Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Érdekesnek találod Japánt? Szívesen elmennél oda?

Persze! ^^
12 (92.3%)
Az első választ szerettem volna bejelölni, csak mellényomtam.
1 (7.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:22, Vasárnap

Szerző Téma: Japán  (Megtekintve 30716 alkalommal)

2006. Június 1. 18:34, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Én a németekre fogadtam az Óbester Tippmixen... :smoke:


A vége sajna 2-2 lett... Schweinsteiger igencsak kimagaslott a japán védők közül, amikor egyenlített...  :lol:


A vébén se fognak sokkal jobban járni, mert Braziliát nyílván nem győzik le és Horváto. vagy Ausztrália se az a könnyű falat. Viszont Dél-Korea simán tovább fog jutni a franciák mögött!

Apropó, ha már ázsia és foci: van valami ötleted arra, hogy Kína miért nem jó a fociban. Ki se igen jutnak a vébékre, holott utánpótlás az lenne bőven....


Pedig japán az előző VB-n nagyon szépen szerepelt, és állat volt az az arcvédős f*szi is köztük  8) Soha nem néztem focit, de akkor az államvizsga helyett jobb volt a jappoknak drukkolni. :)

HAJRÁ Dél-Korea!!! az előző VB-n is 4.-ek lettek 8) Park Ji-Sung rulz! (meg amúgyis Manchester United drukker vagyok...  8-) )

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 1. 20:18, Csütörtök
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Én a németekre fogadtam az Óbester Tippmixen... :smoke:


A vége sajna 2-2 lett... Schweinsteiger igencsak kimagaslott a japán védők közül, amikor egyenlített...  :lol:


A vébén se fognak sokkal jobban járni, mert Braziliát nyílván nem győzik le és Horváto. vagy Ausztrália se az a könnyű falat. Viszont Dél-Korea simán tovább fog jutni a franciák mögött!

Apropó, ha már ázsia és foci: van valami ötleted arra, hogy Kína miért nem jó a fociban. Ki se igen jutnak a vébékre, holott utánpótlás az lenne bőven....


Kína is erős lesz, de még egy kicsit odébb van. Még csak ott tartanak, ahol Japán és Korea úgy 15 évvel ezelőtt (bár Korea már a '86-os VB-n se volt rossz). Most volt valami ifjúsági torna, ahol a kínaiak a bronzéremért kűzdöttek (hogy sikerült-e nekik, azt nem láttam), de az elődöntőig úgy meneteltek el, hogy gólt se kaptak és csak a francia válogatott tudta elverni őket 2-0-ra úgy, hogy majdnem a meccs végéig az is 0-0 volt. Szóval szerintem a 2010-es, de legkésőbb a 2014-es VB-n már Kína is kemény ellenfél lesz.

  • Karma: 29
2006. Június 1. 23:38, Csütörtök
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Én a németekre fogadtam az Óbester Tippmixen... :smoke:


A vége sajna 2-2 lett... Schweinsteiger igencsak kimagaslott a japán védők közül, amikor egyenlített...  :lol:


A vébén se fognak sokkal jobban járni, mert Braziliát nyílván nem győzik le és Horváto. vagy Ausztrália se az a könnyű falat. Viszont Dél-Korea simán tovább fog jutni a franciák mögött!

Apropó, ha már ázsia és foci: van valami ötleted arra, hogy Kína miért nem jó a fociban. Ki se igen jutnak a vébékre, holott utánpótlás az lenne bőven....


