Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Susumu Terajima  (Megtekintve 1044 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Augusztus 1. 18:52, Kedd
Susumu Terajima a legnagyobb arc jakuza evor! Kár, hogy kevés foszerepet kap. Majd írok róla valami szoveget, ha találok. Addig is itt egy király reklámfilm-sorozat, amiben a mindenki kedvence Asano Tadanobuval hulyéskedik.

YouTube link (a tobbi reklámfilm jobboldalt linkként megjelenik)

  • *
  • Karma: 82
2006. Augusztus 1. 19:09, Kedd
Susumu Terajima a legnagyobb arc jakuza evor! Kár, hogy kevés foszerepet kap. Majd írok róla valami szoveget, ha találok. Addig is itt egy király reklámfilm-sorozat, amiben a mindenki kedvence Asano Tadanobuval hulyéskedik.

YouTube link (a tobbi reklámfilm jobboldalt linkként megjelenik)

Én bírom a mukit és valóban leginkább csak karakterszínész, de rengeteg filmben felbukkan. :) Sajna eddig túl sok infot én se találtam róla, ez volt a leghosszabb "életrajz"...

  • Karma: 41
2006. Augusztus 2. 13:07, Szerda
és ez?
http://www.youtube.com/watch?v=GnF41dU3jNo
Featuring Tadanobu Asano and Susumu Terajima, directed by Katsuhito Ishii

  • Karma: 36
2006. Augusztus 2. 18:43, Szerda
Én bírom a mukit és valóban leginkább csak karakterszínész, de rengeteg filmben felbukkan. :) Sajna eddig túl sok infot én se találtam róla, ez volt a leghosszabb "életrajz"...
Hát szerintem Kitanonál tobb "arca" van, igazán kaphatna foszerepet... Bár ehhez talán rendezové kellene válnia, mint Kitanonak... :-D

A YouTube sajnos innen nem jon be.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 2. 18:56, Szerda írta Ramiz »

  • *
  • Karma: 82
2006. Szeptember 16. 14:00, Szombat
Róla angolul nagyon keveset találtam, most a japán nyelvű oldalakat nézegetem... :)

 

anything