Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Asian DVD Club  (Megtekintve 17838 alkalommal)

  • Karma: 36
2007. Március 18. 17:57, Vasárnap
A baj csak az, hogy rajtam, rajtad meg asiafanon kívül más nem igazán használja az ADC-t  :(
Én használnám (Furi Kurit például milyen jól megügyeztük!), de mire nekem bármi lejönne, valaki másnak már rég leért (általában neked), és mivel úgyis olyan fos a ratio-m, nincs szívem ugyanazt leszedni. Előbb-utóbb úgyis eljöt hozzám, mint ahogy például a Dog Bites Dog meg a többi film is eljutott, pár hónappal azután, hogy mindenki írt róla. :) De olyan is volt már, hogy nyilvánvaló volt, hogy szedek valamit, mert régóta vártam rá nagyon (The Untold Story), de te is leszedted, mert kíváncsi voltál rá és nem akartál rám várni. Szóval azért annyira nem egyszerű a képlet.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 18. 18:20, Vasárnap
A baj csak az, hogy rajtam, rajtad meg asiafanon kívül más nem igazán használja az ADC-t  :(
Én használnám (Furi Kurit például milyen jól megügyeztük!), de mire nekem bármi lejönne, valaki másnak már rég leért (általában neked), és mivel úgyis olyan fos a ratio-m, nincs szívem ugyanazt leszedni. Előbb-utóbb úgyis eljöt hozzám, mint ahogy például a Dog Bites Dog meg a többi film is eljutott, pár hónappal azután, hogy mindenki írt róla. :) De olyan is volt már, hogy nyilvánvaló volt, hogy szedek valamit, mert régóta vártam rá nagyon (The Untold Story), de te is leszedted, mert kíváncsi voltál rá és nem akartál rám várni. Szóval azért annyira nem egyszerű a képlet.

Mostmár azonban nekem is jobban oda kell figyelnem, úgyhogy elkezdhetünk komolyabban ügyezni, illetve tényleg csak azokat fogom mostantól szedni, amik megérik. Lassan úgysem férek már otthon a DVD-ktől  :smoke:

  • Karma: 13
2007. Március 18. 19:21, Vasárnap
Hali,

Felmentem az ADC-re, regiszráltam is magam, megpróbáltam letölteni 1 filmet, de a sebesség 4-6 KB/s, ki is írta, hogy kb 1 hét míg lejön.

Szerinted rosszul csináltam valamit, vagy a netem ilyen gyenge ( megpróbáltam a cégemnél is, hasonló eredménnyel, pedig ott más oldalakról 480-al töltök le)????

üdv
BK

  • Karma: 36
2007. Március 18. 19:34, Vasárnap
Most már azonban nekem is jobban oda kell figyelnem, úgyhogy elkezdhetünk komolyabban ügyezni, illetve tényleg csak azokat fogom mostantól szedni, amik megérik.
:cool:

Lassan úgysem férek már otthon a DVD-ktől  :smoke:
ű
Szegéééény Manu... :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 18. 19:51, Vasárnap
Hali,

Felmentem az ADC-re, regiszráltam is magam, megpróbáltam letölteni 1 filmet, de a sebesség 4-6 KB/s, ki is írta, hogy kb 1 hét míg lejön.

Szerinted rosszul csináltam valamit, vagy a netem ilyen gyenge ( megpróbáltam a cégemnél is, hasonló eredménnyel, pedig ott más oldalakról 480-al töltök le)????

üdv


Attól függ, hány seeder, ill. leecher van a torrenten. Ha kevés, akkor sajna lassan fog jönni :( Ha nagyobb sebességet akarsz, akkor emellett érdemes beállítani a feltöltési korlátot mondjuk 6-8 K-ra, persze akkor lassabban fogsz uploadolni, ergo bűn rossz lesz a ratio-d, aminek az a következménye, hogy kirúgnak :(
Lassan úgysem férek már otthon a DVD-ktől  :smoke:
ű
Szegéééény Manu... :D

De most komolyan. Múltkor már azon gondolkoztam, hogy csináltatok nekik egy külön polcrendszert, de aztán letettem róla.

  • Karma: 41
2007. Március 18. 21:11, Vasárnap
6-8k up nagyon gagyi azért, ahhoz, hogy adslen ne lassitson le elég a max 80%-áig levenni

  • *
  • Karma: 82
2007. Március 19. 06:42, Hétfő
6-8k up nagyon gagyi azért, ahhoz, hogy adslen ne lassitson le elég a max 80%-áig levenni

Hát ez az, amit kapásból tudok cáfolni... :) 128-as upload esetén 7k felett használhatatlanul lassú lesz a letöltés. Az én kb. 348kbps-es uploadomat is a letöltések mellett max. 20k/sec-kel tudom használni, különben nagyon belassul az egész.

  • Karma: 13
2007. Március 19. 13:00, Hétfő
Na ez aztán jó!

Remélem Ti értitek mit írtatok de én nem, ma jön a számteches kolléga majd neki megmutatom

Azért köszi az infokat.

üdv
BK

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 19. 17:38, Hétfő
Na ez aztán jó!

Remélem Ti értitek mit írtatok de én nem, ma jön a számteches kolléga majd neki megmutatom

Azért köszi az infokat.

üdv


Majd ha egyszer rákapsz az ízére... :twisted:

  • Karma: 13
2007. Március 22. 19:20, Csütörtök
Hi,

Rákapnék én de hát az a napi kb. 2 óra amiben elméletileg bámit csinálhatnék nem igazán sok,
úgyhogy jól be kell osztanom.

üdv
BK

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 23. 11:57, Péntek
Hi,

Rákapnék én de hát az a napi kb. 2 óra amiben elméletileg bámit csinálhatnék nem igazán sok,
úgyhogy jól be kell osztanom.

üdv


Az a 2 óra pont elég egy film megnézésére, a többi időben meg tölt az a gép magától is :twisted:

  • Karma: 13
2007. Március 23. 15:34, Péntek
Hi,

Rákapnék én de hát az a napi kb. 2 óra amiben elméletileg bámit csinálhatnék nem igazán sok,
úgyhogy jól be kell osztanom.

üdv


Az a 2 óra pont elég egy film megnézésére, a többi időben meg tölt az a gép magától is :twisted:
Persze, ezt talán a felségemmel kellene megbeszélned....
Szerintem nem díjazná, mert így is túl sok "hobbim" van.
üdv
BK

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 23. 15:44, Péntek
Hi,

Rákapnék én de hát az a napi kb. 2 óra amiben elméletileg bámit csinálhatnék nem igazán sok,
úgyhogy jól be kell osztanom.

üdv


Az a 2 óra pont elég egy film megnézésére, a többi időben meg tölt az a gép magától is :twisted:
Persze, ezt talán a felségemmel kellene megbeszélned....
Szerintem nem díjazná, mert így is túl sok "hobbim" van.
üdv


OK, bízd ide. Beszélek az asszonnyal. Abban jó vagyok  :samurai: :-D

  • Karma: 13
2007. Március 23. 18:05, Péntek
Hali,

Na látod, az biztos jó lesz...neked, na de nekem?
...
A tréfát félretéve az előző értekezésekben leírtam, hogy az itthoni  letöltési sebesség mellet 1 hét 2 napig jönne le 1 film!

Na azt azért nem várnám ki..
üdv
BK

  • Karma: 36
2007. Április 2. 12:18, Hétfő
Yamato dvd-t szedi valaki?
Hard Luck Hero-t szedi valaki?

Nehéz a ratio-t tartani, egyeztessünk, már aki szokott barterbe beszállni, hogy mit töltünk... ?!

 

anything