Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Érdekesnek találod Japánt? Szívesen elmennél oda?

Persze! ^^
12 (92.3%)
Az első választ szerettem volna bejelölni, csak mellényomtam.
1 (7.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:22, Vasárnap

Szerző Téma: Japán  (Megtekintve 30718 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2008. November 4. 14:32, Kedd
Udv Osakabol!

A fooldal karakterszetesese (ekezetek helyett kanjik jelennek meg) nem a gepem hibaja, tobb masik gepen is neztem, mindegyiken olyan innet a tavolbol nezve.
Amugy most vagyok az ut felenel, eddig minden jol alakult, mindent meg tudtam nezni, amit akartam, tobbekkel sikerult talalkozni, mint amire szamitottam.  :)
Egy kerdes: tud-e valaki arrol, hogy a Mikasa nevu hadihajorol keszult-e valaha film Japanban? Ez egy nagyon hires hajo a legenys*ggel egyutt, mert nekik koszonheto, hogy levertek az oroszokat az orosz japan haboruban. Ha van film rola, akkor errol is irhatok cikket majd, mint filmes kotodesu dologrol. :)

  • Karma: 36
2008. November 5. 08:50, Szerda
Látom, nem sok beszámolóról maradtam le, épp csak a YEZY-búcsúztatásról! :D Mindegy, majd az üdvözlésnél itt leszek. Meg a beszámolónál. Én is aláhúznám annak a fontosságát, hogy a lányokról minél többet mesélj és persze fotókat mutass!!! :-D Az is érdekel, hogy mit szólnak a japánok, amikor odamész és japánul beszélgetsz velük? Mik a reakcióik?

  • *
  • Karma: 82
2008. November 5. 14:40, Szerda
Látom, nem sok beszámolóról maradtam le, épp csak a YEZY-búcsúztatásról! :D Mindegy, majd az üdvözlésnél itt leszek. Meg a beszámolónál. Én is aláhúznám annak a fontosságát, hogy a lányokról minél többet mesélj és persze fotókat mutass!!! :-D Az is érdekel, hogy mit szólnak a japánok, amikor odamész és japánul beszélgetsz velük? Mik a reakcióik?

Latom mindenkit a lanyok erdekelnek.  :) Erdekes a divat errefele. Eleg rovid szoknyakban lofralnak, viszont jokora csizmakat huznak fel, amik a legkulonfelebb anyagokbol es szinekbol allnak ossze. Osszessegeben viszont feleannyira sem kihivo az oltozkodes itt, mint odahaza szokas. Ez persze nem baj, nekem ez jobban tetszik. :) A hajviseletekrol meg annyit, hogy Osakaban divat a szoke, rengeteg festett haju egyent lattam itt, Tokyo-ban sokkal kevesebbet. Van par fotom is, ezeket majd odahaza... :)
Ha japanul beszelgetek, meglepodnek, aztan pedig virulnak. :)

  • *
  • Karma: 82
2008. November 12. 13:09, Szerda
Jartam megannyi film szinhelyen, Onomichi-ben (talan a leghiresebb, reszben itt keszult film a Tokyo Monogatari, de a terkepen egy Tomorrow (Ashita) cimu alkotas hires jelenetet is megemlitettek). Sajna a filmes muzeum epp zarva volt, de maga a varos is lebilincselo a sok-sok sikatorral.
Szinten tettem egy kirandulast Kure varosaba, ahol a talan leghiresebb hadihajot, a Yamato-t kalapaltak ossze a haboru alatt. Termeszetesen egy egesz muzeum foglalkozik mind a hajoval, mind a hajogyar tortenelmevel, nagyon latvanyos gyujtemenyuk van. Egy kis teremben meg a Yamato film diszletei is helyet kaptak. :) Sajna az Umizaru hires lepcsos jelenetenek helyszineul szolgalo lepcsosorhoz nem jutottam el vegul (beesteledett addigra), de igy is jo kirandulas volt.
Holnap egy ropke seta Iwakuni-ben, majd este irany Kumamoto.

  • Karma: 5
2008. December 14. 21:25, Vasárnap
YEZy
Érdeklődnék, hogy tervezel-e valamilyen beszámolót a tapasztalataidról Japánban, ahogy korábban, már említetted? Vagy már el is készült, csak nem találom a honlapját?

  • *
  • Karma: 82
2008. December 14. 22:38, Vasárnap
YEZy
Érdeklődnék, hogy tervezel-e valamilyen beszámolót a tapasztalataidról Japánban, ahogy korábban, már említetted? Vagy már el is készült, csak nem találom a honlapját?

