Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Offtopic :D  (Megtekintve 82604 alkalommal)

  • Karma: 36
2005. November 21. 18:03, Hétfő
Idézetet írta: Djinn
Hello mindenki! Megjöttem én is. Ha lehet.  :)
Ki tudja talán még ötnél is több postom lesz itt, bár akkor már a második fórumban történne ez meg...

Király! Tessék filmajánlókat is írni! :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 24. 20:00, Csütörtök
A anpokban rohadtul nem volt időm, úgyhogy sorban áll már egy-két filmajánló, meg rendebhozom a lapot is. Még mindig nem adtam fel, hogy ez a honlap legyen a magyar ázsiai film rajongók fellegvára :D

  • Karma: 36
2005. November 25. 19:08, Péntek
A One Pieceből meg lehet tanulni: az álmokat nem szabad feladni! :)
Kell segítség? Honlapcsesztetés terén.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 25. 19:13, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
A One Pieceből meg lehet tanulni: az álmokat nem szabad feladni! :)
Kell segítség? Honlapcsesztetés terén.


Jah, nem ártana, mert a rohadt gombjaim nem akarnak működni. Kitörlöm őket a pi... Khmm... fenébe :D

  • Karma: 36
2005. November 26. 01:40, Szombat
Ok. Szóval valami kell, segítek. Pl ilyen additional dolgok, mint például "Koreai filmek" alatt legyen egy filmcímlista (linkekkel), hogy ne kelljen végigpötyörészni a betűket stb. Vagy pass/jelszó az oldalhoz, megnézhetem, hátha észreveszek valamit mázliból és bejönnek a gombok. :)

  • No avatar
  • Karma: 19
2005. December 5. 20:01, Hétfő
Jeeechaw! Megjöttem! 8)  :twisted:  :lol: (jók ezek a smiley-k!)

Nna én aztán nem nézem ilyen tömegszámra a filmeket mint ti, ughogy ritkábban fogok kritikákat írni, mint ti, de azért majd igyekszem! ;)
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2005. December 5. 20:25, Hétfő
Idézetet írta: Sir Aggresszív Mazsom
Jeeechaw! Megjöttem! 8)  :twisted:  :lol: (jók ezek a smiley-k!)

Nna én aztán nem nézem ilyen tömegszámra a filmeket mint ti, ughogy ritkábban fogok kritikákat írni, mint ti, de azért majd igyekszem! ;)

Helyes!  8) :)) (<-- az én kedvenceim)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 6. 09:33, Kedd
Idézetet írta: Sir Aggresszív Mazsom
Jeeechaw! Megjöttem! 8)  :twisted:  :lol: (jók ezek a smiley-k!)

Nna én aztán nem nézem ilyen tömegszámra a filmeket mint ti, ughogy ritkábban fogok kritikákat írni, mint ti, de azért majd igyekszem! ;)


Szeva Sir Agresszív Mazsom!

Egyébként mi ez a Jeeechaw? Valami indián bölényvadász harci üvöltés?

  • Karma: 36
2005. December 6. 10:27, Kedd
Idézetet írta: manu
Idézetet írta: Sir Aggresszív Mazsom
Jeeechaw! Megjöttem! 8)  :twisted:  :lol: (jók ezek a smiley-k!)

Nna én aztán nem nézem ilyen tömegszámra a filmeket mint ti, ughogy ritkábban fogok kritikákat írni, mint ti, de azért majd igyekszem! ;)


Szeva Sir Agresszív Mazsom!
Egyébként mi ez a Jeeechaw? Valami indián bölényvadász harci üvöltés?

Olyan, mint a Jíííhááá!, csak Yeechaw! Navajó tájszólás.

  • No avatar
  • Karma: 19
2005. December 6. 17:48, Kedd
Jaja, csak még át is világlik rajtakeresztül a szellemi intellektualitásom és fennkölt, nemes lelkem fénykoszorújának a bal széle...

Hmmm ez kivételesen irdatlan nagy baromságra sikerült... :))
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2005. December 23. 20:38, Péntek
Nem tudom, honnan jutott eszembe: voltak olyan filmek, amiknél nem tudtátok, mire számítsatok, de nagyon bejött? Tehát nem valami szokványos kategóriába besorolható, de jó.
Nekem 3 jutott eszembe, egy japán és egy koreai: 2LDK és Guns and Talks. Mindettőről van ajánló 8-) , de külön érdekes volt, hogy egyiknél sem igazán tudtam, hogy mire számítsak, és mindkettő nagyon kellemes volt.

Egyébként senki nem akar "jakuza" lenni? :smoke: (rang)

2005. December 23. 22:05, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
Nem tudom, honnan jutott eszembe: voltak olyan filmek, amiknél nem tudtátok, mire számítsatok, de nagyon bejött? Tehát nem valami szokványos kategóriába besorolható, de jó.
Nekem 3 jutott eszembe, egy japán és egy koreai: 2LDK és Guns and Talks. Mindettőről van ajánló 8-) , de külön érdekes volt, hogy egyiknél sem igazán tudtam, hogy mire számítsak, és mindkettő nagyon kellemes volt.


legutóbb a Last Life in the Universe volt az a film, amiről szinte semmit sem tudtam, és tetszett. ha már szóba hoztam ezt a filmet, akkor megkell említenem azt is, hogy Pen-Ek Ratanaruang (a Last Life in the Universe rendezője) és Tadanobu Asano ismét együtt forgat: http://www.imdb.com/title/tt0461970/

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 24. 10:19, Szombat
Nekem pont most volt ilyen a Blues Harp... Miikétől abszolút nem erre számítottam. Nagyon jó volt...

2005. December 24. 13:02, Szombat
Idézetet írta: manu
Nekem pont most volt ilyen a Blues Harp... Miikétől abszolút nem erre számítottam. Nagyon jó volt...

a Blues Harp-ot még nrm láttam, de azt hiszem, hogy Miikétől elég meglepőnek mondható a The Bird People in China is.

  • Karma: 36
2005. December 27. 10:05, Kedd
Idézetet írta: manu
Idézetet írta: Ramiz
Manu, ha így folytatod, a végén még te fogod megkapni a jakuza rangot! :-D (Pláne hogy más nem jelentkezett még. 8-) )

Gondolkodom rajta, hogy lecserélem ezt a béna és fellengzős site admint yakuza bossra.. Ja, a'szem jó lesz  :woo:

Próbáltam, de nem megy. :(

Egyébként nem akarok kötekedni (de igen... :box: ), de a jakuza főnökhöz ez illik: :smoke: . Ezek a sima jakuzákhoz meg a jakuza hitman-ekhez illenek: :x :woo: .

 

anything