Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Offtopic: tech talk  (Megtekintve 13065 alkalommal)

  • *
  • Karma: 80
2007. Április 4. 16:18, Szerda
Egyszer csak behalt a torrent harvesterem... végignézi az oldalakat, de nem dob ki találatot még olyan népszerű keresőszavakra sem, mint hogy butt meg pussy :lol: Néztem régebbi verziót is, meg uninstall-install-t, de semmi. Valaki talákozott már ezzel a problémával? (A tűzfalon is át van engedve természetesen)

Próbáld ki a Help/Check for Updates-t, hátha.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2007. Május 3. 10:32, Csütörtök
Van valakinek tapasztalata a H264/X264 codecek terén? Milyen gép kell ahhoz, hogy az ezzel tömörített video simán fusson? Nálam a 2.6GHz-s Celeronon akad, meg szétcsúszik a hang...  :mad:

  • Karma: 36
2007. Május 3. 11:46, Csütörtök
Nekem is. :-D Viszont az mplayer mencoder.exe-je simán át tudja konvertálni az mkv-kat aviba, és akkor már megy. (Persze többet is foglal.) :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Május 3. 13:57, Csütörtök
Van valakinek tapasztalata a H264/X264 codecek terén? Milyen gép kell ahhoz, hogy az ezzel tömörített video simán fusson? Nálam a 2.6GHz-s Celeronon akad, meg szétcsúszik a hang...  :mad:

Nekem a VLC media player símán viszi minden codec nélkül ugyanilyen configon....

  • Karma: 36
2007. Október 7. 23:18, Vasárnap
Tud valaki ajánlani valami jóféle ingyenes stream felvevő progit?

  • *
  • Karma: 80
2007. Október 7. 23:21, Vasárnap
Tud valaki ajánlani valami jóféle ingyenes stream felvevő progit?

Én ezt használom: http://sdp.ppona.com/
Live műsorra nem próbáltam, csak a hancinemáról szoktam előzeteseket töltögetni vele.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 41
2007. Október 8. 02:03, Hétfő
hidownload

  • Karma: 36
2007. Október 8. 13:34, Hétfő
hidownload

Köszi mindkettőtöknek, de élő streamhez egyiket se tudtam használni...  :(

A WM Recorder viszont nagyon jó, csak épp shareware...

  • Karma: 36
2007. Október 8. 23:58, Hétfő
hidownload

Köszi mindkettőtöknek, de élő streamhez egyiket se tudtam használni...  :(

A WM Recorder viszont nagyon jó, csak épp shareware...

De találtam belőle crackelt torrentet, úgyhogy most már hivatalos: a WM Recorder a legjobb stream ripper. Nem kell semmit beállítani, magától kikeresi a stream url-jét, és már tölti is.  :whoah:

  • Karma: 36
2007. Október 22. 15:18, Hétfő
Ha van egy dvd, amiből egyes fájlok hibásak, milyen progival lehet belőle kényelmesen normális dvd-t ácsolni, hogy legalább azt lejátssza, ami jó?
Manu Retribution dvd-jéről nem tudom beolvasni a VTS_02_1.* fájlokat, de a filmet ez alapvetően nem érinti. Elég, ha a VIDEO_TS.* és a VTS_01_*.* fájlokat feltolom egy dvd-re?

  • Karma: 41
2007. Október 22. 15:24, Hétfő
vobblanker

de egy dvdshrink is újra tudja authorni (vagy adott résznél a tömörítést still pic-re állítod)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 22. 15:28, Hétfő írta asiafan »

  • Karma: 36
2007. Október 22. 15:26, Hétfő
vobblanker

de ha nem kell menü stb, dvdshrink is újra tudja authorni

Asszem pont a menü halt meg. :) Akkor jó lesz a shrink. Kivéve, ha tömöríteni akarja, mert rondán tömörít, azt én már DVD-RB PROval csinálnom.
Köszi a tippet!

  • Karma: 41
2007. Október 22. 15:29, Hétfő
ha ráfér, nem kell tömöríteni

  • Karma: 36
2007. Október 22. 17:34, Hétfő
ha ráfér, nem kell tömöríteni
Tudom :) de a Shrink is tudja?
Na mindegy, végül is a vobblankerrel csináltam és elvileg jó lett. :)

  • Karma: 41
2007. Október 22. 19:09, Hétfő
ha ráfér, nem kell tömöríteni
Tudom :) de a Shrink is tudja?
Na mindegy, végül is a vobblankerrel csináltam és elvileg jó lett. :)
kiválasztható az egyes title-setek (vobok) tömörítésének mértéke, megadható, hogy NE.

 

anything