Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24773 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Március 5. 19:54, Vasárnap
Idézetet írta: agentcooper
Küldtem meghívót. De egyszer majd kérünk magától valamit ezért, kedves Ramiz elvtárs! 8)

:merci: Rendben.

  • Karma: 32
2006. Március 24. 12:40, Péntek
ADC-n újabb hun sub-os film: Returner.

2006. Március 24. 14:06, Péntek
Idézetet írta: Skyneth
ADC-n újabb hun sub-os film: Returner.

ezt meglehet ám vásárolni is, mert ez megjelent! a magyar címe A begyűjtő.

  • Karma: 29
2006. Március 24. 14:20, Péntek
Begyűjtő??? ezt meg honnan szedték? Láttam a filmet, mire akartak utalni ezzel? Akartak egyáltalán?
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

2006. Március 24. 14:21, Péntek
Idézetet írta: santito
Begyűjtő??? ezt meg honnan szedték? Láttam a filmet, mire akartak utalni ezzel? Akartak egyáltalán?

azt nem tudom.

  • Karma: 32
2006. Március 24. 16:16, Péntek
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: Skyneth
ADC-n újabb hun sub-os film: Returner.

ezt meglehet ám vásárolni is, mert ez megjelent! a magyar címe A begyűjtő.


Tudom, nekem úgy van meg. Csak gondoltam hátha valakit inkább így érdekel.
(És a magyar címe tényleg borzalmas.  :lol:  )

  • Karma: 12
2006. Március 24. 20:01, Péntek
Idézetet írta: Skyneth
ADC-n újabb hun sub-os film: Returner.


Sajnos DVD9-ben van.

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Augusztus 24. 21:34, Csütörtök
PLS HELP!  Sziasztok,az volna a kérdésem, hogy rendelt-e már valaki közületek külföldről dvd-t. Ha akad ilyen, megköszönném, ha megosztaná a tapasztalatait.Ugyanis megrendeltem a http://www.pokerindustries.com/-n a Better Tomorrow-t, de lehet, hogy elcsesztem a rendelést. :(

  • Karma: 36
2006. Augusztus 24. 22:26, Csütörtök
Akad itt pár ember, akinek vannak már tapasztalatai.
Mit jelent az, hogy elcseszted a rendelést? Nem a saját címed adtad meg nekik? :smoke:

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Augusztus 24. 22:34, Csütörtök
Nem, a saját nevemet adtam meg, ország, város, a cimem és az irányitószámomat. ( a Zip Code ugye az irányítószám?) Viszont a fizetési módnál a "számlarendezés szállítás előtt" opciót jelöltem meg. Most ez mit jelent, nekem kell a lóvét elküldeni, vagy csak az átvételkor fizetek?

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 24. 23:28, Csütörtök
Nem, a saját nevemet adtam meg, ország, város, a cimem és az irányitószámomat. ( a Zip Code ugye az irányítószám?) Viszont a fizetési módnál a "számlarendezés szállítás előtt" opciót jelöltem meg. Most ez mit jelent, nekem kell a lóvét elküldeni, vagy csak az átvételkor fizetek?

Szerintem külföldről rendelés esetén mindig előre fizetsz és utána jön a cucc. Én még utánvétes lehetőséggel nem találkoztam (igaz, nincs túl nagy tapasztalatom nekem sem). Érdemes nagy és megbízható helyekről rendelni, ajánlom a global.yesasia.com-ot, onnan már rendeltünk és rendben meg is érkezett.

  • Karma: 41
2006. Augusztus 25. 00:38, Péntek
PLS HELP! Sziasztok,az volna a kérdésem, hogy rendelt-e már valaki közületek külföldről dvd-t. Ha akad ilyen, megköszönném, ha megosztaná a tapasztalatait.Ugyanis megrendeltem a http://www.pokerindustries.com/-n a Better Tomorrow-t, de lehet, hogy elcsesztem a rendelést. :(
http://www.pokerindustries.com/poker.store?page=info
hitelkartyaval, paypallal fizethetsz vagy banki atutalas.. olvasd vegig, talald ki, vagy írj nekik.

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Augusztus 25. 12:40, Péntek
PLS HELP! Sziasztok,az volna a kérdésem, hogy rendelt-e már valaki közületek külföldről dvd-t. Ha akad ilyen, megköszönném, ha megosztaná a tapasztalatait.Ugyanis megrendeltem a http://www.pokerindustries.com/-n a Better Tomorrow-t, de lehet, hogy elcsesztem a rendelést. :(
http://www.pokerindustries.com/poker.store?page=info
hitelkartyaval, paypallal fizethetsz vagy banki atutalas.. olvasd vegig, talald ki, vagy írj nekik.
Kösz, nagyon értékes volt a segítséged... Ha el tudnám olvasni, akkor nem egy fórumban kérdezősködnék. Nem mindenki tud angolul :(

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 25. 15:25, Péntek
Nem, a saját nevemet adtam meg, ország, város, a cimem és az irányitószámomat. ( a Zip Code ugye az irányítószám?) Viszont a fizetési módnál a "számlarendezés szállítás előtt" opciót jelöltem meg. Most ez mit jelent, nekem kell a lóvét elküldeni, vagy csak az átvételkor fizetek?

Szvsz ez egyértelműen azt jelenti, hogy nem kézhezvételnél kell fizetni, ergo vagy paypal, vagy banki átutalás. Az elsőhöz nem értek, mert a másodikat preferálom. Ez utóbbi esetben kapnod kellett (talán emailben) ilyen finom IBAN/SWIFT kódot, meg bankot, meg számlaszámot stb. Ezekkel az infokkal bemész a számlavezető bankodhoz sé kérni egy devizaátutlást. Én ezt használom.

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Augusztus 25. 16:09, Péntek
Nem, a saját nevemet adtam meg, ország, város, a cimem és az irányitószámomat. ( a Zip Code ugye az irányítószám?) Viszont a fizetési módnál a "számlarendezés szállítás előtt" opciót jelöltem meg. Most ez mit jelent, nekem kell a lóvét elküldeni, vagy csak az átvételkor fizetek?

Szvsz ez egyértelműen azt jelenti, hogy nem kézhezvételnél kell fizetni, ergo vagy paypal, vagy banki átutalás. Az elsőhöz nem értek, mert a másodikat preferálom. Ez utóbbi esetben kapnod kellett (talán emailben) ilyen finom IBAN/SWIFT kódot, meg bankot, meg számlaszámot stb. Ezekkel az infokkal bemész a számlavezető bankodhoz sé kérni egy devizaátutlást. Én ezt használom.

Köszönön, Manu, ezzel már talán valamivel többet érek. Most jó, biztos lámának néztek, hogy hülyeségeket kérdezek, de hát nem mindenki ilyen profi a külföldi rendelésekben. Egyébbként e-mailban csak egy rendelési számot kaptam, ez így néz ki:Order Number: PKIMK-095253-809, meg az van még odaírva, hogy légi szállítás(airmall), és a címem. Á, hagyjuk,vagy megjön, vagy nem,- mindenesetre köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat. Persze le is tölthetném a filmet, de nekem a Better Tomorrow 1-2 eredetiben kell. Segitsük az ázsiai filmipart :-D