Lesznek cikkek, csak még nem volt időm megírni őket...  :angel:

  • Karma: 36
2008. December 18. 21:25, Csütörtök
YEZy
Érdeklődnék, hogy tervezel-e valamilyen beszámolót a tapasztalataidról Japánban, ahogy korábban, már említetted? Vagy már el is készült, csak nem találom a honlapját?

Lesznek cikkek, csak még nem volt időm megírni őket...  :angel:
Yezy köszi a képeket japánról nagyon tutik.
Tényleg ennyire nincs szemét ott 3 képen láttam összesen szemetet és csak egy volt az amin 2-nél több szemét volt amin a szarvas kajál.
és tényleg ennyire nem félnek az embertől az állatok?
a sok kis gyerköc a színes sapikkal is nagyon pöpec volt, ezt a suli adja rájuk vagy a pénzátnál osztják őket?

  • *
  • Karma: 82
2008. December 21. 08:11, Vasárnap
YEZy
Érdeklődnék, hogy tervezel-e valamilyen beszámolót a tapasztalataidról Japánban, ahogy korábban, már említetted? Vagy már el is készült, csak nem találom a honlapját?

Lesznek cikkek, csak még nem volt időm megírni őket...  :angel:
Yezy köszi a képeket japánról nagyon tutik.
Tényleg ennyire nincs szemét ott 3 képen láttam összesen szemetet és csak egy volt az amin 2-nél több szemét volt amin a szarvas kajál.
és tényleg ennyire nem félnek az embertől az állatok?
a sok kis gyerköc a színes sapikkal is nagyon pöpec volt, ezt a suli adja rájuk vagy a pénzátnál osztják őket?

Nincs szemét. Szemetes sincs. Egyedül az italautomaták közelében láttam üres dobozokat, de azokat is csak akkor, ha megtelt a tároló.  :) Narában és Miyajimában a városkép szerves részei a szarvasok, kis túlzással több van belőlük, mint turistából. Nem félnek.
A sapik célja pedig egyértelmű, így messziről beazonosítható, hogy ki melyik csoportba tartozik.

Cikkek a karácsonyi napokban várhatóak, akkor végre lesz időm velük foglalkozni.

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. December 21. 10:12, Vasárnap
^Dehogy nincs szemét ! Csak ők egy helyre gyűjtik.. x)
Egyébként meg milyen képek ? :P

  • *
  • Karma: 82
2008. December 21. 10:23, Vasárnap
^Dehogy nincs szemét ! Csak ők egy helyre gyűjtik.. x)
Egyébként meg milyen képek ? :P

GaboJa az utcára gondolt...  :) Amúgy rengeteg szemetet termelnek, mert nagyon sokat adnak a csomagolásra, meg a külcsínre. De fel is dolgozzák, ha jól tudom.  :)

A képek alatt pedig egy, az út során készült fotókból szelektált gyűjteményt kell érteni.

  • *
  • Karma: 36
2008. December 21. 11:21, Vasárnap

A képek alatt pedig egy, az út során készült fotókból szelektált gyűjteményt kell érteni.

Ugye-ugye, MILYEN KÉPEK?

Gabojának csúnya feketepont.

Elszólta magát, hogy vannak képek?!
Valószínüleg nem a nagyközönség számára készültek, mert MI NEM IS TUDUNK RÓLA!

Ejnye Gaboja, lebuktatod itt YEZy-t...  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 36
2008. December 27. 11:27, Szombat

A képek alatt pedig egy, az út során készült fotókból szelektált gyűjteményt kell érteni.

Ugye-ugye, MILYEN KÉPEK?

Gabojának csúnya feketepont.

Elszólta magát, hogy vannak képek?!
Valószínüleg nem a nagyközönség számára készültek, mert MI NEM IS TUDUNK RÓLA!

Ejnye Gaboja, lebuktatod itt YEZy-t...  :-D
Én nem buktattam le ez már le volt zsírozva nekem a Doraemon plüssel együtt.
Ja Kösz Yezy még egyszer nagy volt a sikere már velünk alszik:)

  • *
  • Karma: 36
2008. December 27. 11:43, Szombat
Én nem buktattam le...


Akkor hát hol is vannak azok a képek, YEZy?  8)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2008. December 27. 11:45, Szombat
Én nem buktattam le...


Akkor hát hol is vannak azok a képek, YEZy?  8)

A laptopomon...  :)

  • Karma: 36
2008. December 27. 13:49, Szombat