Pedig japán az előző VB-n nagyon szépen szerepelt, és állat volt az az arcvédős f*szi is köztük  8) Soha nem néztem focit, de akkor az államvizsga helyett jobb volt a jappoknak drukkolni. :)

HAJRÁ Dél-Korea!!! az előző VB-n is 4.-ek lettek 8) Park Ji-Sung rulz! (meg amúgyis Manchester United drukker vagyok...  8-) )

Nyehh, mire kijutok Manchesterbe, ott már vége az egésznek...  :(
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Június 2. 00:38, Péntek
Idézetet írta: arnold

HAJRÁ Dél-Korea!!! az előző VB-n is 4.-ek lettek 8) Park Ji-Sung rulz! (meg amúgyis Manchester United drukker vagyok...  8-) )


Mondjuk abban a 4. helyben a bírók is benne voltak, ami kár, mert anélkül se lettek volna rosszak. Így viszont a drukkerek 80%-a utálja őket.  :(

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 2. 07:20, Péntek
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: arnold

HAJRÁ Dél-Korea!!! az előző VB-n is 4.-ek lettek 8) Park Ji-Sung rulz! (meg amúgyis Manchester United drukker vagyok...  8-) )


Mondjuk abban a 4. helyben a bírók is benne voltak, ami kár, mert anélkül se lettek volna rosszak. Így viszont a drukkerek 80%-a utálja őket.  :(


Most viszont megmutathatják, hogy mire képesek a bírói nyomás nélkül (ha szemét a FIFA, akkor pedig a bírói nyomás ellenére...  8) ). Én mindenesetre nekik is szorítok, aztán meglátjuk, mi lesz belőle.

  • Karma: 36
2006. Június 2. 18:40, Péntek
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: arnold

HAJRÁ Dél-Korea!!! az előző VB-n is 4.-ek lettek 8) Park Ji-Sung rulz! (meg amúgyis Manchester United drukker vagyok...  8-) )


Mondjuk abban a 4. helyben a bírók is benne voltak, ami kár, mert anélkül se lettek volna rosszak. Így viszont a drukkerek 80%-a utálja őket.  :(


Most viszont megmutathatják, hogy mire képesek a bírói nyomás nélkül (ha szemét a FIFA, akkor pedig a bírói nyomás ellenére...  8) ). Én mindenesetre nekik is szorítok, aztán meglátjuk, mi lesz belőle.


Hát igen én is utálom őket mert két szabályos spanyol gólt elvettek még mindig a szemem előtt az a **** partjelző mikor azt leste hogy ajjaj ez veszély s berántotta a lest  messze földön nem volt az.

Szerintem egyébként korea lefog égni viszont japo simán ott lehet a 2. helyen Auszikat megverik a horvátokkal meg ki-ki meccs

De Froza Italia

2006. Június 2. 19:07, Péntek
Idézetet írta: GaboJa
Hát igen én is utálom őket mert két szabályos spanyol gólt elvettek még mindig a szemem előtt az a **** partjelző mikor azt leste hogy ajjaj ez veszély s berántotta a lest  messze földön nem volt az.

Szerintem egyébként korea lefog égni viszont japo simán ott lehet a 2. helyen Auszikat megverik a horvátokkal meg ki-ki meccs

De Froza Italia

ebben én nem lennék olyan biztos, a válogatottjukból négyen játszanak angliában, egy németországban, egy pedig a törököknél. jó, tudom, egyszerre tizenegyen vannak a pályán, de ennek a hat játékosnak a rutinja sokat fog számítani... remélem! :)

  • Karma: 36
2006. Június 3. 10:14, Szombat
Nyitottam az off-részlegben egy ázsiai foci topikot, ha van rá igény, akkor inkább ott beszéljük meg a vébét. (Így legalább a filmek szempontjából holtszezonnak számító időszakban is pörögni fog a fórum...)

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 3. 10:55, Szombat
Idézetet írta: agentcooper
Nyitottam az off-részlegben egy ázsiai foci topikot, ha van rá igény, akkor inkább ott beszéljük meg a vébét. (Így legalább a filmek szempontjából holtszezonnak számító időszakban is pörögni fog a fórum...)


