Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Asano Tadanobu  (Megtekintve 3638 alkalommal)

  • Karma: 36
2005. November 21. 13:11, Hétfő
Neki mindenképpen kell egy! Új kedvenc Kitano után.
Ichi the killer, Bright Future, Vital, Sharpskin man..., Gohatto, Taste of tea - asszem ennyit láttam csak tőle, de mindenhol bírtam, és mindenhol máshogy játszik. Imádnivaló. A legjobban az első kettőben bírom. ^^

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 25. 19:38, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
Neki mindenképpen kell egy! Új kedvenc Kitano után.
Ichi the killer, Bright Future, Vital, Sharpskin man..., Gohatto, Taste of tea - asszem ennyit láttam csak tőle, de mindenhol bírtam, és mindenhol máshogy játszik. Imádnivaló. A legjobban az első kettőben bírom. ^^


Az Electric Dragont kifelejtetted    :evil: én is szeretem Asanot, de mostanság nekem egyre inkább egysíkunak tűnik a játéka, inkább karakterszínész. Sokszor alakítja azt a csendes, magába forduló arcot, aki teljesen más világban él, semmi átlagos nincs benne, de, hogy miért különleges, azt soha nem tudjuk meg. Egyszer kiderülhetne már... :(

  • Karma: 36
2005. November 26. 01:38, Szombat
Idézetet írta: manu
Az Electric Dragont kifelejtetted :evil:

WÁÁÁÁH... tényleg...  :| :oops:

2005. December 9. 12:46, Péntek
üdv mindenkinek!

asano-t legutóbb a last life in the universe c. thai/japán koprodukcióban láttam! gondolom, mondanom sem kell, hogy zseniális volt benne. a filmben feltűnik takashi miike is, egy jakuzát alakít. micsoda meglepetés, ugye?! :)
ja, és egyszer látható a filmben egy ichi the killer filmplakát is...
ha érdekel a tartalma, szóljatok és bepötyögöm!

arnold

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 9. 13:56, Péntek
Idézetet írta: arnold
üdv mindenkinek!

asano-t legutóbb a last life in the universe c. thai/japán koprodukcióban láttam! gondolom, mondanom sem kell, hogy zseniális volt benne. a filmben feltűnik takashi miike is, egy jakuzát alakít. micsoda meglepetés, ugye?! :)
ja, és egyszer látható a filmben egy ichi the killer filmplakát is...
ha érdekel a tartalma, szóljatok és bepötyögöm!

arnold


Engem érdekel, mert ugyan megvan ez a film, de azt hallottam róla, hogy nagyon vontatott és fárasztó. Eddig nem tudtam rávenni magam...
Meg egyébként is minden érdekel :)

2005. December 9. 14:48, Péntek
Idézetet írta: manu
Engem érdekel, mert ugyan megvan ez a film, de azt hallottam róla, hogy nagyon vontatott és fárasztó. Eddig nem tudtam rávenni magam...
Meg egyébként is minden érdekel :)


tény, hogy nem egy pörgős film, de hogy fárasztó lenne, nem mondanám. szigorúan szvsz!  :)

  • Karma: 36
2005. December 9. 16:52, Péntek
Idézetet írta: manu
Engem érdekel, mert ugyan megvan ez a film, de azt hallottam róla, hogy nagyon vontatott és fárasztó. Eddig nem tudtam rávenni magam...
Meg egyébként is minden érdekel :)

Hmm... ez a film nekem mindenképpen kell... már csak Miike miatt is (nagyon szerettem volna filmben látni, amióta láttam, hogy néz ki (egy riportban).

  • *
  • Karma: 82
2006. Január 15. 12:30, Vasárnap
Ha jól emlékszem, akkor Kitano Zatoichi-jében is szerepel, valamint van tőle egy Gojoe nevű szamurájos filmem is, de azt még nem láttam sajna.

2006. Január 15. 13:41, Vasárnap
Idézetet írta: YEZy
Ha jól emlékszem, akkor Kitano Zatoichi-jében is szerepel

igen, vele küzd meg a film végén.

  • Karma: 32
2006. Január 15. 13:47, Vasárnap
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: YEZy
Ha jól emlékszem, akkor Kitano Zatoichi-jében is szerepel

igen, vele küzd meg a film végén.


Jah, jah. És milyen jól nézett ki ott is....  /ábrándos sóhaj/ :))

  • Karma: 36
2006. Január 15. 18:23, Vasárnap
Idézetet írta: Skyneth
Jah, jah. És milyen jól nézett ki ott is....  /ábrándos sóhaj/ :))

... mint mindenhol... :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 15. 23:08, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Skyneth
Jah, jah. És milyen jól nézett ki ott is....  /ábrándos sóhaj/ :))

... mint mindenhol... :-D


Áhh.., a Vitalban nagyon gáz az a frissen mosott félhosszó haj, símára borotválz arc. Meg sem ismertem először...

  • Karma: 36
2006. Január 16. 11:39, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Áhh... a Vitalban nagyon gáz az a frissen mosott félhosszó haj, símára borotválz arc. Meg sem ismertem először...

Dehogyis! Marha jól áll neki az is! 8-) Tényleg, kopaszon még nem láttam... szívesen megnézném! :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 13. 18:48, Szerda
Csak nekem az a fiksza ideám, hogy Asano igazából nem igazán játszik sok karaktert? Legtöbbször mindig azt a csendes karaktert alakítja, aki csak úgy néz és néz és néz... Nem igazán szokot sokat beszélni, és mindig mintha csak úgy magát adná. Most figyetem, a Rampo Noirban négy szerepe is volt, de nem tudom igazán megkülönbözetetni őket. Mindegyik csak úgy egyszerűen Asano...

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Január 18. 05:44, Csütörtök
Sziasztok!
Örömmel vettem ennek a fórumnak a létezését.Csak úgy szimplán annyit szeretnék,hogy mióta elfordultam "kelet" felé filmek esetében,azóta T.A. az egyik kedvenc színészem.Lenne egy kérdésem: melyik a személyneve? ... (Idióta japánoknál soha nem lehet tudni :)

 

anything