Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Észak-Korea  (Megtekintve 9932 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Június 20. 01:20, Kedd
Nem tudom, érdemes-e elválasztani a másik koreás topiktól (ami nyilván Dél-Koreáról szól), de ha másért nem, ezért az oldalért szerintem igen:

Fotók Észak-Koreából (valaki csak bejutott! és még fotózni is tudott! :-D )

2006. Június 20. 07:26, Kedd
Nem tudom, érdemes-e elválasztani a másik koreás topiktól (ami nyilván Dél-Koreáról szól), de ha másért nem, ezért az oldalért szerintem igen:

Fotók Észak-Koreából (valaki csak bejutott! és még fotózni is tudott! :-D )

hát elég lerobbant hely, és ezt most nem cikizésből mondom... a képek önmagukért beszélnek. viszont ez egy érdekes kép:



a DMZ-ben lefotózhatsz egy katonát... 8)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 20. 07:33, Kedd írta arnold »

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Június 20. 14:12, Kedd
Nem gyengék ezek az észak-koreai fotók.Szívesen elmennék ode egy kalandtúrára,idegenvezető nélkül,mondjuk ejtőernyővel,pár másik emberrel.Izgi lehet éjszaka,mert nincs közvilágítás.
Meg milyen állat lehet mondjuk egy Mitsubishi Lancer Evo IX-el zúzni a kihalt utakon.A zsaruk meg nem érnének utol a 30 éves Benzekkel.Bár mondjuk ciki lenne,hogy előbb-utóbb tankolni kellene,és olyan benzint én nem tennék drága autóba.

Nekem van ám cuccom ebből az országból,igaz,Szírián keresztül jutottam hozzá (kis kerülő).Ez pedig nem más,mint ginzenges granulátum (nehéz amúgy elhinni,hogy náluk ilyen terem),vízben kell feloldani,és utána elfogyasztani.Bár nem kérdeztétek,milyen ízű,azért én leírom:oldjatok fel két evőkanál kristálycukrot 250 ml vízben,majd menjetek ki az udvarra,ésa tegyetek a szátokba egy marék földet,éx öblítsétek le a cukoroldattal.Ihatatlan,én is csak egy tasakkal bírtam meginni,zöldteába keverve,de az sem segített.Ha sikerül,teszek be ide képet róla.

Félelmetes egyébként ez az ország!

  • Karma: 5
2006. Június 20. 15:02, Kedd
észak koreárol nekem mindig orwell regénye jut eszembe...és nagyon sajnálom azokat akiknek ott kell élniük.

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Június 20. 15:05, Kedd
észak koreárol nekem mindig orwell regénye jut eszembe...és nagyon sajnálom azokat akiknek ott kell élniük.

De nem biztos,hogy ők szarul érzik magukat ott.Alig tudnak valamit a külvilágról,nincs miért irigykedniük.

  • Karma: 36
2006. Június 20. 15:53, Kedd
Mondjuk a képek közül, amin a nyugat-európai és amerikai olvasók szörnyülködtek, nem mindegyik olyan durva, pl a játszótér meg hasonlók nálunk is így néznek ki. :) A kocsikat viszont imádom, mennyi király old-timer és régi hangulatú verda! Kubába is ezért mennék el például nagyon szívesen.

Nekem van ám cuccom ebből az országból,igaz,Szírián keresztül jutottam hozzá (kis kerülő).Ez pedig nem más,mint ginzenges granulátum (nehéz amúgy elhinni,hogy náluk ilyen terem),vízben kell feloldani,és utána elfogyasztani.Bár nem kérdeztétek,milyen ízű,azért én leírom:oldjatok fel két evőkanál kristálycukrot 250 ml vízben,majd menjetek ki az udvarra,ésa tegyetek a szátokba egy marék földet,éx öblítsétek le a cukoroldattal.Ihatatlan,én is csak egy tasakkal bírtam meginni,zöldteába keverve,de az sem segített.Ha sikerül,teszek be ide képet róla.
Mindenki úgy csinált, mintha tudná, mi az. 8-) (Én még most sem tudom... :smoke: )

Félelmetes, mennyi "mozgási energia" van egy ilyen rendszerben. A nagy vezér kihalhat, generációk cserélődhetnek és semmi sem változik...

edit:


Fotó a két éjszakai Koreáról...

