Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Gaboja (K*rva jó)  (Megtekintve 38246 alkalommal)

  • Karma: 36
2009. Április 9. 22:28, Csütörtök
Itt még nem volt, bár gondolom a gyakorlott japánosokat nem igazán lepi meg:
Acél fallosz fesztivál




hát ez f*sza :D

  • *
  • Karma: 36
2009. Április 17. 10:15, Péntek
Hogy nem láttam még ezt?
Az első felejtős, de a második és a harmadik...  :-D

Crazy Milk Campaign in Japan

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 36
2009. Április 18. 10:19, Szombat
Hogy nem láttam még ezt?
Az első felejtős, de a második és a harmadik...  :-D

Crazy Milk Campaign in Japan
ezek zsírak :)

  • *
  • Karma: 82
2009. Április 21. 21:27, Kedd
Létezik olyan ember, aki még GaboJa-n is túltesz! Most mondták a HírTV-n a hírekben, hogy volt olyan fogoly Guantanamo-ban, akit havonta 70-80 alkalommal is vízbefojtottak. Ez egy igazi túlélőember lehet...  :D

  • Karma: 36
2009. Április 22. 13:13, Szerda
Létezik olyan ember, aki még GaboJa-n is túltesz! Most mondták a HírTV-n a hírekben, hogy volt olyan fogoly Guantanamo-ban, akit havonta 70-80 alkalommal is vízbefojtottak. Ez egy igazi túlélőember lehet...  :D
hát elég bénán folytják akkor vízbe azt a mukit. meddig van alatta 30 sec? tartsák ott hárman 10 percig azt jónapot
nem ő a hős hanem a kisérletezők irtó bénák. :) de mit várunk egy senki háta mögötti országtól ahol csak börtön lakok vannak.
Ez amerika börtön országa ha jól tom.

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Május 5. 19:58, Kedd
Aki akarja látni (pl GaboJa), hogy (néha bunkó) amerikai feka csajok, szereplőknek kisminkelve/beöltözve a pekingi operából, fejvesztve rohangásznak egy millió dollárért Peking utcáin, miközben kínai helyek neveit kiabálják össze-vissza (természetesen rosszul), hogy valaki útbaigazítsa őket, az most azonnal letölti a The amazing race legutóbbi epizódját (300 mega gyorsan lejön) a mininováról:-D
A csúcspontja a versenynek ez az epizód és néhol meglehetősen nevetséges is, amiket csinálnak.  :good:


« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 5. 20:15, Kedd írta FoodLFG »

  • *
  • Karma: 80
2009. Május 10. 20:13, Vasárnap
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2009. Május 17. 10:32, Vasárnap
Hehe, a koreai lánykának sincs jobb dolga:
http://videa.hu/videok/kreativ/unatkozo-japanok-csajszi-nem-rossz-LNaT42coznVN4hai
hehe nem rossz persze azt nem mutatták milyen képet vágott a kis főhősünk mikor bele zuhant a csaj mellei közé :)

  • Karma: 36
2009. Május 18. 21:40, Hétfő
Ja gondoltam megosztom veletek.
Itt a ködös albionban DON-nak hívnak :)

  • *
  • Karma: 36
2009. Május 19. 08:21, Kedd
Ja gondoltam megosztom veletek.
Itt a ködös albionban DON-nak hívnak :)

No és mivel szolgáltál rá?  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Május 19. 08:31, Kedd
Ja gondoltam megosztom veletek.
Itt a ködös albionban DON-nak hívnak :)
Mármint a skótoknál ?  :angel:
És a Don pontosan mit jelent ? Vagy csak egy sima név ? (láthatóan nem igazán vagyok képben :Đ)

---
A lánykáról meg mit is lehetne mondani, kicsit szexi.. :P
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 19. 08:34, Kedd írta FoodLFG »

  • Karma: 36
2009. Május 22. 20:25, Péntek
Ja gondoltam megosztom veletek.
Itt a ködös albionban DON-nak hívnak :)

No és mivel szolgáltál rá?  :-D

osdi poénnal.
Az angol vicces fiúk szerint én pénzt mosok a laundryba és hát akkor biztos én vagyok az alvilág feje a maffia király
így lettem DON
de legalább tisztelnek :) és félnek tőlem ( persze csak poén az egész)

  • Karma: 36
2009. Május 30. 21:08, Szombat
na íme egy Angol ego harcos, nem kérdezte meg a magyarokat a következő mondttal kapcsolatban és ő úgy gondolta hogy lefordítja a google translate segítségével. Az eredmény jót derültem és még mindig ezen röhögök :D
Associate Appreciation Week = Társigazgató Értékelés Hét
de jó lenne ha az igazgatót kellene érkékelni :) Föleg ha még társigazgató is lehetnék :D
amúgy a héten volt a munkatársak megbecsülésének a hete és erre sikerült ezt lefordítania az ego harcosnak. Hajrá angol HR :D
arról szólt a hét hogy egy-egy nemzet kajáját fözték meg és azt ette mindenki volt indiai konyha angol konyha magyar is ha igaz én aznap nem dolgoztam kiváncsi lettem volna pedig hogy mi volt a kaja így ezt nem tudom megerősíteni.

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Június 1. 14:30, Hétfő
Oktató videó, hogy hogyan kell Kínában női ruhákra alkudozni. Ez mindannyiunknak fontos lehet, ezért megnézése a túlélés érdekében ajánlott.
Jól nyomja egyébként az amerikai, csak kár, hogy nem tud kínaiul (mandarinul ?)..  :-D

Learning Chinese: Bargaining

Remélem, ezek után most már mindenki tud majd 160 centis kínai lányokkal vitatkozva női ruhákat venni Kínában.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 1. 14:47, Hétfő írta FoodLFG »

  • Karma: 36
2009. Június 9. 15:56, Kedd
Készítettünk home made szusit vannak képek is tényleg elég étvágygerjetőre sikeredtek
a gépemen vannak akinek van valami tárhelye oda esetleg fel lehetne tenni és belinkelni ide a többieknek
én lusta vagyok ilyet csinálni de e-mailba átküldöm szivesen aki felteszi

 

anything