Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Új szerzemények  (Megtekintve 50742 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 18. 19:29, Szerda
Invisible Waves DVD - már nagyon vártam a megjegyezhetetlen nevű thai f*szi és Asano új filmjét. A trailer nagyszerű volt remélem a film is az lesz.

  • Karma: 12
2006. November 12. 17:37, Vasárnap
Time (Shi Gan) 2006 - K
Kim Ki-duk

Sajnos a vizsgáim miatt még nem volt időm megnézni, de jókat olvastam róla filmes fórumokon.

  • Karma: 36
2006. November 15. 21:23, Szerda
Sword Of Doom dvd-s verzió :hail:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 30. 08:51, Csütörtök
Sword Of Doom dvd-s verzió :hail:

Ez nekem is meglesz lassan!

Meg lejött a Crazy Stone is! :laugh:

  • Karma: 12
2006. November 30. 20:43, Csütörtök
Marrying the mafia III (2006) - K

2006. December 7. 13:44, Csütörtök
ma megvettem a Bin-jip duplalemezes dvd-t. nagyon exkluziv kiadás, bár az árát is megkérik rendesen. nem baj, évente egyszer van Karácsony... :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 7. 19:08, Csütörtök
ma megvettem a Bin-jip duplalemezes dvd-t. nagyon exkluziv kiadás, bár az árát is megkérik rendesen. nem baj, évente egyszer van Karácsony... :)

Mennyi az az annyi? :)

2006. December 7. 19:48, Csütörtök
ma megvettem a Bin-jip duplalemezes dvd-t. nagyon exkluziv kiadás, bár az árát is megkérik rendesen. nem baj, évente egyszer van Karácsony... :)

Mennyi az az annyi? :)

6281ft volt szállítással együtt.... :roll:

off: pm-et megkaptad, mert nem reagáltál rá...?

  • *
  • Karma: 82
2007. Február 10. 10:39, Szombat
Faye Wong - Japan Concert DVD  :cool:

Kimura Kaela - 1st Tour 2005 Concert DVD (japán cukirock,  :whoah:) (ez utóbbihoz kis ízelítő, bár a koncerten nem hangzik fel)

  • Karma: 36
2007. Március 9. 11:44, Péntek
Ma vettem meg Takeshi Kintarotól a Sonatina-t:)

  • Karma: 36
2007. Április 26. 14:45, Csütörtök
Takeshi Kitano - Kids Return

Lassan nekiállhatunk a Kitano összes cikksorozatnak, úgyis sorban adják ki a filmjeit. :-D

  • Karma: 36
2007. Május 3. 21:06, Csütörtök
Takeshi Kitano - Kids Return

Lassan nekiállhatunk a Kitano összes cikksorozatnak, úgyis sorban adják ki a filmjeit. :-D
Jah nekem is meg van már vagy 6 filmje:)
meg most jött le a Shinobi :)

  • Karma: 36
2008. Február 5. 14:25, Kedd
Takeshi Kitano - Kids Return

Lassan nekiállhatunk a Kitano összes cikksorozatnak, úgyis sorban adják ki a filmjeit. :-D
Jah nekem is meg van már vagy 6 filmje:)
meg most jött le a Shinobi :)

Az elfelejtett topic :)

most szerztem be pár filmet a szamurájok és banditákat vettem meg. remélem tuti lesz
akkor megszereztem a john woo-tól a bulet it hte head az akció mesterei sorozatból remélem nem nagy bebukó lesz minőségileg se eléggé lehuztátok ezeket azért ilyen téren
meg egy érdekes filmet az óceán hozott ez egy dráma jellegű film kayo hatta rendezte
1995-ben közönségdíjas film volt a Sundance filmfesztiválon nos ez nem tudom mekkora érdem  <:)
de ha a népnek tetszett rossz nem lehet remélem.

  • Karma: 9
2008. Március 11. 23:23, Kedd
Idézetet írta: GaboJa
Az elfelejtett topic :)

Hosszú időre vetítve havi átlagban 10-20 film; manapság kevesebb darab, de ebből egyre több a gyári. És egyre több az ázsiai... :)
De hogy ON maradjak, az utóbbi hónapok ázsiai termése (a gyenge "C" kategóriásoktól a remekművekig minden van benne):

Shinobi - Heart Under Blade
Book of Swords (Kardok Könyve)
Memoirs of a Geisha (Egy gésa emlékiratai)
The Replacement Killers (Gyilkosok gyilkosa)
Seppuku
Eagle Shadow Fist (A sas árnyékában)
Flying Dragon, Leaping Tiger (Fehér Sárkány, Vörös Tigris)
Yamato
Harcosok világa: a szamuráj kard
Black Angel Vol. 1 (Fekete Angyal)
SPL (Bosszúhadjárat)
Shanghai Triad (Sanghaji maffia)
Boiling Point (Forráspont)
Violent Cop (Erőszakos zsaru)
Gonin
OH-OKU (A Belső Palota asszonyai)
Fantasy Mission Force (Fantasztikus küldetés)
Sonatine (Szonatina)
Azumi
Black Jack
Kagemusha (Az árnyéklovas)
CASSHERN
Yami no karyudo (Az éjszakai vadász)
Tom-Yum-Goong (A sárkány bosszúja)
Tabunfire
Chinese Hercules (Kínai Herkules)
Yari no Gonza (Gonza, a lándzsás)
TAKESHIS'
Arang
Ibun Sarutobi Sasuke (Szamuráj kém)
Kumokiri Nizaemon (Szamurájok és banditák)
The Hand of Death (A halál keze)
Wheels On Meals (Gördülő kung-fu)
Jittemai (A halál árnyai)
Ronin gai (Szamurájok és banditák)
Kurtlar Vadisi Irak (Farkasok völgye: Irak) (ez is Ázsiában játszódik!  :-D )
Zipang


UPDATE

Azóta sem állt meg az élet, de azt hiszem, ma jó boltot csináltam. Bementem egy Tucskóba és ki volt téve egy TV körül egy rakás 700 Ft-os DVD. Na nem ezek között találtam nekem valót (ami onnan kellene, az már meg is van régen :) ), hanem hevert ott 1-1 példány a fémdobozos díszkiadású Azumi 2-ből és Versusból. Szertintem darabja 2990-ért nem volt rossz... :-D
Nemrég beszereztem a "DOA - Dead Or Alive"-t (erre azért nem vágok fel túlságosan <:) ), "Az utolsó kardvágás"-t (a már ismert problémával) és a "Fiatal Huligánok"-at. Ez utóbbi — ha jól veszem le az infókat az IMDB-ről, a lemezről és a borítóról — a második rész.

UPDATE #2

Vaú, ez a kellemes meglepetés... A bádogdobozos Azumi 2 kétlemezes díszpinty kiadás kettes (extrák) lemezén az egyik extra az az első rész (vagyis az Azumi) rendezői változata... :) :) :) :)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Április 1. 21:41, Kedd írta sagyuri »
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • Karma: 1
2008. Augusztus 5. 16:13, Kedd
Sárkány viadala.
Imádom az ázsiai filmeket. A legjobbak a Koreai, Japán, Kiníi, Hong Kongi, Thai, Indiai Mongol... Egyszóval mindegyik. Mindenevő vagyok!



http://azsiafilms.freeblog.hu/