Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Gaboja (K*rva jó)  (Megtekintve 38260 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. December 4. 06:54, Hétfő
Ma van a japán nyelvvizsga. Remélem, GaboJa lesz olyan kulva jó, hogy átmegy rajta, mert elég sokat korrepetáltam, hogy meglegyen a szintje...  :-D :samurai: :samurai: :angel:

Ez milyen szint? Írásban a japán karaktereket használjátok vagy a könnyített latin betűset?

Négy szint van, a legmagasabb az első. Mi a hármas szintű vizsgán vettünk részt most. Latin betűt nem láttam a teszten (leszámítva a kitöltési útmutatót), egyébként pedig még a könnyített japán írással volt írva az egész.

  • Karma: 36
2006. December 6. 12:50, Szerda
A topic életben tartása érdekében hogy bizonyítsam nem kopott a k*rva jóságom egy kis bizonyíték :)
 most voltam hosszabb ideje szabin s visszatértem a melóba s egyből bebizonyosodott aki helyettesíttett  nem birta a munkát jó kis káoszt hagyott nekem de ezt 1 nap alatt rendbe tettem s azt a feladatott nem is bírta csinálta amivel én a kur*a jóságom fakad :D :D ja és a főnőkőm bejelentette hogy januártól áthelyeznek oda ahova szerettem volna .

Nektek ajánlom ezeket a sorokat akik kialakították a kultuszom :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 6. 13:30, Szerda
A topic életben tartása érdekében hogy bizonyítsam nem kopott a k*rva jóságom egy kis bizonyíték :)
 most voltam hosszabb ideje szabin s visszatértem a melóba s egyből bebizonyosodott aki helyettesíttett  nem birta a munkát jó kis káoszt hagyott nekem de ezt 1 nap alatt rendbe tettem s azt a feladatott nem is bírta csinálta amivel én a kur*a jóságom fakad :D :D ja és a főnőkőm bejelentette hogy januártól áthelyeznek oda ahova szerettem volna .

Nektek ajánlom ezeket a sorokat akik kialakították a kultuszom :D

Egy igazi sikertörténet!!!

:hail:

  • Karma: 36
2006. December 7. 15:12, Csütörtök
Nektek ajánlom ezeket a sorokat akik kialakították a kultuszom :D
Azért te is rásegítettél ezekkal az azóta örökérvényűvé vált szállóige-szavakkal:
"A főnökeim szerint *****jó vagyok... és igazuk van!" :-D

  • *
  • Karma: 82
2006. December 8. 07:00, Péntek
GaboJa tegnap is hozta a formát. A mahjong partin 2x nyert, amikor Keleti Szél volt, így onnantól kezdve esélyünk se volt ellene...  <:)
Viszont ismét remek teákat gyártott!  :aniki:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 8. 09:40, Péntek
GaboJa tegnap is hozta a formát. A mahjong partin 2x nyert, amikor Keleti Szél volt, így onnantól kezdve esélyünk se volt ellene...  <:)
Viszont ismét remek teákat gyártott!  :aniki:

még jó, hogy nem voltam ott. Teljesen összeomoltam volna :)

  • Karma: 36
2006. December 8. 16:44, Péntek
GaboJa tegnap is hozta a formát. A mahjong partin 2x nyert, amikor Keleti Szél volt, így onnantól kezdve esélyünk se volt ellene...  <:)
Viszont ismét remek teákat gyártott!  :aniki:

még jó, hogy nem voltam ott. Teljesen összeomoltam volna :)
tényleg annyira ment a game hogy ha mindenkinek adok 200 pontot is én nyerek:D :D

Viszont mától hivatalosan is bejelentették itt a meló helyen hogy már mától contorllingos és szoftverrendszergazda szerűvé válok :)
Hmm ez nem semmi

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 8. 17:04, Péntek
GaboJa tegnap is hozta a formát. A mahjong partin 2x nyert, amikor Keleti Szél volt, így onnantól kezdve esélyünk se volt ellene...  <:)
Viszont ismét remek teákat gyártott!  :aniki:

még jó, hogy nem voltam ott. Teljesen összeomoltam volna :)
tényleg annyira ment a game hogy ha mindenkinek adok 200 pontot is én nyerek:D :D

Viszont mától hivatalosan is bejelentették itt a meló helyen hogy már mától contorllingos és szoftverrendszergazda szerűvé válok :)
Hmm ez nem semmi

controllingosszoftverrendszergazda... azannyanekie  :-o :-o :whoah:

  • Karma: 41
2006. December 8. 20:53, Péntek
GaboJa tegnap is hozta a formát. A mahjong partin 2x nyert, amikor Keleti Szél volt,

ez mit jelent?  :) nekem biztos szerencsét hozna :)

  • Karma: 36
2006. December 9. 10:01, Szombat
GaboJa tegnap is hozta a formát. A mahjong partin 2x nyert, amikor Keleti Szél volt, így onnantól kezdve esélyünk se volt ellene...  <:)
Viszont ismét remek teákat gyártott!  :aniki:

még jó, hogy nem voltam ott. Teljesen összeomoltam volna :)
tényleg annyira ment a game hogy ha mindenkinek adok 200 pontot is én nyerek:D :D

Viszont mától hivatalosan is bejelentették itt a meló helyen hogy már mától contorllingos és szoftverrendszergazda szerűvé válok :)
Hmm ez nem semmi

controllingosszoftverrendszergazda... azannyanekie  :-o :-o :whoah:

Jah jah nem rossz nem rossz csak még a szoftvert se láttam s 3 hét múlva élesbe nyomjuk na mind1 majd megoldom valahogy :)

  • Karma: 36
2006. December 9. 10:03, Szombat
GaboJa tegnap is hozta a formát. A mahjong partin 2x nyert, amikor Keleti Szél volt,

ez mit jelent?  :) nekem biztos szerencsét hozna :)

Hát az azt jeleni a mahjongba hogy ha te vagy a keleti szél dupla pontok járnak mindenért s két keleti szél győzzelemmel eléggé el lehet húzni
Miben kéne a szerencse? :D

  • Karma: 41
2006. December 9. 10:37, Szombat
ilyen alapon nekem eleve dupla pont kéne járjon :) mindegy..

  • Karma: 36
2006. December 22. 12:07, Péntek
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden egyes Ázsiafilm Forum tagnak s boldog újévet filmezetek sokat:)

  • Karma: 36
2006. December 31. 11:28, Vasárnap
Ez szerintem ide való. És nem is annyira off... :)

edit: javítva!
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 31. 15:50, Vasárnap írta agentcooper »

  • *
  • Karma: 82
2006. December 31. 12:31, Vasárnap
Ez szerintem ide való. És nem is annyira off... :)

Sajna nem jó a link (nálam nem működött legalábbis). Viszont én itt fogok mindenkinek Boldog új évet kívánni! :D