Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Korea  (Megtekintve 22540 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 17. 19:28, Szombat
Ezek nem viccelnek. Ennyit a filmek által annyira propagált É-D barátságról.

http://www.nol.hu/cikk/407827/

2006. Június 17. 19:44, Szombat
Ezek nem viccelnek. Ennyit a filmek által annyira propagált É-D barátságról.

http://www.nol.hu/cikk/407827/

miért nem tudnak ezek nyugton maradni? :roll:

  • *
  • Karma: 80
2006. Június 21. 17:07, Szerda
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2006. Június 23. 20:50, Péntek
Nagyon általános és rövid, de annak aki keveset tud az országról, hasznos:

http://index.hu/sport/foci/sk227/

  • *
  • Karma: 80
2006. Június 24. 13:24, Szombat
Nagyon általános és rövid, de annak aki keveset tud az országról, hasznos:

http://index.hu/sport/foci/sk227/
Követendő példa lehetne Magyarországnak. :(
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 24. 18:41, Szombat
Nagyon általános és rövid, de annak aki keveset tud az országról, hasznos:

http://index.hu/sport/foci/sk227/

Hát hiába. Ők fel, mi le, ez az élet rendje... :smoke:

2006. Július 16. 17:54, Vasárnap

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Július 16. 18:25, Vasárnap

  • Karma: 36
2006. Július 17. 11:22, Hétfő
South Korea vs North Korea  :-D
Ez kész... :D Ki csinálta vajon és hogyan? Valódinak tűnt a helyszín.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 17. 11:24, Hétfő írta Ramiz »

2006. Július 17. 12:55, Hétfő
South Korea vs North Korea  :-D
Ez kész... :D Ki csinálta vajon és hogyan? Valódinak tűnt a helyszín.

nem tudom, de én majd' megszakadtam a röhögéstől! mondom, ezt látnotok kell! :smoke:

  • Karma: 14
2006. Augusztus 4. 11:56, Péntek
Beszállhatok a dumcsiba?  :-D
Tényleg vicces kis videó a fenti...
Én szoktam járni a Wassabiba és szerintem nagyon jó a kajájuk, a koreai is.
Én tanulok koreaiul (nálunk ez nem olyan egyszerű egyébként), egy nagyon kedves koreai házaspárhoz járunk a feleségemmel egy héten egyszer. Kb fél éve kezdtük.
Az én koreai imádatom egyébként onnan indult, hogy 1999 febr-tól 2000 febr-ig kinnt éltem és dolgoztam Pusanban. Hát srácok, ha tehetném, ott élném le az egész életem. Azóta is minden nap visszavágyom. Tervbe is vettük a feleségemmel (ő még nem járt ott), hogy kimegyünk valamikor... de egyenlőre babát várunk, no meg pénzünk sincs úgy... (csinálhatnának vmi fapados járatot  :-D ) A lényeg a lényeg, ha tehetitek menjetek ki, garantáltan nagy élmény lesz! Életre szóló!
Üdv, Soby 소비

  • *
  • Karma: 80
2006. Augusztus 4. 15:08, Péntek
Beszállhatok a dumcsiba?  :-D
Tényleg vicces kis videó a fenti...
Én szoktam járni a Wassabiba és szerintem nagyon jó a kajájuk, a koreai is.
Én tanulok koreaiul (nálunk ez nem olyan egyszerű egyébként), egy nagyon kedves koreai házaspárhoz járunk a feleségemmel egy héten egyszer. Kb fél éve kezdtük.
Az én koreai imádatom egyébként onnan indult, hogy 1999 febr-tól 2000 febr-ig kinnt éltem és dolgoztam Pusanban. Hát srácok, ha tehetném, ott élném le az egész életem. Azóta is minden nap visszavágyom. Tervbe is vettük a feleségemmel (ő még nem járt ott), hogy kimegyünk valamikor... de egyenlőre babát várunk, no meg pénzünk sincs úgy... (csinálhatnának vmi fapados járatot  :-D ) A lényeg a lényeg, ha tehetitek menjetek ki, garantáltan nagy élmény lesz! Életre szóló!
Üdv, Soby 소비
Irigyellek, hogy neked megadatott egy ilyen lehetőség. Remélem nekem is lesz majd.
khm, izé... látom, hogy nős vagy, de azért megkérdem: milyenek az ottani csajok IRL? :) Csak mert akiket filmekben látok azok nagyon bejönnek.
Amúgy mi tetszett ott ennyire?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 4. 16:28, Péntek írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

2006. Augusztus 4. 19:15, Péntek
Amúgy mi tetszett ott ennyire?

talán a DMZ... :woo: :D

  • *
  • Karma: 80
2006. Augusztus 4. 19:22, Péntek
Amúgy mi tetszett ott ennyire?
talán a DMZ... :woo: :D
Az mondjuk tényleg nagyon érdekes hely lehet.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 14
2006. Augusztus 5. 10:09, Szombat
Hát igazából, nehéz megmondani, hogy mi tetszet. Úgy együtt az egész, minden: az emberek, a város, a kaják, minden... teljesen más világ. A csajokkal az a helyzet, hogy nem látni az utcán annyi jó csajt mint mondjuk nálunk, de azért vannak nagyon szép lányok. Akkor még nem voltam nős, de volt egy európai barátnőm ott kint, úgyhogy koreai lánnyal nem voltam... De az, hogy jártam ott és rengeteg emlék köt oda, az teszi számomra Pusant és Koreát fantasztikussá. Nyilván kevésbé lehet vonzó valakinek egy hely, ha személyesen sosem járt ott. Valószínüleg én sem rajonganék most Koreáért, ha nem mentem volna ki.
(Biztos nagyon tudatlan vagyok, de mi az a DMZ? és az IRL?)  :-D

소비

 

anything