Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Offtopic: tech talk  (Megtekintve 13063 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Október 22. 19:51, Hétfő
Ha van egy dvd, amiből egyes fájlok hibásak, milyen progival lehet belőle kényelmesen normális dvd-t ácsolni, hogy legalább azt lejátssza, ami jó?
Manu Retribution dvd-jéről nem tudom beolvasni a VTS_02_1.* fájlokat, de a filmet ez alapvetően nem érinti. Elég, ha a VIDEO_TS.* és a VTS_01_*.* fájlokat feltolom egy dvd-re?

Pedig nekem működött  :angel:

Remélem nem sérült meg  :(
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 22. 19:53, Hétfő írta Manu »

  • Karma: 36
2007. Október 22. 21:59, Hétfő
Ha van egy dvd, amiből egyes fájlok hibásak, milyen progival lehet belőle kényelmesen normális dvd-t ácsolni, hogy legalább azt lejátssza, ami jó?
Manu Retribution dvd-jéről nem tudom beolvasni a VTS_02_1.* fájlokat, de a filmet ez alapvetően nem érinti. Elég, ha a VIDEO_TS.* és a VTS_01_*.* fájlokat feltolom egy dvd-re?

Pedig nekem működött  :angel:

Remélem nem sérült meg  :(

Én is...
Még normális lejátszóban nem is néztem, a számítógépem meg nem szereti a filmes dvd-ket, úgyhogy lehet, hogy amúgy semmi baja. Végig a dobozban tartottam.

  • *
  • Karma: 80
2008. Március 23. 18:13, Vasárnap
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. Április 2. 13:19, Szerda

  • *
  • Karma: 36
2008. Április 9. 14:28, Szerda
Nekem eddig nem működött, mondjuk nem is sokszor próbáltam... :)

Érdekel ez a módszer, a frissebb videóknál tényleg jó.
A gond az vele, hogy a jó minőségű verziót viszont nem lehet lementeni sehogyan  :?

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2008. Április 9. 14:39, Szerda
Nekem eddig nem működött, mondjuk nem is sokszor próbáltam... :)

Érdekel ez a módszer, a frissebb videóknál tényleg jó.
A gond az vele, hogy a jó minőségű verziót viszont nem lehet lementeni sehogyan  :?

Dehogynem :)

http://www.orbitdownloader.com/

Ennek a grab++ menüpontjával le lehet. Ha beindul az a komponense akkor figyeli a böngésző forgalmát, így (többek között) le lehet menteni a youtube videót is flv formátumban.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2008. Április 9. 14:57, Szerda
Dehogynem :)

http://www.orbitdownloader.com/

Ennek a grab++ menüpontjával le lehet. Ha beindul az a komponense akkor figyeli a böngésző forgalmát, így (többek között) le lehet menteni a youtube videót is flv formátumban.

Rögtön ki is próbáltam, de így sem ment. Az a gond, hogy a nagyfelbontású videó helyett csak egy "videoplayback.htm" jön minden böngészővel, letöltővel, meg a temp mappákban is csak az van. FLV meg sehol  :-D
Ebből a htm-ből meg még nem sikerült kioperálni, de ami késik...  :angel:

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2008. Április 9. 15:00, Szerda
Dehogynem :)

http://www.orbitdownloader.com/

Ennek a grab++ menüpontjával le lehet. Ha beindul az a komponense akkor figyeli a böngésző forgalmát, így (többek között) le lehet menteni a youtube videót is flv formátumban.

Rögtön ki is próbáltam, de így sem ment. Az a gond, hogy a nagyfelbontású videó helyett csak egy "videoplayback.htm" jön minden böngészővel, letöltővel, meg a temp mappákban is csak az van. FLV meg sehol  :-D
Ebből a htm-ből meg még nem sikerült kioperálni, de ami késik...  :angel:

Én így csinálom:
- rámegyek arra az oldalra, ahol van a videó
- beindítom az orbitot és a grab++-t
- nyomok egy refresh-t a böngészőben - ennek hatására a grab++ elkezdi írogatni a fájlokat, amihez a böngésző hozzáfért
- így megjelenik a listában az flv is, amit az orbittal le lehet tölteni
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2008. Április 9. 15:04, Szerda
Rögtön ki is próbáltam, de így sem ment. Az a gond, hogy a nagyfelbontású videó helyett csak egy "videoplayback.htm" jön minden böngészővel, letöltővel, meg a temp mappákban is csak az van. FLV meg sehol  :-D

 :ideg:
Égő...
A legelemibb apróságról feledkeztem meg. A youtube saját maga konvertálja át a feltöltött cuccokat .flv-re.
Ergo ha én most hozzájutok az eredetihez, akkor az nem .flv

Amint átneveztem a videoplayback-et mp4-re, rögtön ott volt a nagyfelbontású videó.

Igen-igen, ez a módszer akkor azért nem ment nálam, mert flv nem volt sehol. A listában nem volt semmi, csak ez a htm.
Én meg mindenáron  flv-t vártam :-D
Kösz a tippet!

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2008. Június 14. 14:47, Szombat
Ezt a pofátlanságot!
A VEOH videómegosztón az az üzenet fogad, hogy "A VEOH többé nem elérhető Magyarországról"
 :censored:

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Június 10. 20:59, Szerda
Nem tudjátok, hogy az mtime.com-ról hogyan lehet letölteni a teljes méretű képet?
Pl.: http://www.mtime.com/movie/14292/posters_and_images/370779/
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2009. Június 10. 21:12, Szerda
Nem tudjátok, hogy az mtime.com-ról hogyan lehet letölteni a teljes méretű képet?
Pl.: http://www.mtime.com/movie/14292/posters_and_images/370779/

Úgy tűnik akkor, ha végigviszed a háromlépcsős, elsőre jó bonyolultnak tűnő regisztrációt.
Mit akarsz beszerezni?
EZT keresed nagyban?

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Június 10. 22:02, Szerda
Nem tudjátok, hogy az mtime.com-ról hogyan lehet letölteni a teljes méretű képet?
Pl.: http://www.mtime.com/movie/14292/posters_and_images/370779/

Úgy tűnik akkor, ha végigviszed a háromlépcsős, elsőre jó bonyolultnak tűnő regisztrációt.
Mit akarsz beszerezni?
EZT keresed nagyban?

Próbáltam a regisztrációt, sikerült is (valamire mégiscsak jó a guglitranslate), de ugyanúgy viselkedik.
A linkre nálam csak hibaüzenet jön ki, gondolom a közvetlen linkelések elkerülése végett.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2009. December 8. 21:35, Kedd
Lehet, hogy hülye kérdés lesz, de hogy tudok egy DVD-ről idx/sub-ot kinyerni?

  • Karma: 41
2009. December 31. 11:43, Csütörtök
Lehet, hogy hülye kérdés lesz, de hogy tudok egy DVD-ről idx/sub-ot kinyerni?

Vobsub csinálja. de subrippel elvileg srt-be is megy.