Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Gaboja (K*rva jó)  (Megtekintve 38155 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 8. 20:24, Vasárnap
Szerintem "póje polo mii", ha fonetikusan írjuk... Azt most nem tudom fejből, hogy a feliratban hogy írták...  :-D

Második részt megnézted/tétek?

  • Karma: 36
2006. Október 8. 20:35, Vasárnap
Szerintem "póje polo mii", ha fonetikusan írjuk... Azt most nem tudom fejből, hogy a feliratban hogy írták...  :-D

Második részt megnézted/tétek?

Igazad van yezy nagy mester :D poye polo mi van de hát látszik te látad többször :)
még nem volt időm rá
de majd megnézem

  • Karma: 36
2006. Október 9. 17:40, Hétfő
Ku*va jóságom bizonyítéka nem cseszem le Ramizt amiért hajnalok hajnalán fehívott azért a dicső kérdésért mi a  Chinese ghost story  varázsigéje :D
az elején hü1yeséget is mondtam mert komába voltam de aztán mikor vissza feküdtem eszembe jutott s meg is irtam neki szivesen :D
Ja tényleg, el is felejtettem... 1000x bocsánat érte...
Gondoltam, hogy késő van, no de túl sok fröccsöt ittam, úgyhogy mégis felhívtalak (én egyébként mindig kikapcsolom a mobilt éjszakára, de legalábbis lehalkítani érdemes :) ), mert nagy szükségem volt a varázsigére. Előszörre rosszat is mondtál, de nem mertem szólni, mert álmos voltál, viszont az igazi varázsige is megérkezett, pont mielőtt a csontvázak felfaltak volna. :-D
A filmben valami ilyesmi volt: "Po-ye-pou-lo-mi!". Asszem.

  • Karma: 36
2006. Október 9. 21:19, Hétfő
Ku*va jóságom bizonyítéka nem cseszem le Ramizt amiért hajnalok hajnalán fehívott azért a dicső kérdésért mi a  Chinese ghost story  varázsigéje :D
az elején hü1yeséget is mondtam mert komába voltam de aztán mikor vissza feküdtem eszembe jutott s meg is irtam neki szivesen :D
Ja tényleg, el is felejtettem... 1000x bocsánat érte...
Gondoltam, hogy késő van, no de túl sok fröccsöt ittam, úgyhogy mégis felhívtalak (én egyébként mindig kikapcsolom a mobilt éjszakára, de legalábbis lehalkítani érdemes :) ), mert nagy szükségem volt a varázsigére. Előszörre rosszat is mondtál, de nem mertem szólni, mert álmos voltál, viszont az igazi varázsige is megérkezett, pont mielőtt a csontvázak felfaltak volna. :-D
A filmben valami ilyesmi volt: "Po-ye-pou-lo-mi!". Asszem.
Hát igen eléggé álmos voltam aztán eszembe jutott hogy nagy hülyeséget mondtam valami olyat hogy poya potpouri vagy mit :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 9. 21:53, Hétfő
:lol:
Ti teljesen hibbantak vagytok :D Most tényleg! Mire kellett az a varázsige? :?:

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 9. 22:30, Hétfő
:lol:
Ti teljesen hibbantak vagytok :D Most tényleg! Mire kellett az a varázsige? :?:

Manu ha láttad a filmet, nem kérdezel ilyet! Az a varázsige MINDENRE jó! :) [igaz, a megfelelő rúna is kell hozzá]  :D

  • Karma: 36
2006. Október 10. 00:09, Kedd
:lol: Ti teljesen hibbantak vagytok :D Most tényleg! Mire kellett az a varázsige? :?:
Hát mondom, hogy beszeszeltünk Mazsival, ő folyton csak a kamehamehát nyomta rám, meg döntötte befelé a kancsós fröccsöt, én meg hiába mondtam neki, hogy van egy varázsige, amit egy részeges kínai harcos szerzetestől tanultam, és még a kamehamehánál is erősebb, ha egyszer nem jutott eszembe, mire ő csak kacagott és kacagott, mint a disznófejű nagyúr az Adyra (amikor ők is beszeszeltek) (inen is látszik egyébként, hogy a piálás és a sahár látomások azok igenis kulturált dolgok, még a költőink is stb.), na szóval a Mazsi egyre erősebb energiagömböket lőtt rám, majd mikor remegni kezdett körülötte a levegő, kidagadtak a homlokán az erek és a haja is kiszőkült, egyszóval Super-Saiyen Mazsommá változott, láttam, hogy itt már a csuri-csuri sem segít (pedig voltam aznap sokszor a csurizni, mert úgy látszik, nemcsak a sör, de a fröccs is meghajt, legalábbis nagy mennyiségben), úgyhogy kénytelen voltam felhívni egy K*RVA JÓ cimborámat, aki olyan rendes volt, hogy nem is volt mérges és elmondta a helyes megfejtést is kicsivel később (sőt a barátnője is k*rva jó, mert ő sem volt mérges), így végül diadalt arattam a túlpúpozott hamutálból előmászó csikk-csontvázak ellen, viszont elpusztítottam az utolsó metrót is, így nem tudtunk aznap hazamenni, de szerencsére volt a közelben egy cimbora, aki nem volt mérges, amikor megszálltuk a szobáját éjjel, de ez már egy másik történet, meg különben is őrá nem nyomtam pójepolomit, mert addigra elfelejtettem a varázsigét és IRL nincsen copypaste funkció kéznél (hacsak billentyűzet vagy laptop nem, de hát éppen nincs sose ugyebár).

