 10:04, Vasárnap
Szerintem is király volt, a film is meg az Óbesterben a beszélgetés is, bár azért látszott, hogy majdnem mindenki kötetlenebb egy kicsit a neten, mint élőben. :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Február 19. 12:28, Vasárnap
Szerintem is jó volt!

  • Karma: 3
2006. Február 19. 14:24, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
Szerintem is király volt, a film is meg az Óbesterben a beszélgetés is, bár azért látszott, hogy majdnem mindenki kötetlenebb egy kicsit a neten, mint élőben. :)

Fórumos betegség :)
majd dolgozunk rajta :)
a 10. után már nem lesz probléma :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 19. 15:49, Vasárnap
Ramiz vendégszeretetét sem érheti kritika! Jól megtömtem magam, olvastam mangát, néztem filmet, kutyát sétáltattam, és aludtam egy jót. Ja, és tökéletesen működött a városból kivezető menekülési útvonal, fél óra alatt kint voltam...

Emellett sikerült meggyógyulnom. A jó társaság felér bármelyik gyógyszerrel :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 19. 15:58, Vasárnap
Tényleg Ramiz a fényképeket! Most!

  • Karma: 36
2006. Február 19. 16:12, Vasárnap
Idézetet írta: Manu
Emellett sikerült meggyógyulnom. A jó társaság felér bármelyik gyógyszerrel :)

:aniki: Ezért is szervezünk majd még ilyet. :)

Idézetet írta: Manu
Tényleg Ramiz, a fényképeket! Most!

Kevés volt a fény, elég rosszak lettek, de a vörös szemeket nagyjából kiszedtem, és igyekeztem világosítani rajtuk.

1. kép
2. kép
3. kép
4. kép
5. kép

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Február 20. 17:09, Hétfő
Jók a képek, de miért ágtad le Spike-ot Manu feje alól?? :(
(meg miért van ilyen gyökér fejem? :)) )
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Február 20. 19:42, Hétfő
Idézetet írta: Mazsom
Jók a képek, de miért ágtad le Spike-ot Manu feje alól?? :(

Nem sok látszott belőle, becsillant teljesen a vakutól. Mondom, nem volt fény.

Idézetet írta: Mazsom
(meg miért van ilyen gyökér fejem? :)) )

:roll: :-D

  • Karma: 32
2006. Február 21. 11:52, Kedd
Jók lettek a képek.  :))

  • Karma: 36
2006. Február 21. 13:29, Kedd
Idézetet írta: Skyneth
Jók lettek a képek.  :))

Te mindegyiken jól nézel ki, úgyhogy könnyen beszélsz. De Raggie és én úgy nézünk ki, mint két nagy vasutas... <:) :P (És a rólam legelőnytelenebbet fel sem raktam. 8-) )
(Tényleg, legalább egyszer vágj már morci képet plz, gyorsan lefényképezem legközelebb, akkor már lesz bizonyítékod rá, mert addig nem hiszem el... :) )

  • Karma: 32
2006. Február 21. 13:57, Kedd
Idézetet írta: Ramiz
(Tényleg, legalább egyszer vágj már morci képet plz, gyorsan lefényképezem legközelebb, akkor már lesz bizonyítékod rá, mert addig nem hiszem el... :) )


Egyszer találkoznál velem pl. a metrón, vagy egyéb BKV alkalmatosságon... seperc alatt elhinnéd.  :-D

  • Karma: 36
2006. Február 21. 17:12, Kedd
Idézetet írta: Skyneth
Egyszer találkoznál velem pl. a metrón, vagy egyéb BKV alkalmatosságon... seperc alatt elhinnéd.  :-D

Az a baj, hogy amikor annyi ember van körülöttem, mint a metrón szokott, akkor befordulok és se-lát-se-hall üzemmódban kóborlok valamilyen éppen aktuális film/könyv/anime fejemben "megképzelt" világában, vagy könyvbe temetkezem. Én is kiakadok a tömegtől. <:) De azért viszek magammal fényképezőt, és befenyítjük a többieket a morci képekkel. :D

  • Karma: 3
2006. Február 22. 00:33, Szerda
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Skyneth
Egyszer találkoznál velem pl. a metrón, vagy egyéb BKV alkalmatosságon... seperc alatt elhinnéd.  :-D

Az a baj, hogy amikor annyi ember van körülöttem, mint a metrón szokott, akkor befordulok és se-lát-se-hall üzemmódban kóborlok valamilyen éppen aktuális film/könyv/anime fejemben "megképzelt" világában, vagy könyvbe temetkezem. Én is kiakadok a tömegtől. <:) De azért viszek magammal fényképezőt, és befenyítjük a többieket a morci képekkel. :D

Erre a képre kíváncsi leszek :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 12. 20:51, Péntek
Pénteken Pesten leszek. Nem röffenünk össze egy kis mozizásra? Ha tematikusak akarunk maradni esetleg megnézhetnék Wong Kar Waitól a Vadító szép napokat (?). Persze mehet más is  :-D

  • Karma: 36
2006. Május 12. 21:17, Péntek
Idézetet írta: Manu
Pénteken Pesten leszek. Nem röffenünk össze egy kis mozizásra? Ha tematikusak akarunk maradni esetleg megnézhetnék Wong Kar Waitól a Vadító szép napokat (?). Persze mehet más is  :-D

Wáááh, ezt is csak most olvasom el... pedig ma du/este nagy sörözés volt Raggie-vel... :(

 

anything