Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Beszállnál az össznépi bartelerésbe?

Még szép! ^^
13 (86.7%)
Szívesen, bár filmjeim nincsenek egyelőre... :P
1 (6.7%)
Semmiképpen sem, félek a jogvédő szervezetektől. -_-
0 (0%)
Majd ha fagy! Tessék megrendelni mindent Amerikából meg Japánból! >:D
1 (6.7%)

Összes szavazó: 15

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:19, Vasárnap

Szerző Téma: Barterelés filmekkel!  (Megtekintve 23740 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Február 11. 15:43, Vasárnap
Ismét van egy-két filmem, amit véletlenül kétszer írtam ki, és üres DVD-ért cserébe felkínálok az érdeklődőknek:

The Sent Down Girl
Raise the Red Lantern
A Stranger of Mine

Ha kell valakinek, :pm:

  • Karma: 9
2007. Szeptember 21. 20:09, Péntek
Bár bő fél éve alszik ez a téma, de a válasz igen... :cool: Szóval szívesen bartelnék én is.
A feltételek nagyjából adottak: így, úgy vagy amúgy... :)
(Ahogy cserélődtek a vinyók egyre nagyobbra, aztán meg egyre satábbra, megesett a szívem a régi, lecserélt IDE diszkeken. Így nem lett kidobás vagy elherda, hanem rackbe kerültek. Ez nálam az öreg diszkek nyugdíjasotthona... :)))
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • Karma: 36
2007. Szeptember 22. 10:31, Szombat
Bár bő fél éve alszik ez a téma, de a válasz igen... :cool: Szóval szívesen bartelnék én is.
A feltételek nagyjából adottak: így, úgy vagy amúgy... :)
(Ahogy cserélődtek a vinyók egyre nagyobbra, aztán meg egyre satábbra, megesett a szívem a régi, lecserélt IDE diszkeken. Így nem lett kidobás vagy elherda, hanem rackbe kerültek. Ez nálam az öreg diszkek nyugdíjasotthona... :)))
Pesti vagy?, mert akkor könnyebb dolgod van. Én a dvd-kre írogatást már kezdem megunni néha (ha 10+ filmet kell kiírnom 20+ dvd-ről összeválogatva, ráadásul mostanában alig van hely a vincsimen), de rack-kel kényelmesebb a dolog...

  • Karma: 9
2007. Szeptember 23. 02:36, Vasárnap
Pesti vagy?, mert akkor könnyebb dolgod van.

Hát, olyan messze vagyok Budapesttől, mint a Rishi-köd Coruscanttól... :-D
(...vagy mint a makkom Jeruzsálemtől. :censored: )

De mindent meg lehet oldani, ha nagyon akarja az ember... :)
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. Április 2. 13:24, Szerda
Oldboy DVD-met ezúton felkínálom akinek kell. Gyári kiadás.

  • Karma: 9
2008. Április 2. 16:26, Szerda
Idézetet írta: Manu
Ismét van egy-két filmem, amit véletlenül kétszer írtam ki, és üres DVD-ért cserébe felkínálok az érdeklődőknek...

Ezt elkerülendő én tartok egy RTF-et, ahol MINDEN film szerepel a megszerzés sorrendjében. Így kétszer még sosem írtam ki semmit. De mivel eddig nem volt "okostelefonom" (ez talán a héten változik), így ezt a listát nem tudtam magammal vinni és bizony vagy háromszor megesett már, hogy megvettem olyan gyári filmet, ami már megvolt (írottban, de nem akartam lecserélni, vagy ami még cikibb, otthon is gyáriban volt <:) ). Szóval ha valakinek PDA-ja vagy "bölcs" telefonja van, nem szégyen egy TXT-t magával vinnie, ha olyan helyeken mászkál, ahol az új filmek beszerzésének veszélye leselkedik rá... :-D :-D :-D


:off:
Idézetet írta: oldfan
Nagyon megállt a fórumnak ez a része, úgy látszik mindenki nyakig van néznivalóval.
Ha jól tudom, megjelent nálunk a LONE WOLF AND CUB 1-2. Információ kellene a kiadványról.( minőség, hang stb...)
Jó minőség esetén egy barter szóbajöhet. Azt hiszem, tudok viszont választékot ajánlani érte, szinte mindet, amiről ismertetőt írtam.

Háhonne, megrendeltük az ikszpresszhu-tól a díszdobozos sógun orrának gyilkosa 1-2. részt vagy másfél hónapja, azóta nem tudják szállítani. Az azért hozzátartozik a dologhoz, hogy közben MINDVÉGIG (akkor is és most is) az van a kiadvány mellett, hogy "SZÁLLÍTHATÓ: KB. 1-5 NAP".
Suxxxxxxxxxxx... :mad:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Április 2. 19:40, Szerda írta sagyuri »
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. Április 2. 20:14, Szerda
Kéne valami listahely kinek mivan, aztán lehetne biznicelni.Mondom ezt én, aki qrvára nem ért a töltögetéshez. Meg úgy semmihez általában.

