Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Érdekesnek találod Japánt? Szívesen elmennél oda?

Persze! ^^
12 (92.3%)
Az első választ szerettem volna bejelölni, csak mellényomtam.
1 (7.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:22, Vasárnap

Szerző Téma: Japán  (Megtekintve 30783 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 7. 19:27, Hétfő
Én csak go-zni, azt is csak alapfokon, és nem sikerult még senkivel sem éloben játszanom... :(
De érdekel a sogi is.

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 7. 21:53, Hétfő
GaboJa-val beszélgetve kiderült, hogy a Mah-jongg is egy jó kis dolog lehet. Szét is néztem a neten, de úgy 15000ft körül lehet készletet venni belőle. Igaz, van majd' 70000ft-ért is...  :samurai: :woo:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 8. 10:28, Kedd
Mahjongg :cool: Talán a Win 95-ben volt benne alapban, a passziánsz mellett, vagy még valami korábbi verzióba? Hű társam volt az a játék gimnáziumban az unalmas számtech órákon, mikből semmit nem értettem. :D Így belegondolva biztos, hogy korábbi verzóban...

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 8. 12:52, Kedd
Mahjongg :cool: Talán a Win 95-ben volt benne alapban, a passziánsz mellett, vagy még valami korábbi verzióba? Hű társam volt az a játék gimnáziumban az unalmas számtech órákon, mikből semmit nem értettem. :D Így belegondolva biztos, hogy korábbi verzóban...

Hehe. Sajnos a Mahjongg játékok nem az eredeti mahjongg-ot adják vissza, hanem afféle memory játékként kell bennük az "asztalt" letakarítani. Én azt a fajta mahjongg-ot szeretném megtanulni, amit a filmekben (is) játszanak társasjátékként. :)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 14. 14:02, Hétfő
Mahjongg :cool: Talán a Win 95-ben volt benne alapban, a passziánsz mellett, vagy még valami korábbi verzióba? Hű társam volt az a játék gimnáziumban az unalmas számtech órákon, mikből semmit nem értettem. :D Így belegondolva biztos, hogy korábbi verzóban...

Hehe. Sajnos a Mahjongg játékok nem az eredeti mahjongg-ot adják vissza, hanem afféle memory játékként kell bennük az "asztalt" letakarítani. Én azt a fajta mahjongg-ot szeretném megtanulni, amit a filmekben (is) játszanak társasjátékként. :)
Yezy mihelyst megjön összeülhetünk egy partira gyakorolni:)
Szerdán épp rá is érek:)

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 14. 20:34, Hétfő
Megvettem a Mah-jongg készletet. Tök jól néz ki, stílusos fa dobozban van benne az egész. Adtak mellé angol nyelvű szabálykönyvet (legalább nem kínait :)), majd kipróbáljuk akkor szerdán!

  • Karma: 36
2006. Augusztus 14. 21:20, Hétfő
Megvettem a Mah-jongg készletet. Tök jól néz ki, stílusos fa dobozban van benne az egész. Adtak mellé angol nyelvű szabálykönyvet (legalább nem kínait :)), majd kipróbáljuk akkor szerdán!
okes
s hol üljünk össze?

  • Karma: 36
2006. Augusztus 15. 00:37, Kedd
Ha valami normális késő délutáni időpontban találkoztok és nem hajnali dél körül, akkor én is csatlakoznék!

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 15. 06:50, Kedd
Ha valami normális késő délutáni időpontban találkoztok és nem hajnali dél körül, akkor én is csatlakoznék!

Mindenképp délután lesz, mert mindketten melóból megyünk majd... :) Már csak a helyet kellene kitalálni, annyi biztos, hogy nálam nem jó, mert nincs normális méretű használaton kívüli asztal, ahol nem esne hasra bennünk a család valamelyik tagja folyton...  :-D

  • Karma: 36
2006. Augusztus 15. 08:37, Kedd
Ha valami normális késő délutáni időpontban találkoztok és nem hajnali dél körül, akkor én is csatlakoznék!

Mindenképp délután lesz, mert mindketten melóból megyünk majd... :) Már csak a helyet kellene kitalálni, annyi biztos, hogy nálam nem jó, mert nincs normális méretű használaton kívüli asztal, ahol nem esne hasra bennünk a család valamelyik tagja folyton...  :-D
Tudsz esestleg egy olyan helyet ahova igy beülhetnénk játszani?
akár Ramiz te is mondhatsz egyet ha van kedved jönni kb 18 fele lenne mondjuk a megbizható Óbesterbe van asztal ami elég nagy a gaméhoz de ha van más ötlet lehet

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 15. 08:44, Kedd
Ha valami normális késő délutáni időpontban találkoztok és nem hajnali dél körül, akkor én is csatlakoznék!

Mindenképp délután lesz, mert mindketten melóból megyünk majd... :) Már csak a helyet kellene kitalálni, annyi biztos, hogy nálam nem jó, mert nincs normális méretű használaton kívüli asztal, ahol nem esne hasra bennünk a család valamelyik tagja folyton...  :-D
Tudsz esestleg egy olyan helyet ahova igy beülhetnénk játszani?
akár Ramiz te is mondhatsz egyet ha van kedved jönni kb 18 fele lenne mondjuk a megbizható Óbesterbe van asztal ami elég nagy a gaméhoz de ha van más ötlet lehet

+ kéne egy 4. játékos is, ha megoldható, mert azt írják a játékszabályban, hogy úgy az igazi, ha négyen vagyunk... :)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 15. 12:17, Kedd
Hát nem tudom... talán egy teázó lenne a legjobb valahol. Kocsma talán nem elég nyugis ehhez... Hozzám is feljöhetünk, ez sajnos egy kb órás út a centrumból oda és aztán vissza is, viszont van hely, kellemes zene és sok tea (ráadásul ingyen :-D). Meg egy filmet is megnézhetünk az este. 8-)

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 15. 13:19, Kedd
Hát nem tudom... talán egy teázó lenne a legjobb valahol. Kocsma talán nem elég nyugis ehhez... Hozzám is feljöhetünk, ez sajnos egy kb órás út a centrumból oda és aztán vissza is, viszont van hely, kellemes zene és sok tea (ráadásul ingyen :-D). Meg egy filmet is megnézhetünk az este. 8-)

Ez egy jó ötlet, csak mivel GaboJa is, meg én is dolgozunk másnap, így be kell kalkulálni a relatíve korai lelépést is a helyszínről... :) Szóval a helyszín ügyében még egyeztetni kellene.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 15. 13:47, Kedd
Ez egy jó ötlet, csak mivel GaboJa is, meg én is dolgozunk másnap, így be kell kalkulálni a relatíve korai lelépést is a helyszínről... :) Szóval a helyszín ügyében még egyeztetni kellene.
Belegondolva, visszafelé fél óra alatt a városban lesztek, mert el tudlak titeket vinni a Pillantóig. 8-)

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 15. 14:10, Kedd
Ez egy jó ötlet, csak mivel GaboJa is, meg én is dolgozunk másnap, így be kell kalkulálni a relatíve korai lelépést is a helyszínről... :) Szóval a helyszín ügyében még egyeztetni kellene.
Belegondolva, visszafelé fél óra alatt a városban lesztek, mert el tudlak titeket vinni a Pillantóig. 8-)

Ám legyen. :) GaboJa, mit szólsz? + valahonnan kellene szerválni egy 4. embert.

 

anything