Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Megjegyzések az oldalról  (Megtekintve 101457 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 20. 12:33, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
Hááát... akkor legalább tegyél ki valami fal szöveget: "Ezen feliratok nagy része nem hivatalos magyarítás, hanem hobbiból készült. Tisztelenben tartva munkájukat, a feliratot készítők nevét meghagytuk a fájl végén, az ő nagy dicsőségükre."


Te mondtad... ;)

  • *
  • Karma: 82
2006. Január 20. 20:24, Péntek
Egy ötlet még pluszban. A filmajánlók mellé lehetne a nagyobb színészekről/rendezőkről is külön ismertető. Majd igyekszem összedobni 1-2 ilyet, meglátjuk, mennyire lehet részletes dolgokat összehozni róluk.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 21. 11:17, Szombat
Idézetet írta: YEZy
Egy ötlet még pluszban. A filmajánlók mellé lehetne a nagyobb színészekről/rendezőkről is külön ismertető. Majd igyekszem összedobni 1-2 ilyet, meglátjuk, mennyire lehet részletes dolgokat összehozni róluk.

Ez nekem is eszembe jutott, úton is van egy Shinya Tsukamot, Mizoguchi Kenji, Ozu Yasujiro és egy Kurosawa skicc. Sajnos minden idő kérdése... De hajrá, minél többen csináljuk, annál jobb és nagyobb és szebb és.... Szóval értitek.

Beállítottam az author rangot a főoldalon, úgyhogy írhatsz mostmár ismertetőt a oda is :)

  • Karma: 36
2006. Január 21. 17:31, Szombat
Hogy áll az oldal látogatottsága? Szerinem nagyon jó lett! És ha a napi 2-3 friss filmajánló tempót tartani tudjuk, akkor tényleg szépen fog prosperálni. :P

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 22. 10:22, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
Hogy áll az oldal látogatottsága? Szerinem nagyon jó lett! És ha a napi 2-3 friss filmajánló tempót tartani tudjuk, akkor tényleg szépen fog prosperálni. :P


A főoldalon, felváltva a Firefox bannerrel, megjelenik a Top 1000 ikonja. Elég jó a látogatttaság, ahhoz képest, hogy 2 hónapja megy a lap. Őszintén szólva és nem szeretném, ha ezrével jönnének az emberek, inkább egy stabil kis közösségre építenék...

Ettől függetlenül lehet mindenhol reklámozni ám!! :) :x

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 22. 21:59, Vasárnap
Nem tudom észrevettétek-e, de csináltam egy favicon-t az oldal címe elé, a címsorba. Egy pagoda akar lenni egy napban... azért mondom, mert semmi nem látszik belőle, csakhogy tudjátok... De lehet kanjinak is értelmezni  :?

Tényleg, ha valaki tudja, hogy van a "film", "eiga" szó kanjija, az csinálhatna belőle egy jpg-t és ha jó lesz, berakom azt :)

  • Karma: 36
2006. Január 22. 22:19, Vasárnap
Idézetet írta: Manu
Nem tudom észrevettétek-e, de csináltam egy favicon-t az oldal címe elé, a címsorba.

Jé, tényleg! Tök jó! :P Nekem tetszik!

2006. Január 23. 07:32, Hétfő
Manu: a Mamoru Oshii Cinema Trilogy ismertetőd címét lerövidítettem. tehát, a zárójelbe tett címeket töröltem, mivel a hosszú cím összenyomta oldalt a menüt és az elég csúnyán nézett ki.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 23. 09:19, Hétfő
Idézetet írta: arnold
Manu: a Mamoru Oshii Cinema Trilogy ismertetőd címét lerövidítettem. tehát, a zárójelbe tett címeket töröltem, mivel a hosszú cím összenyomta oldalt a menüt és az elég csúnyán nézett ki.


hmmm.. nálam ilyen nem jelentkezett, de ok, köszi :)

  • Karma: 36
2006. Január 23. 11:44, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Hát a látogatottságról csak annyit, hogy a Top 1000 csak az oldalletöltéseket méri szvsz, ergo ha te egyedül 100 x jössz fel egy nap, akkor is ennyi lesz.

Az egyik színű sáv a visszatérő látogatóké, tehát ha pesszimisták vagyunk, akkor mondhatjuk, hogy azok mind mi vagyunk (persze már bőven lehetnek benne mazsolázgató törzsvendégek 8-) ). De a másik szín az új vendégeké, azaz azoké, akik minimum egy hete nem néztek fel. Ezek biztos nem mi vagyunk! És jó felét adják a látogatóknak! (Tehát durván 50 felett naponta!)

Viszont még mindig nem tudom, hogy hol lehet csak az új (unpublished) ajánlókat megnézni. :cry:

Illetve a kedvenc vesszőparipám: biztos, hogy nem lehet az ismertetők alapstílusában feketére tenni a betűszínt? :smoke:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 23. 12:11, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Manu
Hát a látogatottságról csak annyit, hogy a Top 1000 csak az oldalletöltéseket méri szvsz, ergo ha te egyedül 100 x jössz fel egy nap, akkor is ennyi lesz.

Az egyik színű sáv a visszatérő látogatóké, tehát ha pesszimisták vagyunk, akkor mondhatjuk, hogy azok mind mi vagyunk (persze már bőven lehetnek benne mazsolázgató törzsvendégek 8-) ). De a másik szín az új vendégeké, azaz azoké, akik minimum egy hete nem néztek fel. Ezek biztos nem mi vagyunk! És jó felét adják a látogatóknak! (Tehát durván 50 felett naponta!)

Viszont még mindig nem tudom, hogy hol lehet csak az új (unpublished) ajánlókat megnézni. :cry:

Illetve a kedvenc vesszőparipám: biztos, hogy nem lehet az ismertetők alapstílusában feketére tenni a betűszínt? :smoke:


Van egy kézikönyv a joomla honlapján, abban kehet megoldást keresgélni. Én most azon dolgozom, hogy a friss fórum üzenetek láthatóak legyenek a főoldalon is.
Az új ismertetőket ott találod fennt, ahol van egy levél ikon, mellette egy szám. a szám azt jelzi, hány új esemény történt. ha ráklikklesz, kilistázza neked, ki és mit küldött be...

  • Karma: 36
2006. Január 23. 12:56, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Az új ismertetőket ott találod fennt, ahol van egy levél ikon, mellette egy szám. a szám azt jelzi, hány új esemény történt. ha ráklikklesz, kilistázza neked, ki és mit küldött be...

Nekem ott mindig 0 van... :I

Ja nem, az a private message-hez visz az a levél ikon... Nem értem. Rossz oldalt nézek biztos.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 23. 15:15, Hétfő
A "Filmes háttérképek" topic átköltözött a kapcsolódó anyagokba. Talán ott jobban témába vág:)

  • Karma: 36
2006. Január 23. 15:19, Hétfő
Idézetet írta: Manu
A "Filmes háttérképek" topic átköltözött a kapcsolódó anyagokba. Talán ott jobban témába vág:)

Néztem is, mi az, hogy "árnyék"... :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 23. 17:35, Hétfő
Néhány új modul: statisztikák, és legolvasotabb ismertetők
A menüt egy kicsit átszerkesztettem, hogy elférjenek a modulok, meg így ésszerűbnek tűnik. Ha van kifogás, akkor ki vele :) Lassan elérjük a 100%-os állapotot. Már csak a domainnév bejegyzését várom. Nem tudja valaki az mennyi idő?

Nincs mit tenni, remek-remek  8)