Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Bemutatkozások és üdvözlések  (Megtekintve 22841 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Június 15. 11:20, Csütörtök
:) micsoda színes-vidám társaság!:) kiváncsivá tettetek ha lesz úgy időm szívesen elnéznék míítre!Egyébként ennyire nincsenek lányok hogy így megörűltetek nekem?:D Kisho lány nem?:)
A lányoknak mindig megörül az ember. :P

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 12:37, Csütörtök
:) micsoda színes-vidám társaság!:) kiváncsivá tettetek ha lesz úgy időm szívesen elnéznék míítre!Egyébként ennyire nincsenek lányok hogy így megörűltetek nekem?:D Kisho lány nem?:)
:)) Persze, hogy vidám! Egyébként ennyire nem drasztikus a helyzet(fiú/lány arány) csak valahogy ez volt az első reakció.

Kisho lány?... nemtom... :redface:
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 80
2006. Június 20. 15:38, Kedd
:) micsoda színes-vidám társaság!:) kiváncsivá tettetek ha lesz úgy időm szívesen elnéznék míítre!Egyébként ennyire nincsenek lányok hogy így megörűltetek nekem?:D Kisho lány nem?:)
:)) Persze, hogy vidám! Egyébként ennyire nem drasztikus a helyzet(fiú/lány arány) csak valahogy ez volt az első reakció.

Kisho lány?... nemtom... :redface:

Kisho nem lány, de szereti a lányokat (nanáhogy az ázsaiakat is). <:)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 20. 16:01, Kedd
:) micsoda színes-vidám társaság!:) kiváncsivá tettetek ha lesz úgy időm szívesen elnéznék míítre!Egyébként ennyire nincsenek lányok hogy így megörűltetek nekem?:D Kisho lány nem?:)
:)) Persze, hogy vidám! Egyébként ennyire nem drasztikus a helyzet(fiú/lány arány) csak valahogy ez volt az első reakció.

Kisho lány?... nemtom... :redface:

Kisho nem lány, de szereti a lányokat (nanáhogy az ázsaiakat is). <:)

Igen már tudom...emléxel beszéltünk róla;)

  • *
  • Karma: 80
2006. Június 20. 19:31, Kedd
:) micsoda színes-vidám társaság!:) kiváncsivá tettetek ha lesz úgy időm szívesen elnéznék míítre!Egyébként ennyire nincsenek lányok hogy így megörűltetek nekem?:D Kisho lány nem?:)
:)) Persze, hogy vidám! Egyébként ennyire nem drasztikus a helyzet(fiú/lány arány) csak valahogy ez volt az első reakció.

Kisho lány?... nemtom... :redface:

Kisho nem lány, de szereti a lányokat (nanáhogy az ázsaiakat is). <:)

Igen már tudom...emléxel beszéltünk róla;)

Persze hogy emlékszem, de azt a többiek nem tudják szerintem. ;)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2006. Június 21. 13:03, Szerda

GaboJa: az Olaszdrukker és vidámgyerek(aki mellesleg leállamvizsgázott már :)) )


Hehe:)
igen olaszoknak szurkolok a vb-n s még vidám is vagyok hmm tök jó párosítás:-D
egyébként ha már így irtatok pár sort én is irok
jelenleg épp dolgoznom kéne :-D de hát laza a munka kör egyenlőre.
Nó Hát én győri vagyok az őseim által s vállalom is vidékiségem. Ott voltam gyerkőc s ott végeztem el a főbb sulikat majd feljöttem egyetemre a nagy Budapestre :-D s lőn elvégeztem azt is.
azóta itt tengetem napjaim s itt zülőttem el az alkohol fertőjébe is:-D

hobbymként ázsiai filmnézés s japo tanulgatás készülés a 3 kyura.
ja meg sörözgetés a haverokkal mikor van időm.
főzőcskézni én is szeretek nagyon jó dolog
szeretek még jó sorozatokat is nézni pl dr house, jóbarátok, 24 óra, alap művek szerintem.
De amerikát utálom  :) :samurai: :samurai: :woo:
sok sajtburger zabálo majom még rendes jó kajájuk sincs.
én egyébként 27 éve koptatom a kis föld golyóbist persze senki nem hisz nekem szóval én is letagadhatok 4-5 évet.:D
zenei téren is elég változatos az izlésem szinte minden féle zenét meghallgatok.
Szeretek még sportot nézni a tvbe meg mesét:D a kúltura alapja:D
ja s japán imádatom a nagyobb ázsián belül de jackie chan a legnagyobb akció szinész
 röviden ennyi metteingken a többit

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 21. 13:45, Szerda
Gaboja szimpatikus bemutatkozás mondjuk szerintem ezzel csak nekem mondtál újat hisz a többiek már ismernek:D

  • Karma: 36
2006. Június 21. 14:00, Szerda
Gaboja szimpatikus bemutatkozás mondjuk szerintem ezzel csak nekem mondtál újat hisz a többiek már ismernek:D

Hát ha már egy embernek mondok újat már megérte :-D

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 21. 14:18, Szerda
Gaboja szimpatikus bemutatkozás mondjuk szerintem ezzel csak nekem mondtál újat hisz a többiek már ismernek:D

Hát ha már egy embernek mondok újat már megérte :-D

;) :kisangyal:

  • Karma: 36
2006. Augusztus 30. 11:05, Szerda
Üdv arnold újra a fórumon! :aniki: :)

  • Karma: 6
2006. November 18. 09:51, Szombat
Sziasztok!

