Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Foci VB az Óbesterben  (Megtekintve 22552 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Június 8. 20:26, Csütörtök
Végül is én meg YEZy négyre megyünk.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 8. 20:28, Csütörtök
Végül is én meg YEZy négyre megyünk.

Úgy van! :)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 9. 12:42, Péntek
jó, é majd valamikor beesek(még a meccs előtt az biztos). Vagy Ramizzal megyek, vagy kb egy órával később(kb ötre).
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 9. 22:07, Péntek
Jó volt a meccsnézés, meg a meccs is! Legközelebb kedden tervezünk közös meccsnézést, aki akar, jöjjön, várjuk! :)

  • Karma: 36
2006. Június 10. 10:13, Szombat
A második meccset már csak a gólokat követő felhördülés utáni lassításokat nézve és a kocsmai mókás kommentárokat hallgatva követtük. :D ("Fussál, b..meg... törjön el a lábad!", "Még egy gól a majmoknak!" stb)

Milyen volt a sörözés?
A meccset megnéztem 23 után nem volt rossz derbi:) igazán jó nyitó meccs volt
egyébként hogy lesznek a meccs nézések?
én elvileg minden 18-s meccsre oda tudok érni az óbesterbe az meg hogy mely meccseket nézem meg az még elválik
jó a tv ott jól lehet nézni?
Szerintem nagyon jó, egy kivetítőt használnak, a kép a plafon görbülete miatt kicsit torz, de abszolút nem zavaró szerintem, a hangulat pedig király. :cool:
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 10. 10:15, Szombat írta Ramiz »

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 10. 12:02, Szombat
Jaja, a hangulatra semmi panasz nem lehet, és még a sör is jóó! Nekem viszont a béna  Lengyelek elrontották a tippsorozatomat!  :samurai: :-D

Nna az a lényeg, hogy jóó volt és gyertek minél többen! ;) (a végére még Skyneth is beugrott!)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 10. 12:13, Szombat
Nna az a lényeg, hogy jóó volt és gyertek minél többen! ;) (a végére még Skyneth is beugrott!)
Ha végig akarja olvasni a Hellsinget, akkor még sokszor fog is... 8)

  • Karma: 36
2006. Június 10. 12:21, Szombat
A második meccset már csak a gólokat követő felhördülés utáni lassításokat nézve és a kocsmai mókás kommentárokat hallgatva követtük. :D ("Fussál, b..meg... törjön el a lábad!", "Még egy gól a majmoknak!" stb)

Milyen volt a sörözés?
A meccset megnéztem 23 után nem volt rossz derbi:) igazán jó nyitó meccs volt
egyébként hogy lesznek a meccs nézések?
én elvileg minden 18-s meccsre oda tudok érni az óbesterbe az meg hogy mely meccseket nézem meg az még elválik
jó a tv ott jól lehet nézni?
Szerintem nagyon jó, egy kivetítőt használnak, a kép a plafon görbülete miatt kicsit torz, de abszolút nem zavaró szerintem, a hangulat pedig király. :cool:

Ez király ha jó a kivetítő :D:D
s minden nap ott lesztek? :D
FORZA ITALY

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 10. 12:24, Szombat
Hát legközelebbi talit kedd estére terveztük(Francia-Svájc - 18:00-kor) és utána meg majd kialakul. Egyenlőre csak mindíg a következőt tervezzük meg előre, de szvsz sokat leszünk ott! ;) :)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 10. 12:34, Szombat
Én a szerdai vizsga után sokat leszek ott, itthon úgysem hagynak soha békén. :D

Hasznos és jól megcsinált, áttekinthető focis oldal

  • Karma: 32
2006. Június 10. 14:50, Szombat
Nna az a lényeg, hogy jóó volt és gyertek minél többen! ;) (a végére még Skyneth is beugrott!)
Ha végig akarja olvasni a Hellsinget, akkor még sokszor fog is... 8)

 :D  :lol:

  • Karma: 41
2006. Június 10. 16:07, Szombat
ez hol van ez a hely? (nem mintha esélyes lenne 1000km-ről)..
az egyik trackeren amúgy lehet nyerni 10gb upload statot, aki kitalálja a vb döntőt :)
én cseh-németre tippeltem

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 10. 16:56, Szombat
ez hol van ez a hely? (nem mintha esélyes lenne 1000km-ről)..
az egyik trackeren amúgy lehet nyerni 10gb upload statot, aki kitalálja a vb döntőt :)
én cseh-németre tippeltem

Mazsom majd szokása szerint bereklámozza neked is a helyet, ezt a tisztet nem akarom átvenni tőle, a végén még megsértődik...  :-D
A cseh-német döntő... Hááát, ha bejönne, akár a 100GB upload stat-ot is megérné, nem bukmékerrendszerben gondolkoznak a trackeren? :)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 10. 17:49, Szombat
Mazsom majd szokása szerint bereklámozza neked is a helyet, ezt a tisztet nem akarom átvenni tőle, a végén még megsértődik... :-D
:D Kösz YEZy! Egyébként semmire nem tudok neten keresztül megsértődni, ughogy az még sok spenót! ;)
ez hol van ez a hely? (nem mintha esélyes lenne 1000km-ről)..
Én, mint hivatalos Óbester-kerítő megmutatom: Van egy honlapjuk is: ITTEN , és különben a Keleti PU-tól ha felszállsz a hetes buszre, akkor a blaha Lujza tér felé az első megálló és ottan elindulsz a Huszár utcában és már messzíről meglátod a kivilágított, barátian bennsőségesen hívogató cégért "Óbester Borozó". Nna ott van a város legjobb helye! ;) :cool:
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 10. 23:32, Szombat
Szép meccs volt ez is, én Elefántcsontpartnak drukkoltam, és az első félidőben szerintem kiegyenlítetten játszottak, mázli volt az a 2-0. A második félidőre mindkét csapat elfáradt, csak persze gólelőnnyel lehet is... :P De az utolsó gól szebb volt, mint az argentínokéi.