 :angel: :angel: :angel:

  • Karma: 30
2008. Április 3. 13:13, Csütörtök

Háhonne, megrendeltük az ikszpresszhu-tól a díszdobozos sógun orrának gyilkosa 1-2. részt vagy másfél hónapja, azóta nem tudják szállítani. Az azért hozzátartozik a dologhoz, hogy közben MINDVÉGIG (akkor is és most is) az van a kiadvány mellett, hogy "SZÁLLÍTHATÓ: KB. 1-5 NAP".
Suxxxxxxxxxxx... :mad:
[/quote]

 A pontosság kedvéért: CSAK a  Lone Wolf érdekel, az összeollózott Shogun Assassin nem.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 9
2008. Április 3. 17:55, Csütörtök
:off:
Idézetet írta: oldfan
A pontosság kedvéért: CSAK a  Lone Wolf érdekel, az összeollózott Shogun Assassin nem.

Ez eddig OK, teljesen igazad van (összeollózott film angol hanggal, brrrr...), de ha jól tudom, az extrák lemezen van két rész farkasocska is. Ha innen indulva ide eljutsz, olvashatod, hogy:
"A magyar kiadás egyedülálló a világon, hiszen az alap extrák mellett megtalálható rajta a Magányos farkas és farkaskölyök (Lone Wolf and Cub) című sorozat első két része is, amelyekből A sógun orgyilkosá-t összevágták."
Hát engem is ez vonz főleg a kiadványban. Japp hang, teljes feeling... :-D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Április 3. 19:32, Csütörtök írta sagyuri »
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • Karma: 30
2008. Április 4. 07:35, Péntek
:off:
Idézetet írta: oldfan
A pontosság kedvéért: CSAK a  Lone Wolf érdekel, az összeollózott Shogun Assassin nem.

Ez eddig OK, teljesen igazad van (összeollózott film angol hanggal, brrrr...), de ha jól tudom, az extrák lemezen van két rész farkasocska is. Ha innen indulva ide eljutsz, olvashatod, hogy:
"A magyar kiadás egyedülálló a világon, hiszen az alap extrák mellett megtalálható rajta a Magányos farkas és farkaskölyök (Lone Wolf and Cub) című sorozat első két része is, amelyekből A sógun orgyilkosá-t összevágták."
Hát engem is ez vonz főleg a kiadványban. Japp hang, teljes feeling... :-D

Na, a szokásos "szakértelemmel " készült magyar kiadás..Mindegy, nagyon régi verzióm van a Lone Wolf-ból, egy felújított kép csak érdekelne.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 82
2008. Április 4. 08:31, Péntek
Egyébként mi értelme volt két filmből összevágni egyet? Melyik kretén amerikainak jutott eszébe mindez?  :-D Egyáltalán valami nézhető mixtúra született belőle?

Amúgy is nagyon szeretnek vagdosni, a legtöbb ázsiai film amerikai változata jóval rövidebb, mint eredetileg. Erre se jöttem rá még, hogy mi benne a pláne.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Április 4. 08:33, Péntek írta YEZy »

  • Karma: 30
2008. Április 4. 10:26, Péntek
Egyébként mi értelme volt két filmből összevágni egyet? Melyik kretén amerikainak jutott eszébe mindez?  :-D Egyáltalán valami nézhető mixtúra született ?

A Lone Wolf  filmek betiltása után született meg ez a "megoldás", így időlegesen kikerülték a cenzúrát, és egy olyan szöveg született, amit a nyugati közönség jobban tudott követni.

Ja igen, ez a barter oldal, ugye? Nem pedig a " mi bosszant, nekem sincs meg, ...stb" topic.   :(
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 9
2008. Április 4. 20:01, Péntek
:off:
Idézetet írta: oldfan
Ja igen, ez a barter oldal, ugye? Nem pedig a " mi bosszant, nekem sincs meg, ...stb" topic.   :(

Úgy van e... Ezért biggyesztettem vala a hsz. elé most és fentebb is az off-jelet.

ON
Ettől függetlenül én az e topikbeki első hsz.-omat (tavaly szept. 21.) továbbra is fenntartom. A fizikai adottságok megvannak a barterhez, csak némi nekidura kell. :)
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • Karma: 30
2009. Augusztus 22. 16:31, Szombat
Idézet

 A pontosság kedvéért: CSAK a  Lone Wolf érdekel, az összeollózott Shogun Assassin nem.

Időközben tárgytalanná lett.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 22. 16:54, Szombat írta kisho »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. November 3. 14:51, Kedd
Hi!

Én szivesen benne lennék cserében!
írj privit, vagy az e-mailomra destroyer666@vipmail.hu