Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Gaboja (K*rva jó)  (Megtekintve 38255 alkalommal)

  • Karma: 36
2009. Június 26. 09:17, Péntek
új laptopom van :)
egy dell inspiron 1545-öst vettem

  • *
  • Karma: 80
2009. Július 15. 18:46, Szerda
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Július 15. 19:42, Szerda
^ hűhűűű, az igen!  :samurai:
jaj ezek a japánok..  :-D

  • *
  • Karma: 80
2009. Augusztus 8. 01:19, Szombat
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2009. Augusztus 8. 10:20, Szombat
Hair Piece Fail
bakke elsőre nem is láttam mikor leesett a haja :D ez kemény volt :censored:

  • Karma: 36
2009. Szeptember 29. 12:58, Kedd
Japán szörnyek anatómiája - ***** jó! :D

  • Karma: 36
2009. Október 12. 18:31, Hétfő
Lassan visszaköltözök majd angliából február tájékán a fönökök még nem sejtik a sorsukat, de már elértem hogy úgy neveznek az élő legenda :D
szóval sikerült fejlődni és a k*rva jó ból elő léptetni magam legendává na ez már nem semmi erre nem számítottam. mi jöhet még ezek után? :angel:

  • *
  • Karma: 82
2009. Október 12. 20:16, Hétfő
Lassan visszaköltözök majd angliából február tájékán a fönökök még nem sejtik a sorsukat, de már elértem hogy úgy neveznek az élő legenda :D
szóval sikerült fejlődni és a k*rva jó ból elő léptetni magam legendává na ez már nem semmi erre nem számítottam. mi jöhet még ezek után? :angel:

Királlyá ne válj, mert azok korán halnak...  :)

  • Karma: 36
2009. November 3. 21:23, Kedd
hi all.

Kérnék egy kis szivességet

ki tudnátok tölteni ezt a kis felmérést?
http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=kM_2bUQxxv8ZpudkZE0JDLZw_3d_3d
nem sok csak 6 kérdés és nem tart sokáig kb 3 perc vagy még annyi se. A menyasszonyomnak a iskolai munkájához kell.
Kösz mindenkitől aki kitölti.

  • Karma: 3
2009. November 14. 20:51, Szombat
hi all.

Kérnék egy kis szivességet

ki tudnátok tölteni ezt a kis felmérést?
http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=kM_2bUQxxv8ZpudkZE0JDLZw_3d_3d
nem sok csak 6 kérdés és nem tart sokáig kb 3 perc vagy még annyi se. A menyasszonyomnak a iskolai munkájához kell.
Kösz mindenkitől aki kitölti.


Gaboja, mit csináltál Londonban?
Épp próbálk kintre ösztöndíjat szerezni.
egyenlőre kilátástalanul

  • Karma: 36
2009. November 23. 16:29, Hétfő


Gaboja, mit csináltál Londonban?
Épp próbálk kintre ösztöndíjat szerezni.
egyenlőre kilátástalanul
[/quote]
én semmit se csináltam. :D a menyasszonyom kapott ösztöndíjat nem én én csak kijöttem vele. Nem is londonba hanem bristolba.
És mi bristolba is lakunk szoval nem sok közöm van londonhoz. A juli pedig erasmusos ösztöndíjat kapot.

  • Karma: 3
2009. December 3. 15:24, Csütörtök


Gaboja, mit csináltál Londonban?
Épp próbálk kintre ösztöndíjat szerezni.
egyenlőre kilátástalanul
én semmit se csináltam. :D a menyasszonyom kapott ösztöndíjat nem én én csak kijöttem vele. Nem is londonba hanem bristolba.
És mi bristolba is lakunk szoval nem sok közöm van londonhoz. A juli pedig erasmusos ösztöndíjat kapot.
[/quote]

Gaboja, mákos mindened :)

Amúgy dec 21-jan1ig Londonban vagyok ha hiányzik a magyar szó ;)
ha hazaértél mindenképp csapunk egy meetinget. lassan már meg sem ismerlek titeket.

  • *
  • Karma: 82
2009. December 14. 17:19, Hétfő
Amióta melóhelyemen szigorítottak a netezés szabályain [értem ezalatt, hogy a főnök egész nap lesi a monitoromat], elég ritkán jutottam el a most linkelt oldalra. Ezért a késlekedés, hogy csak most postolom, mert ma láttam...

Szóval a derék magyar szóviccelők Ang Lee-t sem hagyják ki a játékból...  :deadmeat: :monkey:

http://szovicc.blog.hu/2009/10/19/az_epitoipar_nem_kimeli_az_oscar_dijas_rendezo_anuszat

  • Karma: 36
2010. Január 6. 19:24, Szerda
bocsi kicsit elvoltam mostanába mással
ezért nem jártam erre
majd igykeszem sürübben lenni márciustól amugyis már otthon leszek végre megint

  • No avatar
  • Karma: 4
2010. Január 31. 21:15, Vasárnap

 

anything