Burzum vagyok és engem is érdekel az ázsiai(legfőképp japán)filmvilág.
Legfőképp a Kitamura és Miike filmeket szeretem,de persze sok más egyéb is bejön.Kedvenc japán filmjeim:Azumi,Versus,Aragami,Suicide Club,Battle Royale,Ichi The Killer,stb.Inkább az pörgős akciómoviek(Kitamura) és a horror érdekel legjobban(Miike).
Videojátéktémában is általában a japán műveket részesítem előnyben,két kedvenc sorozatom a Metal Gear Solid és a Resident Evil.De nagyon szeretem a Silent Hill és a Devil May Cry-t is,meg persze sokféle játékot szeretek(Killer7,Final Fantasy X).
Zeneileg a black metal a domináns(Satyricon,Marduk,Emperor,Immortal,Dimmu Borgir,Cradle Of Filth),de sokféle zenét(metalon belül) szeretek,pl.Marilyn Manson,Deathstars,Samael,Echo Of Dalriada,stb.
Nagyjából ennyi...

  • *
  • Karma: 82
2006. November 18. 10:20, Szombat
Sziasztok!

Burzum vagyok és engem is érdekel az ázsiai(legfőképp japán)filmvilág.
Legfőképp a Kitamura és Miike filmeket szeretem,de persze sok más egyéb is bejön.Kedvenc japán filmjeim:Azumi,Versus,Aragami,Suicide Club,Battle Royale,Ichi The Killer,stb.Inkább az pörgős akciómoviek(Kitamura) és a horror érdekel legjobban(Miike).
Videojátéktémában is általában a japán műveket részesítem előnyben,két kedvenc sorozatom a Metal Gear Solid és a Resident Evil.De nagyon szeretem a Silent Hill és a Devil May Cry-t is,meg persze sokféle játékot szeretek(Killer7,Final Fantasy X).
Zeneileg a black metal a domináns(Satyricon,Marduk,Emperor,Immortal,Dimmu Borgir,Cradle Of Filth),de sokféle zenét(metalon belül) szeretek,pl.Marilyn Manson,Deathstars,Samael,Echo Of Dalriada,stb.
Nagyjából ennyi...

Üdv a fórumon Burzum!

  • Karma: 6
2006. November 18. 10:32, Szombat
Thanx!

  • Karma: 36
2006. November 18. 10:58, Szombat
Sziasztok!
Burzum vagyok és engem is érdekel az ázsiai(legfőképp japán)filmvilág.
Legfőképp a Kitamura és Miike filmeket szeretem,de persze sok más egyéb is bejön. Kedvenc japán filmjeim:Azumi,Versus,Aragami,Suicide Club,Battle Royale,Ichi The Killer,stb. Inkább az pörgős akciómoviek(Kitamura) és a horror érdekel legjobban (Miike).
Videojátéktémában is általában a japán műveket részesítem előnyben,két kedvenc sorozatom a Metal Gear Solid és a Resident Evil.De nagyon szeretem a Silent Hill és a Devil May Cry-t is,meg persze sokféle játékot szeretek(Killer7,Final Fantasy X).
Zeneileg a black metal a domináns(Satyricon,Marduk,Emperor,Immortal,Dimmu Borgir,Cradle Of Filth),de sokféle zenét(metalon belül) szeretek,pl.Marilyn Manson,Deathstars,Samael,Echo Of Dalriada,stb.
Nagyjából ennyi...
Üdv Burzum! :)
Tök jó, hogy mindenki, aki ide jön, egy kicsit más ízlésű, de mégis mindig van egy kis átfedés is. Így a legérdekesebb. :)

2006. November 18. 12:28, Szombat
Sziasztok!

Burzum vagyok és engem is érdekel az ázsiai(legfőképp japán)filmvilág.
Legfőképp a Kitamura és Miike filmeket szeretem,de persze sok más egyéb is bejön.Kedvenc japán filmjeim:Azumi,Versus,Aragami,Suicide Club,Battle Royale,Ichi The Killer,stb.Inkább az pörgős akciómoviek(Kitamura) és a horror érdekel legjobban(Miike).
Videojátéktémában is általában a japán műveket részesítem előnyben,két kedvenc sorozatom a Metal Gear Solid és a Resident Evil.De nagyon szeretem a Silent Hill és a Devil May Cry-t is,meg persze sokféle játékot szeretek(Killer7,Final Fantasy X).
Zeneileg a black metal a domináns(Satyricon,Marduk,Emperor,Immortal,Dimmu Borgir,Cradle Of Filth),de sokféle zenét(metalon belül) szeretek,pl.Marilyn Manson,Deathstars,Samael,Echo Of Dalriada,stb.
Nagyjából ennyi...

szevasz! :kina:

 

anything