Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Eseménynaptár  (Megtekintve 29691 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 23:08, Csütörtök
Nem kell ahhoz 16 évesnek lenni szerintem... :) Unokatesóm magyarázta lelkesen 7 vagy 8 éves korában, hogy a Jurassic Park 2 az annyira gagyi, mert nem elég véres... :samurai: :woo: :killer samurai:
Jó, ez már megint más kateória/téma(mai kiskorúak és a brutalitás*), de való igaz, hogy alkata válogatja! ;)
________
*: csak ez annyira közhelyes, meg annyira lerágott csont hogy inkább ne is beszéljünk róla... főleg ne itt, mert már így is kicsit Off-topicok vagyunk! :))
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 15. 23:10, Csütörtök írta Mazsom »
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 15. 23:29, Csütörtök
Aki elmúlt 16 már úgyis minden filmet megnézhet és meg is néz, ha meg megnézi, akkor tud is róla beszélni.  Legalábbis szerintem...
Nem kell ahhoz 16 évesnek lenni szerintem... :)
Ichi The Killer meg a nyomesz kínzós-lélekmegnyomorós bosszúfilmek? :roll:

  • Karma: 36
2006. December 30. 16:11, Szombat
BÚÉK mindenkinek, kívánok kevésbé sz.r (esetleg még jobb, akinek olyan volt...) új évet, mint a mostani volt, hatalmas eszméletvesztést szilveszterre vagy éppen csak egy nyugis filmezést stb.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 30. 20:06, Szombat
BUÉK!

Ha a látásotok a következőképpen kezd el torzítani holnap, akkor kezdhettek lassítani :)


  • Karma: 36
2007. Január 1. 20:20, Hétfő
Hát ez kegyetlen... :deadmeat: :lol: Elsőre nem olvastam el a szöveget, csak a képet láttam, és komolyan megijedtem egy pillanatra, hogy vagy az én szemem krepált be, vagy a monitor... :D

  • Karma: 36
2007. Január 21. 11:39, Vasárnap
Hát ez kegyetlen... :deadmeat: :lol: Elsőre nem olvastam el a szöveget, csak a képet láttam, és komolyan megijedtem egy pillanatra, hogy vagy az én szemem krepált be, vagy a monitor... :D

Szerdán örökmozgóba japo film lesz 18:30 fele ha minden igaz a belépés ingyenes
na arra elmegyek végre már:D nézek egy filmet idén

  • Karma: 30
2015. Január 1. 08:56, Csütörtök
BUÉK mindenkinek, aki még veszi a fáradságot és benéz hozzánk!   :drunk:
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 30
2017. Január 1. 08:38, Vasárnap
Boldog Új Évet mindenkinek ebben a "zsúfolt" topikban!
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 0
2017. Január 14. 11:41, Szombat
Boldog Új Évet!   :-D