  • Karma: 32
2006. Október 10. 12:27, Kedd
:lol: Ti teljesen hibbantak vagytok :D Most tényleg! Mire kellett az a varázsige? :?:
Hát mondom, hogy beszeszeltünk Mazsival, ő folyton csak a kamehamehát nyomta rám, meg döntötte befelé a kancsós fröccsöt, én meg hiába mondtam neki, hogy van egy varázsige, amit egy részeges kínai harcos szerzetestől tanultam, és még a kamehamehánál is erősebb, ha egyszer nem jutott eszembe, mire ő csak kacagott és kacagott, mint a disznófejű nagyúr az Adyra (amikor ők is beszeszeltek) (inen is látszik egyébként, hogy a piálás és a sahár látomások azok igenis kulturált dolgok, még a költőink is stb.), na szóval a Mazsi egyre erősebb energiagömböket lőtt rám, majd mikor remegni kezdett körülötte a levegő, kidagadtak a homlokán az erek és a haja is kiszőkült, egyszóval Super-Saiyen Mazsommá változott, láttam, hogy itt már a csuri-csuri sem segít (pedig voltam aznap sokszor a csurizni, mert úgy látszik, nemcsak a sör, de a fröccs is meghajt, legalábbis nagy mennyiségben), úgyhogy kénytelen voltam felhívni egy K*RVA JÓ cimborámat, aki olyan rendes volt, hogy nem is volt mérges és elmondta a helyes megfejtést is kicsivel később (sőt a barátnője is k*rva jó, mert ő sem volt mérges), így végül diadalt arattam a túlpúpozott hamutálból előmászó csikk-csontvázak ellen, viszont elpusztítottam az utolsó metrót is, így nem tudtunk aznap hazamenni, de szerencsére volt a közelben egy cimbora, aki nem volt mérges, amikor megszálltuk a szobáját éjjel, de ez már egy másik történet, meg különben is őrá nem nyomtam pójepolomit, mert addigra elfelejtettem a varázsigét és IRL nincsen copypaste funkció kéznél (hacsak billentyűzet vagy laptop nem, de hát éppen nincs sose ugyebár).


 Hát ez kész. Nem vagytok ám semmik. :lol:  :D

  • Karma: 36
2006. Október 10. 12:54, Kedd
Azért még el merhetsz jönni talikra, Dóri, mert ha ott vagy, akkor azért visszafogjuk magunkat. :angel:

  • Karma: 32
2006. Október 10. 13:27, Kedd
Azért még el merhetsz jönni talikra, Dóri, mert ha ott vagy, akkor azért visszafogjuk magunkat. :angel:

Ugyan, miattam nem kell ám.  :-D
Amúgy meg nem a "nem-meréssel" van a gond, hanem azzal , hogy mostanában állandóan melózom.  :(
(És még mah-jongozni se tudok, lemosnátok a pályáról.  :P )

