Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Új szerzemények  (Megtekintve 50791 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 5. 14:45, Csütörtök
Days of Being Wild (magyarítottam)
Summer time machine blues
Rampo Noir DVD

2006. Október 5. 15:21, Csütörtök
Days of Being Wild (magyarítottam)

sok értelme volt... :) benne lesz a Wong Kar-Wai dobozban, bár igaz, hogy az majd csak jövőre jelenik meg.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 5. 19:46, Csütörtök

2006. Október 5. 20:53, Csütörtök
Days of Being Wild (magyarítottam)

sok értelme volt... :)

... mint a postodnak is. :)

minek teszel olyan dvd-re feliratot, amit hivatalosan is kiadnak? fölösleges időpocsékolás, de te tudod... :roll: egyébként, bocsánat, hogy megszólaltam! ezentúl majd kussolok! :censored:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 5. 20:55, Csütörtök
Days of Being Wild (magyarítottam)

sok értelme volt... :)

... mint a postodnak is. :)

minek teszel olyan dvd-re feliratot, amit hivatalosan is kiadnak? fölösleges időpocsékolás, de te tudod... :roll: egyébként, bocsánat, hogy megszólaltam! ezentúl majd kussolok! :censored:

Nem azzal van baj, amit írsz, hanem ahogy, de ezt gondolom tudod.

2006. Október 5. 21:17, Csütörtök
Days of Being Wild (magyarítottam)

sok értelme volt... :)

... mint a postodnak is. :)

minek teszel olyan dvd-re feliratot, amit hivatalosan is kiadnak? fölösleges időpocsékolás, de te tudod... :roll: egyébként, bocsánat, hogy megszólaltam! ezentúl majd kussolok! :censored:

Nem azzal van baj, amit írsz, hanem ahogy, de ezt gondolom tudod.

naja... ennyire futja. amúgyis ritkán írok, gondolom, az sem tünne fel senkinek, ha egyátalán nem írnék.

  • Karma: 36
2006. Október 5. 22:57, Csütörtök
Most min veszekedtek, fiúk? :?: Jövőre kijön a dvd, akkor meg lehet venni (akinek futja rá), addig is ott van Manu dvd-je. Én egyébként örülök, hogy arnold visszatért. Ne öljük egymást, úgyis kevesen vagyunk... :smoke: :off:

  • Karma: 36
2006. Október 6. 18:53, Péntek
964 Pinocchio (avi) :cool: :hopp: Teljes a japán cyberpunk gyűjteményem! 8-) :smoke: (Most neki lehet állni a dvd-s verzióknak... :angel: )

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 6. 21:14, Péntek
Andy.Lau.Voice.2006.DVDRip.XviD-ZRL

Nicholas.Tse.Forget.Me.Not.2006.DVDRip.XviD-ZRL

mind a kettő ilyen videoklip CD, vagy mi eredetileg, pár klip van rajta a 2 előadótól.  :cool:
A Nic Tse-n van egy klip, amiben focizik egy kamion tetején, Andy Lau meg szemüveges tanárúr az egyik klipjében.  :-D

  • Karma: 36
2006. Október 10. 13:33, Kedd
Pistol Opera dvd (aránylag új Seijun Suzuki film)

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 12. 08:15, Csütörtök
Megvan a 2 Chinese ghost story.  :good:

apró megjegyzések :

az elsőt a nagy ritkán ide a fórumra is írogató sztego tette, hogy szerinte nem azt a randa "tree-spirit"-et kellett volna az első rész borítójára rakni, hanem Joey Wong-ot. Van némi igaza!  :-D

a másik az én megjegyzésem, hogy igen fantáziátlan emberek adják az ázsiai filmek magyar címeit. Néhány példa:

A man called hero -> A bosszú harcosa
Musa -> A harcos
Chinese ghost story -> Szellemharcosok
Warriors of heaven & earth -> Ég és föld harcosai

A "harcos" szó max. a legutóbbira találó kifejezés (imho).

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 12. 08:54, Csütörtök
Pulgasari - Észak-koreai Godzilla másolat, kommunista propaganda, amit nem engedtek Koreán kívül bemutatni 10 évig. Meglepetésként az uploader feltett mellé egy-két fincsi videot, mint észak-koreai ünnepségek, híradó, nyilvános kivégzés, illetve a gyermekék helyzetét bemutató dokumentum film. Ja és van egy listavezető popszám is.

Aztán még:
Untold Story
Viva Erotica

  • Karma: 36
2006. Október 12. 10:48, Csütörtök
Pulgasari - Észak-koreai Godzilla másolat, kommunista propaganda, amit nem engedtek Koreán kívül bemutatni 10 évig. Meglepetésként az uploader feltett mellé egy-két fincsi videot, mint észak-koreai ünnepségek, híradó, nyilvános kivégzés, illetve a gyermekék helyzetét bemutató dokumentum film. Ja és van egy listavezető popszám is.
Hú, ez nagyon kell! Mióta várok észak-koreai filmre... és még valódi videók is vannak rajta... :hopp:

Aztán még:
Untold Story
Hehe, ez nekem már tegnap lejött. :smoke:

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 12. 11:53, Csütörtök
Pulgasari - Észak-koreai Godzilla másolat, kommunista propaganda, amit nem engedtek Koreán kívül bemutatni 10 évig. Meglepetésként az uploader feltett mellé egy-két fincsi videot, mint észak-koreai ünnepségek, híradó, nyilvános kivégzés, illetve a gyermekék helyzetét bemutató dokumentum film. Ja és van egy listavezető popszám is.
Hú, ez nagyon kell! Mióta várok észak-koreai filmre... és még valódi videók is vannak rajta... :hopp:

Erről a filmről amúgy úgy tartják, hogy a létrejöttének a története sokkal-sokkal izgalmasabb, mint a film maga.  :) Nézzetek csak utána, sajna most hirtelen nem találom azt a linket, ahol mindez le volt írva.  <:)

ez itt egy jó kis link hozzá
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 12. 11:55, Csütörtök írta YEZy »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 12. 11:55, Csütörtök
Pulgasari - Észak-koreai Godzilla másolat, kommunista propaganda, amit nem engedtek Koreán kívül bemutatni 10 évig. Meglepetésként az uploader feltett mellé egy-két fincsi videot, mint észak-koreai ünnepségek, híradó, nyilvános kivégzés, illetve a gyermekék helyzetét bemutató dokumentum film. Ja és van egy listavezető popszám is.
Hú, ez nagyon kell! Mióta várok észak-koreai filmre... és még valódi videók is vannak rajta... :hopp:

Erről a filmről amúgy úgy tartják, hogy a létrejöttének a története sokkal-sokkal izgalmasabb, mint a film maga.  :) Nézzetek csak utána, sajna most hirtelen nem találom azt a linket, ahol mindez le volt írva.  <:)

Én annyit tudok róla, hogy a rendezőt Dél-Koreából rabolták!  :woo: :D