Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Asian DVD Club  (Megtekintve 17833 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 22. 15:38, Kedd
Idézetet írta: kikuchiyo++
Manu: traceroute-t próbáltál már nézni? Abból kiderülne, hogy látod-e egyátalán az ADC-t, vagy hol akadsz el.


Ja, már megcsináltam és el is küldtem nekik. Elméletileg már javítják, de eddig nem sok látszata van. :(

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 22. 20:38, Kedd
Sikerült egy ingyenes proxyn keresztül csatlakoznom!!! Bár a böngésző eszement lassú, a bt rendesen jön. :D :D Meg vagyok mentve :D

2005. December 6. 12:25, Kedd
megy az ADC f*szán:)) csak húzzátok ami kell.
amúgy láttátok valami csapat elkezdett kiadni keleti filmeket
magyar felirattal.. -AF. kiváncsi vagyok mi lesz belőle

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 6. 13:28, Kedd
Idézetet írta: mafe
megy az ADC f*szán:)) csak húzzátok ami kell.
amúgy láttátok valami csapat elkezdett kiadni keleti filmeket
magyar felirattal.. -AF. kiváncsi vagyok mi lesz belőle


Jah, már rendeződtek a dolgok, hál'istennek...

Magyar csapat? Hol, merre? Mire dolgoznak(DVD, avi?)?

2005. December 6. 14:27, Kedd
Idézetet írta: manu

Jah, már rendeződtek a dolgok, hál'istennek...

Magyar csapat? Hol, merre? Mire dolgoznak(DVD, avi?)?


torrenten láttam arahant, dvdizora dolgoznak... ;)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 12. 10:58, Hétfő
Nem tudom meddig tart  a javítás, minden esetre ezek a drácok betegek :lol: http://asiandvdclub.org

  • Karma: 36
2005. December 12. 18:23, Hétfő
(Adminpostot törölni valami egészen fenséges érzés...  :D  8) (ti. a fenti post kétszer lett elküldve)) (egyébként tényleg beteg a csávó...  :lol: (jee! új vigyorik!!!erre inni kell:  :drunk: ) melyik filmből vannak a képek?))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 12. 18:29, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
(Adminpostot törölni valami egészen fenséges érzés...  :D  8) (ti. a fenti post kétszer lett elküldve)) (egyébként tényleg beteg a csávó...  :lol: (jee! új vigyorik!!!erre inni kell:  :drunk: ) melyik filmből vannak a képek?))

Jah, mert én meg idézet helyett mindig editálni akarom a postokat :). Ez akkor ciki, amikor csak egy részére válaszolok, a többit meg törlöm :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 14. 12:01, Szombat
Úristen, megint nem jön be az oldal!!!  :shock:
Ezt írja ki:


Idézet
[1226] dbconn: mysql_connect: User 'adc' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 350)


Ez azért furcsa, mert 16.000 reggelt felhasználó van. Nehogy már 350-ben maximalizálják a látogatók számát :(

  • Karma: 36
2006. Február 24. 18:21, Péntek
Manu, a te filmes dvd-idről hogy tudnék visszarippelni iso-t? Pont olyat, mint az adc-n van. Nagyon hamar bannolni fognak a 0.08-as ratiommal, 1 filmet leszedtem és nem leechelik persze... Próbáltam a Bullet Balletet feltenni isoban, de nem ugyanolyan a fájl. Eleve 4.6 gigás az enyém és 4.26-os az övék... ez hogy lehet?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 24. 19:23, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
Manu, a te filmes dvd-idről hogy tudnék visszarippelni iso-t? Pont olyat, mint az adc-n van. Nagyon hamar bannolni fognak a 0.08-as ratiommal, 1 filmet leszedtem és nem leechelik persze... Próbáltam a Bullet Balletet feltenni isoban, de nem ugyanolyan a fájl. Eleve 4.6 gigás az enyém és 4.26-os az övék... ez hogy lehet?


Sajna nem lehet visszarippelni, már én is próbáltam :(. Ugyanannak a filenak kell lennie. Azért próbálkozhatsz az ultraiso-val...

  • Karma: 12
2006. Február 24. 19:48, Péntek
Ha valaki nagyon szeretne valamit az ADC-ről, akkor írjon, és szívesen elküldöm a kért torrent fájlt e-mail-ben, persze az ésszerűség keretéig. Az arányomban még van 18 giga pluszom, hogy 1.00 felett legyek.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 24. 19:52, Péntek
Idézetet írta: skval
Ha valaki nagyon szeretne valamit az ADC-ről, akkor írjon, és szívesen elküldöm a kért torrent fájlt e-mail-ben, persze az ésszerűség keretéig. Az arányomban még van 18 giga pluszom, hogy 1.00 felett legyek.


Ezt most nem igazán értem. Letöltöd neki?

  • Karma: 32
2006. Február 24. 19:55, Péntek
18 giga plusszod? űűűű...ááá...hűűű... :shock:

Én meg verem a nyálam, hogy sikerült leszednem a Warriors-t úgy, hogy nem bannoltak még. De ami késik ugye nem múlik (0,09-es ratioval meg főleg ...  :P ) :-D

  • Karma: 12
2006. Február 24. 20:52, Péntek
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: skval
Ha valaki nagyon szeretne valamit az ADC-ről, akkor írjon, és szívesen elküldöm a kért torrent fájlt e-mail-ben, persze az ésszerűség keretéig. Az arányomban még van 18 giga pluszom, hogy 1.00 felett legyek.


Ezt most nem igazán értem. Letöltöd neki?


Nem a filmet, hanem a torrentet. Úgy gondoltam, hogy ha én szedem le a torrentet, és elküldöm valakinek, akkor aki letölt, az az én nevemben és az én arányom terhére tud letölteni. Persze lehet hogy rosszul gondolom. Egy próbát megér.