  • Karma: 36
2006. Október 10. 13:51, Kedd
:lol: Ti teljesen hibbantak vagytok :D Most tényleg! Mire kellett az a varázsige? :?:
Hát mondom, hogy beszeszeltünk Mazsival, ő folyton csak a kamehamehát nyomta rám, meg döntötte befelé a kancsós fröccsöt, én meg hiába mondtam neki, hogy van egy varázsige, amit egy részeges kínai harcos szerzetestől tanultam, és még a kamehamehánál is erősebb, ha egyszer nem jutott eszembe, mire ő csak kacagott és kacagott, mint a disznófejű nagyúr az Adyra (amikor ők is beszeszeltek) (inen is látszik egyébként, hogy a piálás és a sahár látomások azok igenis kulturált dolgok, még a költőink is stb.), na szóval a Mazsi egyre erősebb energiagömböket lőtt rám, majd mikor remegni kezdett körülötte a levegő, kidagadtak a homlokán az erek és a haja is kiszőkült, egyszóval Super-Saiyen Mazsommá változott, láttam, hogy itt már a csuri-csuri sem segít (pedig voltam aznap sokszor a csurizni, mert úgy látszik, nemcsak a sör, de a fröccs is meghajt, legalábbis nagy mennyiségben), úgyhogy kénytelen voltam felhívni egy K*RVA JÓ cimborámat, aki olyan rendes volt, hogy nem is volt mérges és elmondta a helyes megfejtést is kicsivel később (sőt a barátnője is k*rva jó, mert ő sem volt mérges), így végül diadalt arattam a túlpúpozott hamutálból előmászó csikk-csontvázak ellen, viszont elpusztítottam az utolsó metrót is, így nem tudtunk aznap hazamenni, de szerencsére volt a közelben egy cimbora, aki nem volt mérges, amikor megszálltuk a szobáját éjjel, de ez már egy másik történet, meg különben is őrá nem nyomtam pójepolomit, mert addigra elfelejtettem a varázsigét és IRL nincsen copypaste funkció kéznél (hacsak billentyűzet vagy laptop nem, de hát éppen nincs sose ugyebár).
:hail:
 :lol: :lol:

Szívesen segítettem ki egy harcostársat a bajból föleg, ha egy mocskos kinaival áll szemben  :))

Egyébként a poja polomi mindenre jó varázsige nem kell semmi trükk mondod bármire s már müködik is teret vághatsz, időd állíthatsz meg, energia gömböket löhetsz s még 1000 és 1000 dologra jó
szóval POJA POLOMI

  • Karma: 36
2006. November 7. 19:17, Kedd
POJA POLUMI!!

Üdv mindenkinek
 ujra van itthon net.
Miért hagyagoljátok a jóságokat?
miket értékeljek kur*a jónak?
ejnye életre kell kellteni az oldalt.
Hiszen a hétvégén ismét kur*a jó voltam:) igaz mahjongba csak 2. a cho mester miki mindenkit lemosott
de meg etettem megitattam elaltattam az embereket s még lányos fotokkal és szorakoztattam a nagyérdeműt.
Ramiz mesélj a klub házas cuccról királyság lesz az fix

  • Karma: 36
2006. November 7. 19:34, Kedd
Még nem merek sokat mondani, mert a szülők elpaterolásán múlik az egész, de ha összejön, remélem elég jó lesz ahoz a buli, hogy még ebbe a topikba is bekerüljön. 8-)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 8. 10:52, Szerda
POJA POLUMI!!

Üdv mindenkinek
 ujra van itthon net.
Miért hagyagoljátok a jóságokat?
miket értékeljek kur*a jónak?
ejnye életre kell kellteni az oldalt.
Hiszen a hétvégén ismét kur*a jó voltam:) igaz mahjongba csak 2. a cho mester miki mindenkit lemosott
de meg etettem megitattam elaltattam az embereket s még lányos fotokkal és szorakoztattam a nagyérdeműt.
Ramiz mesélj a klub házas cuccról királyság lesz az fix

Akkor a modemmel volt gondod végülis?

Egyébként tényleg köszi a szállást. A zsíros kenyér tényleg k*rva jó volt, a három egymásra tett matracról nem is beszélve. :)

  • Karma: 36
2006. November 8. 11:59, Szerda
POJA POLUMI!!

Üdv mindenkinek
 ujra van itthon net.
Miért hagyagoljátok a jóságokat?
miket értékeljek kur*a jónak?
ejnye életre kell kellteni az oldalt.
Hiszen a hétvégén ismét kur*a jó voltam:) igaz mahjongba csak 2. a cho mester miki mindenkit lemosott
de meg etettem megitattam elaltattam az embereket s még lányos fotokkal és szorakoztattam a nagyérdeműt.
Ramiz mesélj a klub házas cuccról királyság lesz az fix

Akkor a modemmel volt gondod végülis?

Egyébként tényleg köszi a szállást. A zsíros kenyér tényleg k*rva jó volt, a három egymásra tett matracról nem is beszélve. :)

Poén de nem
a Router le volt fagyva s ki kellett huzni a konnektorból és megjavult. a modem meg jó volt csak le volt tiltva az inditás ott az volt a baj
szivi a szállást olyan magasan még én se aludtam matracon mint te:D