Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Remake-ek, filmes utalások és tisztelgések  (Megtekintve 3248 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Október 8. 16:38, Vasárnap
nekem semmi bajom azokkal, akik nem néznek ázsiai filmeket. mindenki csak olyat néz, ami iránt érdeklődik, én is ezt teszem. nem mondom, hogy nincsenek jó amerikai filmek, de amíg a hollywoodi filmek színvonala  - főleg az utóbbi néhány évben - nagyot esett

Ja, csak az amerikai film nem egyenlő a halivudi filmekkel. Ott vannak pl. a független filmek.

  • Karma: 41
2006. Október 17. 11:44, Kedd
megnéztem én is a Departedet.. a stílus, hangulat hiányzott belőle, hosszú, néhol uncsi volt, de azok a részek, ahol várhatóan eltért az eredetitől, ott izgi volt. eleinte alig bírtam megkülönböztetni a szereplőket, ezek a buzi fehér emberek mind egyformák! :) Gondolom, ha ismeretlen lett volna a sztori, akkor élvezhetőbb. De azért korrekt.

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 17. 12:30, Kedd
megnéztem én is a Departedet.. a stílus, hangulat hiányzott belőle, hosszú, néhol uncsi volt, de azok a részek, ahol várhatóan eltért az eredetitől, ott izgi volt. eleinte alig bírtam megkülönböztetni a szereplőket, ezek a buzi fehér emberek mind egyformák! :) Gondolom, ha ismeretlen lett volna a sztori, akkor élvezhetőbb. De azért korrekt.

 :lol: :cool:

Ezt a filmet bemutatták már itthon?

  • Karma: 41
2006. Október 17. 14:31, Kedd
az imdb szerint nov. 9.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 17. 15:41, Kedd
...ezek a buzi fehér emberek mind egyformák! :)

ja, meg büdösek, csúnyák, lusták és rohadt sokan vannak  :woo: :)

  • Karma: 36
2006. Október 17. 15:53, Kedd
megnéztem én is a Departedet.. a stílus, hangulat hiányzott belőle, hosszú, néhol uncsi volt, de azok a részek, ahol várhatóan eltért az eredetitől, ott izgi volt. eleinte alig bírtam megkülönböztetni a szereplőket, ezek a buzi fehér emberek mind egyformák! :) Gondolom, ha ismeretlen lett volna a sztori, akkor élvezhetőbb. De azért korrekt.

A dialógusok azért remélem tetszettek... (btw: az aláírásom is onnan van.)

  • Karma: 41
2006. Október 17. 16:03, Kedd
az az egy-kettő, amit idézve is láttam, jó volt, de különösebben nem vagyok párbeszédfetisiszta :)

  • Karma: 41
2006. Október 17. 16:18, Kedd
...ezek a buzi fehér emberek mind egyformák! :)
ja, meg büdösek, csúnyák, lusták és rohadt sokan vannak :woo: :)
annyira nem... kb. azonos az ázsiai és fehér emberek száma, 40-40% körüli

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 17. 17:49, Kedd
...ezek a buzi fehér emberek mind egyformák! :)
ja, meg büdösek, csúnyák, lusták és rohadt sokan vannak :woo: :)
annyira nem... kb. azonos az ázsiai és fehér emberek száma, 40-40% körüli

Igen? Ilyen kevés arab, meg fekete van akkor? Meglepő, eddig ebbe nem is gondoltam bele... :)

  • Karma: 41
2006. Október 17. 19:05, Kedd
Off: az arabok is kaukázusinak számítanak úgy tudom, csak négy nagyrasssz van, europid, mongoloid, ausztrál meg negrid

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 17. 20:31, Kedd
Off: az arabok is kaukázusinak számítanak úgy tudom, csak négy nagyrasssz van, europid, mongoloid, ausztrál meg negrid

 :off: És ezt az arabok is tudják?  :-D

 

anything