Részemről rendben van, de nálam a június azért lesz a filmek terén holtszezon, mert nem lesz időm rájuk a VB miatt, nem pedig azért, mert nem lesz mit nézni...  8)  8-)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 14. 12:58, Szerda
http://www.origo.hu/tudomany/tarsadalom/20060614milliardokba.html

szegénykék :) nem kéne esténként még piálni is elmenni a főnökkel :)

  • Karma: 5
2006. Június 15. 11:01, Csütörtök
http://www.origo.hu/tudomany/tarsadalom/20060614milliardokba.html

szegénykék :) nem kéne esténként még piálni is elmenni a főnökkel :)

hát majd alszanak bent a munkahelyen :)
egyébként tényleg nem tudom hogy mikor alszanak, elvégre ott a metron a csucsidő este 10 után kezdödik. nemsokat lehetnek otthon a családdal :)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Június 20. 13:37, Kedd
Most jöttem meg egy japán autómárkát forgalmazó szalon (na jó,Toyota) megnyitójáról,ahol lehetett enni japi ételeket.Nyilván rajtam kívül mindenki evett már japán kaját,de vidéki városokban még nincs japán étterem,Bp.-re meg csak ezért nem megyek.Nagyon cool volt,japán szakács készítette a sushit,meg minden ilyen jófej ételt.Ezentúl,ha yakuza filmet látok,majd tudom,mit esznek.Már csak annyi kell,hogy a hátamat összetetováltassam,és megöljek néhány embert,és megtapasztalom az igazi yakuza feeling-et.
Jó volt nézni,hogy honfitársaim hogyan ügyetlenkednek az evőpálcákkal,melyben nekem rutinom van.A japán pálcikákkal könnyebb enni,mint a kínaiakkal,ugye?Nekem legalábbis vastag pálcikáim voltak eddig,de most hoztam ilyen kettétörhetőst,azzal még műteni is tudnék.
Hétszentésg,hogy japán autóm lesz,de még nem tudom,hogy Mitsubishi,Toyota,vagy Honda legyen.(ebben a sorrendben szimpatizálok)
A japi autók a legjobbak,meg a koreaiak,az összes többi márka szívás.

  • Karma: 36
2006. Június 20. 16:15, Kedd
Nagyon cool volt,japán szakács készítette a sushit,meg minden ilyen jófej ételt.Ezentúl,ha yakuza filmet látok,majd tudom,mit esznek.Már csak annyi kell,hogy a hátamat összetetováltassam,és megöljek néhány embert,és megtapasztalom az igazi yakuza feeling-et.
:cool:

Nem járunk mi sem nagyon ilyen helyekre, én pl össz-vissz egyszer voltam eddig... 8-)

2006. Június 20. 16:21, Kedd
Most jöttem meg egy japán autómárkát forgalmazó szalon (na jó,Toyota) megnyitójáról,ahol lehetett enni japi ételeket.Nyilván rajtam kívül mindenki evett már japán kaját,de vidéki városokban még nincs japán étterem,Bp.-re meg csak ezért nem megyek.Nagyon cool volt,japán szakács készítette a sushit,meg minden ilyen jófej ételt.Ezentúl,ha yakuza filmet látok,majd tudom,mit esznek.Már csak annyi kell,hogy a hátamat összetetováltassam,és megöljek néhány embert,és megtapasztalom az igazi yakuza feeling-et.
Jó volt nézni,hogy honfitársaim hogyan ügyetlenkednek az evőpálcákkal,melyben nekem rutinom van.A japán pálcikákkal könnyebb enni,mint a kínaiakkal,ugye?Nekem legalábbis vastag pálcikáim voltak eddig,de most hoztam ilyen kettétörhetőst,azzal még műteni is tudnék.
Hétszentésg,hogy japán autóm lesz,de még nem tudom,hogy Mitsubishi,Toyota,vagy Honda legyen.(ebben a sorrendben szimpatizálok)
A japi autók a legjobbak,meg a koreaiak,az összes többi márka szívás.

a mazda sem egy rossz autó.. igaz, nem olcsó! unokatesóméknak volt egy régi 323-F 1.8 145 LE. ment mint állat! :-D

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Június 20. 19:48, Kedd
Igen,a Mazda is nagyon cool,és valóban drága.Négymillió feletti autót most inkább nem vennék,esélyes az 1.5-ös Mitsubishi Colt,vagy hatchback Corolla.Még "nemtom".