Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24873 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 11. 16:42, Hétfő
699-ért érdemes ezt megvenni?

Haha!!! Ez a kiadvány a Pocsék Áruk Fórumába való!!! Van rajta eredeti kantoni hang felirat nélkül, meg gagyi magyar szinkron. Itt van a polcomon, tőlem megkapod 500-ért is! ;)  :good: :good: :good: :good:
Ja, a filmet a fentiek miatt még nem láttam...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 10. 21:31, Vasárnap
Kiváncs lennék van-e köztünk olyan t-onlineos, aki épp az As Tears Go By beszerzésén munkálkodik ADC-n keresztül :lol:

  • Karma: 32
2006. December 11. 17:33, Hétfő
Ha netán valakit érdekel, a Tesznyóban 849,- pénzért vannak ilyenek, hogy:
Ong Bak, Suriyothai legendája, Gyilkos félállásban, Szigorúan piszkos ügyek 1-2-3., A penge szövetsége (Sword In The Moon), Zu legendája
- meg talán még mások is, de csak ezeket láttam futtában.

(Meg egyéb nem ázsiaiak: Ponyvaregény, Kill Bill 1-2., A zongorista, Az élet szép, Trainspotting, Jackie Brown, The Grudge (muhaha), stb.)
 

  • Karma: 41
2006. December 22. 10:00, Péntek
free leech, attól tartok, szétszakad a vezeték tőle a falban :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 22. 12:13, Péntek
free leech, attól tartok, szétszakad a vezeték tőle a falban :D

Tegyük hozzá, az ADC-n. Egyébként sok jó sárga kis helyen is elfér :)

  • Karma: 41
2006. December 22. 15:18, Péntek
bitcHq-n is

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 22. 20:07, Péntek
bitcHq-n is

Ja, igen. De ott már régóta, meg elég gyakran. :)

  • Karma: 11
2007. Március 10. 14:44, Szombat
Kipróbáltuk a YesAsia.com-ot, gondoltam megosztom a tapasztalatokat.
Most 25$ felett nincs szállítási költség ami elég előnyös. Összesen 2 DVD-t vettünk,  mert bevallom kicsit tartottam tőle, hogy nem fog megjöni... Szerencsére itt volt 8 napon belül, egy teljesen jeltelen borítékban, ajándéknak feltüntetve és agyoncsomagolva, hogy ne legyen baja. Szóval nagyon korrekt az eljárás, tessék bátran kihasználni a lehetőséget ^^
« Utoljára szerkesztve: 2007. Március 10. 14:47, Szombat írta Djinn »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 10. 20:38, Szombat
Kipróbáltuk a YesAsia.com-ot, gondoltam megosztom a tapasztalatokat.
Most 25$ felett nincs szállítási költség ami elég előnyös. Összesen 2 DVD-t vettünk,  mert bevallom kicsit tartottam tőle, hogy nem fog megjöni... Szerencsére itt volt 8 napon belül, egy teljesen jeltelen borítékban, ajándéknak feltüntetve és agyoncsomagolva, hogy ne legyen baja. Szóval nagyon korrekt az eljárás, tessék bátran kihasználni a lehetőséget ^^

...és mit vettetek, ha szabad kérdeznem?

  • *
  • Karma: 82
2007. Március 10. 22:56, Szombat
Kipróbáltuk a YesAsia.com-ot, gondoltam megosztom a tapasztalatokat.
Most 25$ felett nincs szállítási költség ami elég előnyös. Összesen 2 DVD-t vettünk,  mert bevallom kicsit tartottam tőle, hogy nem fog megjöni... Szerencsére itt volt 8 napon belül, egy teljesen jeltelen borítékban, ajándéknak feltüntetve és agyoncsomagolva, hogy ne legyen baja. Szóval nagyon korrekt az eljárás, tessék bátran kihasználni a lehetőséget ^^

Nekem már 2 csomagom is jött onnan (thx Tito!!!), a második úgy 120 USD értékben. :) Nincs velük gáz, nagyon jó kis áruház.

  • Karma: 11
2007. Március 10. 23:54, Szombat
...és mit vettetek, ha szabad kérdeznem?

Mivel első próba volt onnan, ezért csak 2 DVD-t:
- Sennen Tabito
- Tony Takitani

A nagyobb értékű csomagokat én csak EMS-el vagy UPS-el merem küldetni. Az meg ugye nem ingyenes YesAsia-n sem sajnos.




 
« Utoljára szerkesztve: 2007. Március 10. 23:56, Szombat írta Djinn »

  • Karma: 41
2007. Május 23. 20:45, Szerda
http://nordic-t.org/details.php?id=17548 - 40GB-nyi oldschool divx shaolin evil dead and so, free leech

  • Karma: 36
2007. Május 24. 12:46, Csütörtök
Kipróbáltuk a YesAsia.com-ot, gondoltam megosztom a tapasztalatokat.
Most 25$ felett nincs szállítási költség ami elég előnyös. Összesen 2 DVD-t vettünk,  mert bevallom kicsit tartottam tőle, hogy nem fog megjöni... Szerencsére itt volt 8 napon belül, egy teljesen jeltelen borítékban, ajándéknak feltüntetve és agyoncsomagolva, hogy ne legyen baja. Szóval nagyon korrekt az eljárás, tessék bátran kihasználni a lehetőséget ^^

Nekem már 2 csomagom is jött onnan (thx Tito!!!), a második úgy 120 USD értékben. :) Nincs velük gáz, nagyon jó kis áruház.
Én is rendeltem már tőlük hamar megjön a dolog és megbízhatóak.:)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Május 24. 13:53, Csütörtök
http://nordic-t.org/details.php?id=17548 - 40GB-nyi oldschool divx shaolin evil dead and so, free leech

nem jön a confirmation mail :(

  • No avatar
  • Karma: 3
2007. Május 30. 21:14, Szerda
Remélem mást is megkímélek egy kellemetlenségtől..?

A napokban jelent meg a Homok asszonya című film dvd-n, jót sejtetett engedni, hogy dvd9-en adták ki, ha lehet hinni a hátoldalnak(nem lehet). Ami viszont nekem elég nyomasztó volt, hogy a film "beleégetett" angol felirattal jelent meg, amit eltakarhatunk választható nyelvként szép nagy méretű fekete téglalapban megjelenő magyar felirattal, ami az alsó negyedéd le is fedi a képnek....
Ha csak az én pédányom ilyen valaki jelezze (kétlem), akinek így sem lesz keserű a szájíze, hát élvezze.