BTW nagy kedvem lett most megnézni a JSA-t. :)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 20. 16:32, Kedd írta Ramiz »

  • Karma: 36
2006. Június 20. 18:51, Kedd

  • Karma: 36
2006. Június 21. 13:21, Szerda
edit:


Fotó a két éjszakai Koreáról...

BTW nagy kedvem lett most megnézni a JSA-t. :)

Ez a kép engem a sötét afrikára emlékeztet :-D
Modhatnánk azt is ázsia afrikája mert ott se változik semmi sose :)

  • Karma: 41
2006. Június 21. 15:54, Szerda
nemtom, szerintem egy kicsit túl van spirázva a politika, a mi rendszerünknek is megvan a hibája, csak másak a korlátok, és a média meg a pr mossa az emberek agyát, aki aztán prozacon meg pián élnek lelki nyomorékkokként. a régi időkben úttörőnyakkendő ide-oda, engem csak a donald rágó érdekelt meg hogy éppen melyik osztálytársamba legyek szerelmes. ugyanúgy ember voltam, mint most. szörnyűlködünk az ilyeneken, meg a benszülötteken, akiknek nincs mobiljuk, aztán ki tudja, hogy ki a boldogabb.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 21. 16:36, Szerda
nemtom, szerintem egy kicsit túl van spirázva a politika, a mi rendszerünknek is megvan a hibája, csak másak a korlátok, és a média meg a pr mossa az emberek agyát, aki aztán prozacon meg pián élnek lelki nyomorékkokként. a régi időkben úttörőnyakkendő ide-oda, engem csak a donald rágó érdekelt meg hogy éppen melyik osztálytársamba legyek szerelmes. ugyanúgy ember voltam, mint most. szörnyűlködünk az ilyeneken, meg a benszülötteken, akiknek nincs mobiljuk, aztán ki tudja, hogy ki a boldogabb.

Ezt nevezik kultúrális relativizmusnak :) Ettől függetlenül a totalitariátus és a demokrácia között van némi különbség. Amikor te gyerek voltál, az már a puha diktatúra volt. Na É-Koreában ilyet nem ismernek.

2006. November 26. 19:21, Vasárnap
http://www.hwsw.hu/hirek/32403/internet_13_ellensege_cenzura_rsf_reporters_without_borders.html

a cikkben szót ejtenek Észak-Koreáról is... van egy pár furcsa felfogású ország a világon. :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 27. 17:54, Hétfő
Szereztem pár videot É-Koreáról, majd feltöltöm Youtubra. Ja, egyébként csináltam Ázsiafilmes profilt oda, lehet feltölteni a videókat. Akinek kell a password, az  :pm:

Ja, egyébként az is kemény, ami Kínában megy internet terén. Külön rendőrséget üzemeltetnek, óriási apparátussal.  :smoke:
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 27. 17:58, Hétfő írta Manu »

  • Karma: 29
2006. November 30. 16:37, Csütörtök
"Meg milyen állat lehet mondjuk egy Mitsubishi Lancer Evo IX-el zúzni a kihalt utakon.A zsaruk meg nem érnének utol a 30 éves Benzekkel.Bár mondjuk ciki lenne,hogy előbb-utóbb tankolni kellene,és olyan benzint én nem tennék drága autóba."

aztán lehet egyszer utánadlőnének páncélököllel...  :samurai:
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2007. Január 23. 17:01, Kedd
Plakátok Észak-Koreában
Ezek nektek szerintem tetszeni fognak. :D

2007. Január 23. 17:21, Kedd
Plakátok Észak-Koreában
Ezek nektek szerintem tetszeni fognak. :D

hát, ez nagyon ott van! :-D mondjuk, ettől az országtól nem is vártam mást...

 

anything