Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Ázsiai filmek a TV-ben  (Megtekintve 19864 alkalommal)

  • Karma: 42
2007. Augusztus 21. 18:11, Kedd
Lehet. :) Elég mellbevágó, ami ott folyik. Amikor a végén az öreg tata megígérte a Nagyvezír arcképe előtt, hogy vesz majd egy puskát, hogy kinyírjon minden nyugati mocskot, aki az útjába kerül... Fene tudja, hogy azok ott azért beszéltek így, mert tudták, hogy nem mondhatnak mást, vagy mert tényleg annyira át volt mosva az agyuk, és maguk is hisznek az ilyesmiben.

A látottak alapján nemigen lehetett eldönteni, az biztos.
Szerintem az idősebbek bizonyára még tudják, hogy nem mondhatnak mást, de ők már régóta erre kényszerülnek, ezért rutinosak. Ha belegondolok, akkor az ottani 20as, 30as korosztálynak viszont már teljesen át lehet mosva az agya. Ha én lennék észak-koreai szülő, úgy gondolnám, hogy jobb a gyerekemnek, ha vakon és gondolkodás nélkül hisz a "kedves vezetőben", így nem bukhat le, nem szólhatja el magát, és így védve van.
Azt viszont elképzelni sem tudom, hogy mi történne, ha valami csoda folytán hirtelen egyik napról a másikra a nyakukba szakadna a szabadság. Vajon hogyan dolgoznák fel a nagyvilágot?

Megugró bűnözés, szőnyeg alá söpört feszültségek előtörése, növekvő alkohol, drog és bigmac fogyasztás, polarizálódó társadalom, privatizáció miatt megnövő különbségek a szegények és gazdagok között (most csak szegények vannak...), az új rendszerből gyorsan kiábrándulók kommunista-nosztalgiába menekülése, közben az anti-kommunisták (hirtelen annyian lesznek, mint az oroszok) követelik a múlt rendszer vezetőinek a megbüntetését. Szóval, csak a szokásos.  :)

Melyik országból indultál ki?  :)
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 36
2007. Augusztus 22. 01:01, Szerda
Lehet. :) Elég mellbevágó, ami ott folyik. Amikor a végén az öreg tata megígérte a Nagyvezír arcképe előtt, hogy vesz majd egy puskát, hogy kinyírjon minden nyugati mocskot, aki az útjába kerül... Fene tudja, hogy azok ott azért beszéltek így, mert tudták, hogy nem mondhatnak mást, vagy mert tényleg annyira át volt mosva az agyuk, és maguk is hisznek az ilyesmiben.

A látottak alapján nemigen lehetett eldönteni, az biztos.
Szerintem az idősebbek bizonyára még tudják, hogy nem mondhatnak mást, de ők már régóta erre kényszerülnek, ezért rutinosak. Ha belegondolok, akkor az ottani 20as, 30as korosztálynak viszont már teljesen át lehet mosva az agya. Ha én lennék észak-koreai szülő, úgy gondolnám, hogy jobb a gyerekemnek, ha vakon és gondolkodás nélkül hisz a "kedves vezetőben", így nem bukhat le, nem szólhatja el magát, és így védve van.
Azt viszont elképzelni sem tudom, hogy mi történne, ha valami csoda folytán hirtelen egyik napról a másikra a nyakukba szakadna a szabadság. Vajon hogyan dolgoznák fel a nagyvilágot?

Megugró bűnözés, szőnyeg alá söpört feszültségek előtörése, növekvő alkohol, drog és bigmac fogyasztás, polarizálódó társadalom, privatizáció miatt megnövő különbségek a szegények és gazdagok között (most csak szegények vannak...), az új rendszerből gyorsan kiábrándulók kommunista-nosztalgiába menekülése, közben az anti-kommunisták (hirtelen annyian lesznek, mint az oroszok) követelik a múlt rendszer vezetőinek a megbüntetését. Szóval, csak a szokásos.  :)

Melyik országból indultál ki?  :)

Nem mindegy? Minden posztszoci országban ez van.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Augusztus 22. 23:51, Szerda
Megugró bűnözés, szőnyeg alá söpört feszültségek előtörése, növekvő alkohol, drog és bigmac fogyasztás, polarizálódó társadalom, privatizáció miatt megnövő különbségek a szegények és gazdagok között (most csak szegények vannak...), az új rendszerből gyorsan kiábrándulók kommunista-nosztalgiába menekülése, közben az anti-kommunisták (hirtelen annyian lesznek, mint az oroszok) követelik a múlt rendszer vezetőinek a megbüntetését. Szóval, csak a szokásos.  :)

Rövid és frappáns, tanítani kéne! :)

  • *
  • Karma: 36
2007. Szeptember 6. 09:17, Csütörtök
Kortárs távol-keleti filmek a Duna TV Keleti szél című új sorozatában.
(Kerítsünk ügyvédet asiafan-nak!  :-D)

A felhozatalban 9 film, pl. Bin-Jip, Oldboy, 2046, Musa.
Hardcore ázsiafilmesek valószínűleg látták mindegyiket, a többieknek remek alkalom  :angel:


