Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Asian DVD Club  (Megtekintve 17835 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 19. 10:32, Szombat
Ha tudja valaki, miért nem működik az oldal, az légyszíves ossza meg itt, egyenlőre csal velem :(

  • No avatar
  • Karma: 0
2005. November 19. 11:56, Szombat
A főoldal nálam bejön, azt írják, hogy a továbbiakban nem használhatóak a hagyományos BT portok, lehet, hogy nálad is át kell állítani.
Beg/Int/Exp: 2,37/19,54/70,64 (Max. 3BV/s: 4.53/3.21/2.66=10.40)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 19. 12:08, Szombat
Idézetet írta: kikuchiyo
A főoldal nálam bejön, azt írják, hogy a továbbiakban nem használhatóak a hagyományos BT portok, lehet, hogy nálad is át kell állítani.


És mit írnak? Mire?

2005. November 19. 12:36, Szombat
http://asiandvdclub.org/forums.php?action=viewtopic&topicid=5356

Nemtom, nálam még ment legutóbb, úgyhogy nem foglalkoztam a dologgal.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 19. 13:09, Szombat
hát nekem ez semm jön be :(

  • Karma: 36
2005. November 20. 20:08, Vasárnap
These ports are blacklisted
411 to 413 (standard DirectConnect ports)
6881 to 6889 (these are the standard BitTorrent ports)
1214 (standard Kazaa port)
6346 to 6347 (standard gnutella port)
4662 (standard eMule port)
6699 (standard winmx port)

If your client are using the blacklisted ports you will have to:

1) Figure out a new port range that you want to use for BitTorrent. (I chose 5800-5900)
2) Go to your clients port settings and type in a new port range.
3) Open those ports in your firewall/NAT (go hear for more info http://asiandvdclub.org/forums.php?action=viewtopic&topicid=5361 )
And you are done

I hope people with different clients can type or maybe post screenshots on how to do it in that specific client. I can only show uTorrent and BitTornado:

In uTorrent
Click on Options
Click on Preferences...
In the bar to the left, click on Network Options

And there you have it "Port used for incomming connections", change it to whatever port you have chosen. Restart uTorrent.

In BitTornado
Click on "prefs"
Change your ports.

Restart BitTornado

In Azureus
Go to Tools on the main menu
Click Options
Then in the window that opens click Connections and on the right hand side enter a number in the "Incoming TCP Listen Port" Entry field as in this screen:



If you want to test to make sure your port is configured correctly you can then:
Go to Tools
Click NAT/Firewall test
In the window that opens make sure that the number in the "Incoming TCP Listen Port" field matches what you entered previously.
Click Test.



If after the test it says it's ok then you are finished.  Otherwise you can test a different port, or configure your router so that this port will work properly.


If anybody wants to, please describe how to change the ports in the client you are using.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 21. 10:12, Hétfő
Igen, ezt már próbálgattam, de ez csak a torrent kliens beállításaira vonatkozik, ellenben nekem az oldal sem jön be. Más lehet a probléma :(

  • Karma: 36
2005. November 21. 13:05, Hétfő
Idézetet írta: manu
Igen, ezt már próbálgattam, de ez csak a torrent kliens beállításaira vonatkozik, ellenben nekem az oldal sem jön be. Más lehet a probléma :(

Küldtem egy usPM-et :D , ha az sem segít, akkor írunk e-mailt az ADC-guruknak.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 21. 14:07, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: manu
Igen, ezt már próbálgattam, de ez csak a torrent kliens beállításaira vonatkozik, ellenben nekem az oldal sem jön be. Más lehet a probléma :(

Küldtem egy usPM-et :D , ha az sem segít, akkor írunk e-mailt az ADC-guruknak.


Kösz-kösz! Egyébként úgy hallom javítják az oldalt... Imádkozzunk. Reggltem két másik oldalra is (FSS, FSC), de közel sem olyan jók, mint az ADC :(

  • Karma: 36
2005. November 21. 17:03, Hétfő
Idézetet írta: manu
Kösz-kösz! Egyébként úgy hallom javítják az oldalt... Imádkozzunk. Reggltem két másik oldalra is (FSS, FSC), de közel sem olyan jók, mint az ADC :(

Jah... ADC rulez... sok kincs jött már onnan. ^^

2005. November 21. 18:28, Hétfő
Nemtom mi van nálatok, én be tudok lépni most is az ADC-re, és látom, hogy a manu nevű user tegnapelőtt járt ott utoljára, 0,8 a ratioja és egy szép nagy kaki van a neve mellett. :)

  • Karma: 36
2005. November 21. 18:29, Hétfő
Idézetet írta: kikuchiyo(nemakarbelépni)
Nemtom mi van nálatok, én be tudok lépni most is az ADC-re, és látom, hogy a manu nevű user tegnapelőtt járt ott utoljára, 0,8 a ratioja és egy szép nagy kaki van a neve mellett. :)

Hmm... az baj... :(

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 21. 18:38, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: kikuchiyo(nemakarbelépni)
Nemtom mi van nálatok, én be tudok lépni most is az ADC-re, és látom, hogy a manu nevű user tegnapelőtt járt ott utoljára, 0,8 a ratioja és egy szép nagy kaki van a neve mellett. :)

Hmm... az baj... :(


Nem az a  baj. Az egy két hetes felszólítás, mert pont akkor csekkeltek, amikor 0.75 volt. Már nem az első alkalom... Még jó, hogy feltornáztam gyors 0.8-ra, mert most aggódhatnék, hogy kirúgnak, pedig van elég igegskednivaló így is...
Tegnapelőtt meg Ramiz volt ott az én nevemben...

  • Karma: 36
2005. November 22. 00:08, Kedd
Idézetet írta: manu
Tegnapelőtt meg Ramiz volt ott az én nevemben...

O.O Az a gáz, hogy nem! Én nem találtam, hogy hol lehet kijelentkezni, és aztán hagytam, leszedtem azt a két oldalt, ami kellett, és elküldtem. Akkor vagy te léptél fel, csak a géped nem írta ki nyilvánvalóan, mert már le is dobott, vagy valaki elcsórta az accountodat...

2005. November 22. 15:27, Kedd
Manu: traceroute-t próbáltál már nézni? Abból kiderülne, hogy látod-e egyátalán az ADC-t, vagy hol akadsz el.

 

anything