Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24815 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76

  • Karma: 41
2006. Szeptember 1. 13:07, Péntek
itt is van valami: http://incogneato.wordpress.com/2006/08/20/krrish-soundtrack/ de ez eltérő dalok, ill. az első 3, ami nincs sztem a soundtracken, és nemtommi.

  • Karma: 36
2006. Szeptember 1. 13:42, Péntek
Szerintem ezek inkább a hasznos filmes linkek alá tartoznak, lévén nem dvd-s verziókról van szó.

  • Karma: 41
2006. Szeptember 1. 14:28, Péntek
igaz, bár a dvd verziót is említettem előtte

  • Karma: 41
2006. Szeptember 1. 22:52, Péntek
na, akkor a torrentspyos Krrish dvd5ről, ha vkit érdekel, kettő van, mind elkezdtem, így az incompleteba nézve a kettő azonosnak tűnik, úgyhogy nosza, én inkább a kevés-kevés s/l-t ajánlom a 1/200 helyett, azon eléggé áll a cucc. igy vagy úgy shrinkelve lett, mert amúgy dvd9, de nem rossz. van rajta egy tucat felirat, héber meg maláj, persze angol is. A cirkuszi táncos részt viszont ez se bírta kockázás nélkül, ott a divx is totálszar lett, fene tudja, az eredetin jó-e. itt meg van pár custom cover: http://www.bwtorrents.com/forumdisplay.php?f=35 meg a cdcover.cc-n is egy.

ui: torrentspyon nekem bejelez a virusirtom valami popupra amit blokkol, óvatosan

update: ja és extraként a dalok vannak még rajta. és az elején még van pár jelenet, amit nem láttam (az 1cds ripem azzal indul, hogy filmkraft producions blabla
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 2. 00:29, Szombat írta asiafan »

  • Karma: 36
2006. Szeptember 1. 23:01, Péntek
na, akkor a torrentspyos Krrish dvd5ről, ha vkit érdekel, kettő van, mind elkezdtem, így az incompleteba nézve a kettő azonosnak tűnik, úgyhogy nosza, én inkább a kevés-kevés s/l-t ajánlom a 1/200 helyett, azon eléggé áll a cucc. igy vagy úgy shrinkelve lett, mert amúgy dvd9, de nem rossz. van rajta egy tucat felirat, héber meg maláj, persze angol is. A cirkuszi táncos részt viszont ez se bírta kockázás nélkül, ott a divx is totálszar lett, fene tudja, az eredetin jó-e. itt meg van pár custom cover: http://www.bwtorrents.com/forumdisplay.php?f=35 meg a cdcover.cc-n is egy.

ui: torrentspyon nekem bejelez a virusirtom valami popupra amit blokkol, óvatosan
Köszönjük a beszámolót! :) Akkor ebből hamarosan lesz magyar feliratos dvd szerintem. :-D :angel:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 2. 11:20, Szombat
na, akkor a torrentspyos Krrish dvd5ről, ha vkit érdekel, kettő van, mind elkezdtem, így az incompleteba nézve a kettő azonosnak tűnik, úgyhogy nosza, én inkább a kevés-kevés s/l-t ajánlom a 1/200 helyett, azon eléggé áll a cucc. igy vagy úgy shrinkelve lett, mert amúgy dvd9, de nem rossz. van rajta egy tucat felirat, héber meg maláj, persze angol is. A cirkuszi táncos részt viszont ez se bírta kockázás nélkül, ott a divx is totálszar lett, fene tudja, az eredetin jó-e. itt meg van pár custom cover: http://www.bwtorrents.com/forumdisplay.php?f=35 meg a cdcover.cc-n is egy.

ui: torrentspyon nekem bejelez a virusirtom valami popupra amit blokkol, óvatosan
Köszönjük a beszámolót! :) Akkor ebből hamarosan lesz magyar feliratos dvd szerintem. :-D :angel:

Így van. Én is nekiállok a t0rr3ntnek :)

  • Karma: 36
2006. Szeptember 2. 15:25, Szombat
Oké. Ha leszeded róla a magyar feliratot SubRippel vagy valamivel, akkor én lefordítom.

  • Karma: 36
2006. Szeptember 3. 10:48, Vasárnap
Oké. Ha leszeded róla a magyar feliratot SubRippel vagy valamivel, akkor én lefordítom.

Magyarról magyarra? Nagy munka lesz...  :-o

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 3. 12:14, Vasárnap
Oké. Ha leszeded róla a magyar feliratot SubRippel vagy valamivel, akkor én lefordítom.

Magyarról magyarra? Nagy munka lesz...  :-o


Ómagyarról újmagyarra szeretné, azaz a káromkodásmentes szöveget káromkodásokkal telire átrakni. Azért elég nagy munka, hogy mindenhova a leginkább odaillő szöveget tegye oda...   8)

  • Karma: 36
2006. Szeptember 3. 14:06, Vasárnap
Miért, ez a DVD már eleve magyar feliratos? Ja, akkor le vagyok maradva... :-D
De YEZy Őrült Stone-os ötlete egész jó amúgy. :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 3. 14:17, Vasárnap
Miért, ez a DVD már eleve magyar feliratos? Ja, akkor le vagyok maradva... :-D
De YEZy Őrült Stone-os ötlete egész jó amúgy. :)

Nem hiszem, hogy magyar lenne. Itt valaki valamit félreértett... :?:

  • Karma: 36
2006. Szeptember 10. 23:12, Vasárnap
699-ért érdemes ezt megvenni?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 11. 08:39, Hétfő
699-ért érdemes ezt megvenni?

Hát én Leslie Cheungot nagyon szeretem, de nem mindenki van ezzel így, és nem is minden filmje jó. Ezt éppen nem is láttam...

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Szeptember 11. 16:36, Hétfő
699-ért érdemes ezt megvenni?
Ezt a filmet még vhs-en láttam, a "Tsui Hark presents" felirat miatt vettem meg. Szerintem nem a legjobb film, de hát ízlések és pofonok...én mondjuk  John Woo fanatikus vagyok (bár Tsui Hark és Ringo Lam filmjeit is csipem),és nekem nem nagyon jött be. De azért egyszer nézhető.