Hoppá, míg el nem felejtem, az első:
DunaTV, szeptember 7., péntek (holnap)    21:50 - Bin-Jip
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 6. 09:19, Csütörtök írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 42
2007. Szeptember 6. 09:19, Csütörtök
Kortárs távol-keleti filmek a Duna TV Keleti szél című új sorozatában.
(Kerítsünk ügyvédet asiafan-nak!  :-D)

A felhozatalban 9 film, pl. Bin-Jip, Oldboy, 2046, Musa.
Hardcore ázsiafilmesek valószínűleg látták mindegyiket, a többieknek remek alkalom  :angel:

Nem hiszed el, de én is most akartam belinkelni ezt a hírt! :x :kisangyal:
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 36
2007. Szeptember 6. 09:23, Csütörtök
Nem hiszed el, de én is most akartam belinkelni ezt a hírt! :x :kisangyal:

Már hogyne hinném el, nagyon meggyőző a baseball-ütős szmájli.
Mentségemre legyen szólva, mikor hozzákezdtem, direkt megnéztem, hogy benne vagy-e a topicban és éppen nem hozzászólást írsz-e   :angel:
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 6. 09:29, Csütörtök írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 42
2007. Szeptember 6. 09:28, Csütörtök
Nem hiszed el, de én is most akartam belinkelni ezt a hírt! :x :kisangyal:

Már hogyne hinném el, nagyon meggyőző a baseball-ütős smájli.
Mentségemre legyen szólva, mikor hozzákezdtem, direkt megnéztem, hogy benne vagy-e a topicban és éppen nem hozzászólást írsz-e   :angel:

Nem haragszom vagy ilyesmi, csak még nem használtam azt a szmájlit, és ez éppen az ideális alkalomnak tűnt. :-D
Inkább örüljünk a hírnek! Csuhéj!!! :drunk:
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Szeptember 6. 21:36, Csütörtök
Kortárs távol-keleti filmek a Duna TV Keleti szél című új sorozatában.
(Kerítsünk ügyvédet asiafan-nak!  :-D)

A felhozatalban 9 film, pl. Bin-Jip, Oldboy, 2046, Musa.
Hardcore ázsiafilmesek valószínűleg látták mindegyiket, a többieknek remek alkalom  :angel:


Hoppá, míg el nem felejtem, az első:
DunaTV, szeptember 7., péntek (holnap)    21:50 - Bin-Jip

Mért kell asiafannak ügyvéd? Szerintem ő szponzorálja az egészet. Minden film előtt benyomják majd a logóját vagy öt percre :)

Az örök kérdés: Egyébként szinkornizálva lesznek vajon?

  • Karma: 41
2007. Szeptember 7. 00:18, Péntek
no comment

2007. Szeptember 19. 21:53, Szerda
ma 23:00-tól Ringu a film+-on

  • Karma: 3
2007. Szeptember 23. 10:27, Vasárnap
Gyilkosok gyilkosa
Szeptember 25. (kedd)
RTL Klub, 21:15

A Sárkány nyomában: Jackie Chan és elveszett családja
Szeptember 28. (péntek)
TV2, 11:35

Akira
Szeptember 29. (szombat)
M2, 22:10
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 29. 23:15, Szombat írta Mary »

  • Karma: 3
2007. Október 3. 10:41, Szerda
2046
kínai-francia-német-hongkongi filmdráma
Október 05. (péntek)
Duna Tv, 22:15

Jackie Chan: Városi vadász
FILM+
Október 05. (péntek), 05:00
Október 06. (szombat), 15:55
Október 09. (kedd), 17:00

Szebb holnap 3.: Szerelem és halál Saigonban
Október 07. (vasárnap)
FILM+, 23:10

Soha többé háborút!
amerikai-thai-angol háborús film
Október 08. (hétfő)
TV2, 02:00 - tehát kedd hajnal :P

Gyilkosok gyilkosa
Október 09. (kedd)
AXN, 22:00 illetve 01:35

Kockázati tényező
amerikai-hongkongi akciófilm
Október 13. (szombat)
RTL Klub, 0:30 - de jó, ez is hajnalban lesz :-D
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 5. 14:48, Péntek írta Mary »

  • Karma: 13
2007. Október 6. 19:21, Szombat
Hi,

Story TV, ma, 20,00-tól a  Repülő Tőrök Klánja
üdv
BK

  • Karma: 3
2007. Október 10. 10:33, Szerda
Tolvaj voltam mostanáig
FILM+
Október 16. (kedd), 21:25
Október 19. (péntek), 03:05

és izéé... :-D ha valakit érdekelne :P
A Sakál
amerikai-angol-francia-német-japán akciófilm
Október 20. (szombat)
TV2, 22:20

  • Karma: 13
2007. Október 10. 16:15, Szerda
HI,

Ma este 2 film is Bruce Lee témában a 21,00-tól és 23,30-tól

üdv
BK

 

anything