Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Eseménynaptár  (Megtekintve 29643 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 5. 15:43, Hétfő
A naptárba (calendar), mindenki tehet bejegyzést, ami  megjelenik ebben a topicban és ki lehet tárgyalni. ne fukarkodjatok, ha tudmásotokra jut valami, nyugodtan postoljatok a naptárba!

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 5. 21:04, Hétfő
Mindenki jöjjön pénteken az Óbesterbe sörözni! (aki tud, bír vagy akar ;) )
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

2006. Június 6. 19:41, Kedd
Boldog születésnapot Ramiz! :drunk:

  • Karma: 36
2006. Június 6. 20:48, Kedd
Boldog születésnapot Ramiz! :drunk:
Köszi! Pontosan az folyik, amit a vigyori* mutat! :-D
Kábé ide koccintson a monitoron, aki nem átall meginni valamit velem: ==> [   ] <== . 8-) Kanpai!



-------------------------------------
* : magyar szó a smiley-ra

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 6. 21:14, Kedd
Boldog születésnapot Ramiz! :drunk:
Köszi! Pontosan az folyik, amit a vigyori* mutat! :-D
Kábé ide koccintson a monitoron, aki nem átall meginni valamit velem: ==> [   ] <== . 8-) Kanpai!



-------------------------------------
* : magyar szó a smiley-ra

Akkor legyünk stílszerűek:

誕生日おめでとうございますラミズさん。    :drunk:

eddig azért ne fajuljon a dolog : :h  :-D :-D :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 6. 21:18, Kedd
Nem áprilisban volt a szülinapod? Úgy emlékszem akkor már ünnepeltél egyet. Mindegy: BSZ Ramizkám :)  :drunk:

  • Karma: 36
2006. Június 6. 21:49, Kedd
Akkor legyünk stílszerűek:
誕生日おめでとうございますラミズさん。    :drunk:
Ennyi kérdőjel mitől stílszerű? :lol:

eddig azért ne fajuljon a dolog : :h  :-D :-D :-D
Vigyorgásig? :-D

Nem áprilisban volt a szülinapod? Úgy emlékszem akkor már ünnepeltél egyet. Mindegy: BSZ Ramizkám :)  :drunk:
Ennek az a története, hogy egyszer egy cimborám felköszöntött némi piával április elsején, azzal a magyarázattal, hogy "én teljesen debil vagyok". (Persze tudta, hogy ezt dicséretnek veszem s meglapogatom a vállát s aztán még pár ünneplés után dülöngélve megyünk az utcán.) Azóta akkor szoktam ünnepelni a kedélyes hülyülős baráti körökben. De ma itthon a szokásosnál is többet b..szogattak hülyeségekkel és kötözködtek, úgyhogy szükségem volt némi baráti támogatásra. :P Szóval az igazi dátum ez, s ezt itthon sajna tudják.

  • Karma: 32
2006. Június 6. 21:50, Kedd
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Boldog szülinapot Ramiz!   :drunk:

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 6. 22:01, Kedd
Akkor legyünk stílszerűek:
誕生日おめでとうございますラミズさん。    :drunk:
Ennyi kérdőjel mitől stílszerű? :lol:

eddig azért ne fajuljon a dolog : :h  :-D :-D :-D
Vigyorgásig? :-D

Nem áprilisban volt a szülinapod? Úgy emlékszem akkor már ünnepeltél egyet. Mindegy: BSZ Ramizkám :)  :drunk:
Ennek az a története, hogy egyszer egy cimborám felköszöntött némi piával április elsején, azzal a magyarázattal, hogy "én teljesen debil vagyok". (Persze tudta, hogy ezt dicséretnek veszem s meglapogatom a vállát s aztán még pár ünneplés után dülöngélve megyünk az utcán.) Azóta akkor szoktam ünnepelni a kedélyes hülyülős baráti körökben. De ma itthon a szokásosnál is többet b..szogattak hü1yeségekkel és kötözködtek, úgyhogy szükségem volt némi baráti támogatásra. :P Szóval az igazi dátum ez, s ezt itthon sajna tudják.

Egy másik topicban írtam már, hogy marhára szeretem a karakterkészleteket. :D Most te is beleestél ebbe, mert ott egy szép hosszú szöveg van ám! :)
A haverod szövege meg nagyon  :lol:

  • Karma: 3
2006. Június 6. 22:25, Kedd
Omedetou Ramiz kun :D

  • Karma: 36
2006. Június 6. 22:46, Kedd
:merci: Igyatok valami finomat lefekvés előtt. :)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 7. 00:26, Szerda
... mert nekünk Ramizzal már megvolt! ;) :))
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 15. 19:02, Csütörtök
Hűű most néztem csak meg a naptár opciót és látom mindenkinek bevan jelölve a születésnapja meg egyébb fontosabb események!Jópofa nagyon:)

Ramiz utólagosan is Boldog 20. születésnapot:) (remélem nem én vagyo ka legfiatalabb a fórumon!:)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 21:35, Csütörtök
Ramiz utólagosan is Boldog 20. születésnapot:) (remélem nem én vagyo ka legfiatalabb a fórumon!:)
Máris meg kell, hogy nyugtassalak, mert én még csak most leszek 19 majd augusztusban. :)) Egyébként nem jelent semmit a kor. Főleg filmes fórumon. Aki elmúlt 16 már úgyis minden filmet megnézhet és meg is néz, ha meg megnézi, akkor tud is róla beszélni.  Legalábbis szerintem...
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 15. 21:54, Csütörtök
Ramiz utólagosan is Boldog 20. születésnapot:) (remélem nem én vagyo ka legfiatalabb a fórumon!:)
Máris meg kell, hogy nyugtassalak, mert én még csak most leszek 19 majd augusztusban. :)) Egyébként nem jelent semmit a kor. Főleg filmes fórumon. Aki elmúlt 16 már úgyis minden filmet megnézhet és meg is néz, ha meg megnézi, akkor tud is róla beszélni.  Legalábbis szerintem...

Nem kell ahhoz 16 évesnek lenni szerintem... :) Unokatesóm magyarázta lelkesen 7 vagy 8 éves korában, hogy a Jurassic Park 2 az annyira gagyi, mert nem elég véres...  :samurai: :woo: :killer samurai: