Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Ázsiai foci  (Megtekintve 8101 alkalommal)

  • Karma: 36
2009. Március 17. 15:40, Kedd
Az internet segítségével egy nagyon jó Ázsiai Bl meccset nézhettem végig
FC Soul:Gamba Osaka 2:4 részletek a többi meccsel kapcsolatban hamarosan :)
Kiemelendő egy nagyon szép kombinatív támadás végén született az osakaiak 3. gólja. Egy kis japo elrohant a szélen gyönyörűen laposan beadta középre az érkező csapattársának. A japán játékos okos megoldással SAROKKAL :istenvagy vissza tette a szemből üresen jövö csapattársának(ez a játékos Brazil volt) aki bebombázta labdát a hálóba. Na erre mondom hogy ez már nem semmi volt.
 magyar bajnokin ilyet mikor láthatunk :(

  • Karma: 36
2009. Március 18. 23:29, Szerda
Ahogy ígértem a többi meccsel kapcsolatos részletek eredmény sor a következő
A csoport: A csoport elég szoros az élen PAKHTAKOR (UZB) 4 ponttal áll de már mindenkinek van legalább 1 pontja
PAKHTAKOR (UZB) - AL HILAL (KSA)1:1
ABA BATTERY (IRN) - AL AHLI (UAE)0:0
B csoport a 3 csapat is esélyes a tovább jutásra az első két kör után a kilogó a SHARJAH (UAE) 0 ponttal
AL SHABAB (KSA) - PIROOZI ATHLETIC (IRN)0:0
SHARJAH (UAE) - AL GHARAFA (QAT)0:2
C csoport AL ITTIHAD (KSA) 6 ponttal kimagaslik a 2 helyért még nagy harc lesz
ESTEGHLAL (IRN) - AL JAZIRA (UAE) 1:1
UMM-SALAL (QAT) - AL ITTIHAD (KSA)   1:3
D csoport midenkinek 3 pontja van az igazi halál csport :D
AL SHABAB AL ARABI (UAE) - BUNYODKOR (UZB)2:0
ETTIFAQ (KSA) - FOOLAD MOBAREKEH SEPAHAN (IRN)2:1
E csoport itt az ulsan akinek nehezebben megy 0 ponttal a többiek harcolnak a továbbjutó helyekért
NEWCASTLE JETS (AUS) - ULSAN HYUNDAI (KOR) 2:0
NAGOYA GRAMPUS (JPN) - BEIJING GUOAN (CHN) 0:0 ezt a meccset láttam a Beijing elég jó volt kapufájuk is volt
F csoport Gamba 6 ponttal favorit biztos továbbjutó már most ki lehet jelenteni, nagyon megy most nekik ahogy a japán bajnokságba is
FC SEOUL (KOR) - GAMBA OSAKA (JPN) 2:4 ezt a meccset láttam a Gamba tényleg bomba formába van igazi címvédő játékkal játszik
SHANDONG LUNENG FC (CHN) - SRIWIJAYA (IDN) 5:0
G csoport a Suwon 6 ponttal vezet a 2. helyért gyilkos csata lesz még, de szerintem a Kashima lesz a befutó
KASHIMA ANTLERS (JPN) - SHANGHAI SHENHUA (CHN) 2:0 ezt a meccset is láttam a Kashima jobb volt föleg a kinai kiállítás után
SINGAPORE ARMED FORCES FC (SIN) - SUWON SAMSUNG BLUEWINGS (KOR) 0:2
H csoport Kawasaki 4 ponttal vezet de még minden csapat oda érhet az továbbjutó helyekre
TIANJIN TEDA (CHN) - CENTRAL COAST MARINERS (AUS) 2:2
POHANG STEELERS (KOR) - KAWASAKI FRONTALE (JPN) 1:1
következő forduló április 7-8
Hajrá ázsiai foci :D

  • *
  • Karma: 82
2009. Március 19. 11:45, Csütörtök
A Bunyodkor az a csapat, ahol a Rivaldo játszik/akart játszani?

  • Karma: 36
2009. Március 21. 08:56, Szombat
A Bunyodkor az a csapat, ahol a Rivaldo játszik/akart játszani?
igen, igen
játszik is mindig már említettem az első fordulóba is a csapat mellett

más ma a eurosport 2 magyar idő szerint 10 kor
szerintem a Yokohama-Kasiwa meccset fogják adni felvételről én már láttam a meccset sok gólos érdemes megnézni szorakoztató foci lesz

  • Karma: 36
2009. Március 22. 10:37, Vasárnap
Sziasztok!! Jelentkezem a J-league 3. forduló eredményeivel van pár meglepő erdemény, de aki a Japán bajnokságot azoknak ez nem is meglepő.
Omiya Ardija–Vissel Kobe 1–1
F.C.Tokyo–Montedio Yamagata 1 – 0
Jubilo Iwata–Urawa Reds1 –   1
Yokohama F・Marinos–Kashiwa Reysol 3 – 3
Oita Trinita–Albirex Niigata 0 – 0
Nagoya Grampus–Shimizu S-Pulse 3 – 1
Kyoto Sanga F.C.–Gamba Osaka 2 – 1
Kashima Antlers–Sanfrecce Hiroshima 2 – 1
JEF United Chiba–Kawasaki Frontale 1–1
Az élen most a Niigata Nagoya duó 7-7 ponttal mögötte a Gamba, Kashima, Kyoto 6-6 ponttal és csak egységgel mögöttük az Omiya majd 4 pontos csapat következik kieső helyen a Jubilo és a JEF van akik tavaly is áldáz közdelmet folytattak a bentmaradásért.

  • Karma: 36
2009. Március 22. 10:41, Vasárnap
Sziasztok!! Jelentkezem a J-league 3. forduló eredményeivel van pár meglepő erdemény, de aki a Japán bajnokságot azoknak ez nem is meglepő.
Omiya Ardija–Vissel Kobe 1–1
F.C.Tokyo–Montedio Yamagata 1 – 0
Jubilo Iwata–Urawa Reds1 –   1
Yokohama F・Marinos–Kashiwa Reysol 3 – 3
Oita Trinita–Albirex Niigata 0 – 0
Nagoya Grampus–Shimizu S-Pulse 3 – 1
Kyoto Sanga F.C.–Gamba Osaka 2 – 1
Kashima Antlers–Sanfrecce Hiroshima 2 – 1
JEF United Chiba–Kawasaki Frontale 1–1
Az élen most a Niigata Nagoya duó 7-7 ponttal mögötte a Gamba, Kashima, Kyoto 6-6 ponttal és csak egységgel mögöttük az Omiya majd 4 pontos csapat következik kieső helyen a Jubilo és a JEF van akik tavaly is áldáz közdelmet folytattak a bentmaradásért.
Ja ami kimaradt J- League 2 ben Ehime FC,Shonan Bellmare,Cerezo Osaka,Thespa Kusatsu négyes 9-9 ponttal áll az élen a 3. forduló után

  • Karma: 36
2009. Március 29. 11:17, Vasárnap
Gondolom mindenki izgatott mi történt Japánban ezen a héten :)
hát bajnoki az nem volt legalábbis az első vonalban, mivel kvalifikációs meccsek voltak 2010-re
JAPAN - BAHRAIN 1:0
UZBEKISTAN - QATAR 4:0
a csoportot 5 forduló után japán vezeti 11 ponttal mögötte Ausztrália 10 ponttal egy meccs minusszal (igen Ausztráliát be tették Ázsiába így azért nehezebb már a kijutás más ázsiai csapatoknak) ahogy izraelt európához :) a harmadik helyen UZBEKISTAN baharin és quatar 4,4 ponttal aszem ebből a csoportból eldőlt ki az a kettő aki simán tovább megy

a másik csoportban I.R. IRAN - SAUDI ARABIA 1:2 DPR KOREA - UNITED ARAB EMIRATES 2:0 5 forduló után
itt észak korea vezet 10 ponttal második dél korea 8 ponttal 1 meccs minusz harmadik szaud arábia 7 ponttal 
az utolsó csoport körre kína már nem jutott el, ami kicsit meglepetés számomra úgy hogy 4 csapatot is indítanak az ázsia bl-ben

Volt J league 2 forduló ahol egy rangadó volt Ehime FC-Cerezo Oszaka 0:1 így az oszakaiak továbbra is 100% ak és vezetiik a J league 2
mögöttük a szintén 100% Shonan Bellmare

  • Karma: 36
2009. Április 5. 10:51, Vasárnap
Végre elérkezett a J league 4. fordulója :) remélem mindenki izgatottan várja az eredményeket :)
Kobe   0 - 1   Shimizu
Yamagata   1 - 0   Chiba      
Iwata   0 - 1   Tokyo      
Kashiwa   2 - 2   Omiya      
Niigata   2 - 1   Yokohama M.   
Urawa   1 - 0   Oita      
Kawasaki F.   3 - 1   Nagoya      
Kashima   2 - 1   Kyoto       
G-Osaka   2 - 2   Hiroshima

  • Karma: 36
2009. Április 5. 10:56, Vasárnap
Végre elérkezett a J league 4. fordulója :) remélem mindenki izgatottan várja az eredményeket :)
Kobe   0 - 1   Shimizu
Yamagata   1 - 0   Chiba      
Iwata   0 - 1   Tokyo      
Kashiwa   2 - 2   Omiya      
Niigata   2 - 1   Yokohama M.   
Urawa   1 - 0   Oita      
Kawasaki F.   3 - 1   Nagoya      
Kashima   2 - 1   Kyoto       
G-Osaka   2 - 2   Hiroshima
az jelenlegi állás lemaradt bocsi
továbbra is a Niigata vezet 10 ponttal mögötte a címvédő kashima 9 ponttal aztán 4 hét pontos csapat gamba urawa nagoya és az újonc Yamagata továbbra is szenved és kieső helyen a nagymúltú Iwata 1 ponttal tök utolsó de a JEF Chiba és a yokohama se lehet elégedett az eddigi 2 ponntal tavaly is éppen hogy bent maradtak ezek a csapatok össze kell szedniük magukat ha nem akarnak gondba kerülni idén is

  • Karma: 36
2009. Április 8. 21:10, Szerda
Gondolom sokan nézik a Bl nyolcaddöntőket de Ázsiában is a most voltak AFC meccsek a 3. forduló után járunk az eredmények
A csoport
AL HILAL (KSA) - AL AHLI (UAE)2:1 SABA BATTERY (IRN) - PAKHTAKOR (UZB)0:2
Élen:PAKHTAKOR (UZB) 7 ponttal mögötte AL HILAL (KSA) 5 ponttal SABA BATTERY (IRN) 2 pont AL AHLI (UAE) 1 pont szinte biztos már a két továbbjutó szerintem
B csoport:
PIROOZI ATHLETIC (IRN) - AL GHARAFA (QAT) 3:1 SHARJAH (UAE) - AL SHABAB (KSA) 1:3
PIROOZI ATHLETIC (IRN) és AL SHABAB (KSA) 7,7 ponttal ebben a csoportban is eldölni látszanak a dolgok AL GHARAFA (QAT) 3 ponttal 3. de szerintem már nem fog bele szólni a továbbjutásba ha csak nem csinálnak valami csodát
C csoport:
AL JAZIRA (UAE) - AL ITTIHAD (KSA)0:0 UMM-SALAL (QAT) - ESTEGHLAL (IRN) 1:0
AL ITTIHAD (KSA 7 pont UMM-SALAL (QAT) 6 pont  itt is ez a két csapat egyértelműen kiemelkedik a csoportból
D csoport
BUNYODKOR (UZB) - FOOLAD MOBAREKEH SEPAHAN (IRN) 2:2 ETTIFAQ (KSA) - AL SHABAB AL ARABI (UAE)4:1
ez a csoport még nem dölt el
ETTIFAQ 6 pont BUNYODKOR,FOOLAD MOBAREKEH SEPAHAN 4,4 pont AL SHABAB AL ARABI 3 pont még bármely csapat tovább juthat
azt megállapíthatjuk hogy közel keleten a szaud arábiai csapatok mind továbbjutó helyen vannak és valószínűleg mind a 4 csapatuk ott lesz a 16 között
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 8. 21:13, Szerda írta GaboJa »

  • Karma: 36
2009. Április 8. 21:29, Szerda
közel kelet után jöjjön az ázsiai rész mindenki örömére:)
 ismét volt szerencsém végig izgulni pár japán csapat meccsét így jobban tudom kommentálni az eredményeket
E csoport
ULSAN HYUNDAI (KOR) - BEIJING GUOAN (CHN) 1:0 NAGOYA GRAMPUS (JPN) - NEWCASTLE JETS (AUS) 1:1 az ausztrálok egy gyors góllal szereztek vezetést és a nagoyaiak a második félidő közepén egy szép szabadrúgás góllal tudtak egyenlíteni a meccs igazságos döntetlen lett.
a csoportban Nagoya vezet 5 ponttal mögötte Beijing G és NJ áll 4,4 ponttal 4. az Ulsan 3 ponttal itt még bármi megtörténhet és szerintem előnyősebb helyzetben a Bejing és a Newcastle Jets két hazai meccsük van még hátra
F csoport
GAMBA OSAKA (JPN) - SRIWIJAYA (IDN) 5:0 SHANDONG LUNENG FC (CHN) - FC SEOUL (KOR) 2:0 a Gamba igazi oktató focit játszott könnyen nyert ismét 100%-os a csoportba és az egyetlen 100% csapat az egész mezőnyben
9 ponttal vezet mögötte a SHANDONG LUNENG FC 6 ponttal míg a FC SEOUL a harmadik 3 ponttal a 2 hely kérdése kiadó szerintem
G csoport
HANGHAI SHENHUA (CHN) - SUWON SAMSUNG BLUEWINGS (KOR 2:1 SINGAPORE ARMED FORCES FC (SIN) - KASHIMA ANTLERS (JPN) 1:4 itt igazi nyílt csata van SUWON 6 pont KASHIMA 6 pont HANGHAI SHENHUA 6 pont itt bármi megtörténhet még
H csoport
CENTRAL COAST MARINERS (AUS) - KAWASAKI FRONTALE (JPN) 0:5 ha a gambára azt mondtam oktatott akkor ez egy mesteri futball volt gyors erős szép játék és dicsérendő hogy nem állt le a Kawasaki és próbált még gólt gólokat elérni
POHANG STEELERS (KOR) - TIANJIN TEDA (CHN) 1:0
az élen KAWASAKI FRONTALE ( 7 ponttal POHANG STEELERS (KOR) 5 ponttal szerintem ez a 2 csapat is a végén továbbjutni az
ausztrál és kinai csapat nem hiszem hogy bele fog szólni de még nem dölt el semmi.

Szóval Hajrá ázsiai BL és japán csapatok gambare gambare

  • Karma: 36
2009. Április 12. 11:22, Vasárnap
Ismét hétvége ismét eredmények a Japán bajnokságból. Lejátszották az 5. fordulót is a felkelő nap országában íme a várva várt eredmények
Nagoya   0 - 1   Urawa   
Omiya   3 - 2   G-Osaka
Shimizu   1 - 0   Kawasaki F.   
Tokyo   1 - 2   Kashima   
Hiroshima   4 - 1   Kashiwa   
Kyoto   1 - 0   Niigata
Chiba   1 - 1   Iwata      
Yokohama M. 5 - 0 Kobe   
 Oita   0 - 1   Yamagata
Az élen már a címvédő Kashima áll 12 ponttal mögötte viszont 3 10 pontos csapat tanyázik az újonc Yamagata majd a niigata és az Urawa
őket 2 9 pontos csapat követi az omiya és a kyoto
Nyert és kis lélegzethez jutott a Yokohama továbbra is nyeretlen a Chiba és az Iwata az előbbi 3 az utóbbi 2 ponttal áll kieső helyen.
Egyetlen veretlen csapat van még a japán bajnokságban az 5. helyen tanyázó Omiya.
A gamba a kezdeti jó lendületét elvesztette a japán bajnokságban 8 helyen található tavaly is itt voltak de a afc-ben megy nekik elég jól.
J- League 2-ben továbbra is a Cerezo Oszaka vezet 19 ponttal 7 forduló után mögötte a Shonan Bellmare 18 ponttal
ez a két csapat már kicsit meglépett a többiektől 4 pont elönnyel vezetnek a 3-4-5 helyen álló csapatoktól
nagy eséllyel ebből a két csapatból lesz feljutó a J-leagueba de akár mind a két csapat is feljuthat ha így folytatják
Gambare Japán foci

