Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Yosuke Kubozuka  (Megtekintve 1137 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 11. 18:41, Hétfő
Mostanába kezdek nagyon odafigyelni erre a srácra. Először a Laundryban láttam, aztán a Go-ban meg a Samurai Ressurection-ben (itt észre sem vettem), most meg a Ping Pongban. Azért a forumba írok, mert nagyon kevés infot találtam róla, hátha más tud majd még valamit róla ezeken kívül.

Szóval:

Így néz ki:



Na, jó :) Itt meg szépfiú:

  :h

Itt meg olyan, mint Mugen (Samurai Champloo):

:-D

Info róla:

Született: 1979 május 9.
Egy feleség, egy gyerek.

Először soroztaszínész, meg a GTO-ban voice actor.
A Go-ban nyújtott alakításáért megkapja a Japán Filmakadémia lejobb színész díját.
Folyamatosan viták központjában van, mivel a marihuána legalizásáért küzd.
2004-ben kiesett a 9. emeleti lakásának erkéjéről, 26 méter magasból. Megúszta kisebb sérülésekkel. Hihetetlen :)

Sajna csak ennyi, mondjuk még elég fiatal is.


  • Karma: 41
2006. Szeptember 11. 19:55, Hétfő
elfogadnám

  • *
  • Karma: 80
2006. Szeptember 11. 20:25, Hétfő
elfogadnám

Mármint, hogy értve? :-o

Kis érdekesség wikipediaról (ott sincs róla sok info): "On June 6th, 2004, he survived a fall of approximately 26 meters from the balcony of his ninth-floor condominium in Yokosuka, Kanagawa Prefecture, sustaining only minor injuries."
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 32
2006. Szeptember 11. 21:35, Hétfő

  • Karma: 36
2006. Szeptember 11. 21:58, Hétfő
Kis érdekesség wikipediaról (ott sincs róla sok info): "On June 6th, 2004, he survived a fall of approximately 26 meters from the balcony of his ninth-floor condominium in Yokosuka, Kanagawa Prefecture, sustaining only minor injuries."
Ez hasonlít ahhoz a sztorihoz, ami Manu postjában van. Vagy találjuk meg a tíz apró különbséget? :D

  • *
  • Karma: 80
2006. Szeptember 11. 22:04, Hétfő
Kis érdekesség wikipediaról (ott sincs róla sok info): "On June 6th, 2004, he survived a fall of approximately 26 meters from the balcony of his ninth-floor condominium in Yokosuka, Kanagawa Prefecture, sustaining only minor injuries."
Ez hasonlít ahhoz a sztorihoz, ami Manu postjában van. Vagy találjuk meg a tíz apró különbséget? :D

Annyi nincs, csak amit bevágtam az angol, én meg figyelmetlen vagyok már megint. <:) :-D
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 12. 08:59, Kedd
elfogadnám

Érdekes. Pedig én azt hittem, nem az az adonis.  Ma megnézem a Kiouky no Sakurát. Abban is ő játszik, elég zúzós filmnek tűnik.

Edit:

Gombafrizu. Ez hogy tetszik? :D

« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 12. 09:14, Kedd írta Manu »

 

anything