  • Karma: 36
2009. Április 18. 21:40, Szombat
Az internet segítségével egy nagyon jó Ázsiai Bl meccset nézhettem végig
FC Soul:Gamba Osaka 2:4 részletek a többi meccsel kapcsolatban hamarosan :)
Kiemelendő egy nagyon szép kombinatív támadás végén született az osakaiak 3. gólja. Egy kis japo elrohant a szélen gyönyörűen laposan beadta középre az érkező csapattársának. A japán játékos okos megoldással SAROKKAL :istenvagy vissza tette a szemből üresen jövö csapattársának(ez a játékos Brazil volt) aki bebombázta labdát a hálóba. Na erre mondom hogy ez már nem semmi volt.
 magyar bajnokin ilyet mikor láthatunk :(


Egy videó beszúrásával ez mondjuk izgalmasabb lenne...  :)

  • Karma: 36
2009. Április 19. 11:21, Vasárnap
Az internet segítségével egy nagyon jó Ázsiai Bl meccset nézhettem végig
FC Soul:Gamba Osaka 2:4 részletek a többi meccsel kapcsolatban hamarosan :)
Kiemelendő egy nagyon szép kombinatív támadás végén született az osakaiak 3. gólja. Egy kis japo elrohant a szélen gyönyörűen laposan beadta középre az érkező csapattársának. A japán játékos okos megoldással SAROKKAL :istenvagy vissza tette a szemből üresen jövö csapattársának(ez a játékos Brazil volt) aki bebombázta labdát a hálóba. Na erre mondom hogy ez már nem semmi volt.
 magyar bajnokin ilyet mikor láthatunk :(


Egy videó beszúrásával ez mondjuk izgalmasabb lenne...  :)
közkérésre itt a gól
ACL09 FC Seoul(KOR)2:4Gamba Osaka(JPN) 3/3
mentségemre  élőbe néztem a meccset :D

  • Karma: 36
2009. Április 19. 11:33, Vasárnap
Túl vagyunk a 6. fordulón is japánban volt pár érdekes eredmény ismét és tömörödött az élmezőny megint. ezért jó ázsia legjobb bajnoksága. íme az eredmények remélem már mindenkinek van kedvenc csapata akinek az eredményeit izgatottan várja mit játszottak a kedvencek
Kobe   3 - 2   Oita
Iwata 3 - 0   Shimizu      
Tokyo 1 - 2 Chiba   
Urawa1 - 0   Kyoto      
Kawasaki F.   3 - 1   Omiya      
Kashima0 - 0 Yokohama M.   
Niigata 3 - 3 Hiroshima      
Kashiwa 1 - 2 Nagoya      
G-Osaka 2 - 1 Yamagata
Az élen továbbra is a Kasima áll 13 ponttal de mögötte azonos ponttal van az Urawa őket követi 11 ponttal a Niigata
majd 3 10 pontos csapat Gamba, Nagoya és a Yamagata
nyert és elmozdult a kieső helyről a Chiba és a Jubilo Iwata is (végre nyertek)
Jelenlegi kiesők Kasiwa reysol és az oita 4-4 ponttal Az Oita tavaly megnyerte a japán kupát és végig ott harcoltak az első 5 helyekért tavaly ezért kicsit meglepő ez a gyenge rajt de egy győzelemmel a közép mezőnybe találják magukat.
Tavaly is volt egy nagy szériájuk amikor igazán feljöttek lehet idén is lesz egy hasonló? őket nem várom kiesőnek.
A két újonc Hirosima és a Yamagata egyenlőre jól tartják magukat biztos közép mezőny
nincs már veretlen csapat sem miután a Kawasaki legyőzte az omiyát
egyetlen nyeretlen csapatunk van még a Kasiwa 4 döntetlennel állnak.
A J league 2 ben is voltak változások
a héten két fordulót is lerendeztek
a hétközepén nyert az Cerezo de a hétvégén elszenvedték első vereségüket a tavaly kiesett Sapporotól kaptak ki 4:1-re idegenben
a 9 forduló után az állás
Cerezo Osaka 22 pont mögötte a Shonan Bellemare 22 pont és mögöttük felzárkozott a Ventforet Kofu 20 ponttal